Reklama

anorgasmie

Radka (So, 5. 1. 2008 - 17:01)

Možná bys právě tu masturbaci měla zkusit a zkusit při ní, co se Ti líbí. Určitě máš na těle místa, kde Tě vzrušuje se jich dotýkat. Nebo zkus s partnerem při milování se třeba ještě sama dráždit na klitorisu. Myslím si, že dost žen zažilo svůj první orgasmus právě při masturbaci.

Zuza (Čt, 3. 1. 2008 - 20:01)

Dobrý den, mám velký problém s dosahováním orgasmu. Vlastně jsem ho nikdy nezažila. Je možné, že nejsem schopná orgasmu dosáhnout?Je mi teprve 21 let, masturbaci neprovozuji, protože mne vůbec nevzrušuje.Děkuji za odpověď.

KK (Út, 6. 4. 2021 - 22:04)

Nebojte, mam stejny problém dodnes, je mi 40. Ted se to zlepšuje, nebot uz mam alespon manzela, pomucky, internet....ale toho vrcholu neumim dosahnout. S manzelem zkusíme sexuolog.ambulanci a uvidíme...

Redakce erekce.cz (Pá, 25. 10. 2019 - 09:10)

Dobry den. Statisticky je anorgasmie /neschopnost dosahnout orgasmus/ ojedinela, proto nepredpokladam, ze byste orgasmu nebyla schopna. Spise odhaduji, ze jste se Vy nebo partner nespravne stimulovali. Mozna mate psychicke bloky.. Tech pricin je skutecne mnoho a takto pres internet nelze vubec odhadovat, kde je pricina. Doporucuji zeptat se u nejblizsi navsteve gynekologa, co muze byt duvodem. Na internetu radu nenajdete.. Podrobny clanek o pricinach a lecbe anorgasmie ctete zde https://www.erekce.cz/anorgasmie/

JUlie (Ne, 27. 10. 2019 - 08:10)

Děkuji

Reklama

Přidat komentář