Reklama

Náušnice u kluků?

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2019 - 10:10)

Kdybych mel kluka, take bych mu dal nausnice, ale ty detske. Libi se mi na detech a je jedno jestli to je holha nebo chlapecek.

kačka (Čt, 24. 10. 2019 - 13:10)

ty bych mu nedala. nehodí se ke klukovi. a hlavně nejdou nastřelit. netrápila bych ho propichováním. to bych musela dříve. když byl mimino jako u holek.

Návštěvník (Čt, 24. 10. 2019 - 17:10)

Takze jako miminku bys mu dala detsky?
Ono nekdy jsou hezci detske nausnice i na klukovi nezli velke kaminky nebo jine extravagantni nausnice.

kačka (Čt, 24. 10. 2019 - 11:10)

nebylo na tom nic tak zvláštního. nastřelili mu stříbrné pecičky a ty mu zatím necháme. sluší mu to.

Návštěvník (Čt, 24. 10. 2019 - 13:10)

A kolik je klukovi let?
Mozna si mu mela dat detske zlate, ty taky maminky davaji,

klačka (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

prohlédla jsem si pár videi jak jdou kluci na píchnutí uší. moc se mi to líbí. takže manžel nic nenamítá a náš malej se těší. viděl ty videa a chce také náušničky. dneska jdeme na nastřeleni.

Návštěvník (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

Napis pak jak to probihalo a jake nausnicky jste mu dali.

Roman (Út, 22. 10. 2019 - 16:10)

jaké vnucování ?? víte lidi co všechno se dětem od mala vnucuje ?? co nechtějí a o co nestojí. a s čím mají větší problém a psychické problémi než to že klukum nechají maminky propíchnout uši.
mnohdy je pro ně víc ponžující oblečení, školní tažka, účes, a někdy existence celé rodiny. zeptejte se dětí. a budete překvapeni. a mnohdy by kluk dal přednost náušnicím třeba před klavírem a nebo náboženstvím.

Gina (So, 19. 10. 2019 - 00:10)

Já dnes třeba viděla kluka asi 7 let trošku delší vlásky a pod nimi mu vykukovaly náušnice ale pro kluka dost nezvyklé takové visací s asi 3cm řetízkem a na nich fialové strpitici kuličky asi tak 1cm průměru prostě mě to dost překvapilo ale kluk jinak normální běhal normálně a ostatními nikdo se mu neposmívali že je holka a holka nebyl jelikož mu říkali všichni i matka Davide a ani jako holka nevypadal no je to teď asi nastupující trend.

gin (So, 19. 10. 2019 - 00:10)

Gino, na každého kluka to může působit jinak. Ale tu jde o vnucování. A to není vůbec dobré.

Šimon (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

mně se moc neptali. někdy tak asi 11 nebo 10 mně ségra\ s kámoškou přesvědčilin at sin dám náušnici. že budu borec. máma že jo. tak se mnou zašla do salonu a co jsem se omrkl tak jsem měl prostřelené obě uši. když jsem špitnul že sem chtěl jen jedno. tak ta poaní povídala že nje to takhle hezčí a máma že prý semnou podruhé nejde, tak atv to je odbyté najednou. no a tak nosím v obou ušich.

Roman (Pá, 18. 10. 2019 - 07:10)

Včera jsem se bavil se známím. Má také náušnice a říkal jak to bylo u něho. Máma mu dala propíchnout levé ucho ve dvou letech. Když mu bylo asi 11 tak dva kluci ze třídy si také dali náušnici. prý mu dost vadilo že se po něm opičí. Byl totiž jediný na škole a podle toho ho prý i poznávali. Říkal že byl pro všechny ten kluk s náušnicí. Vadilo mu že se opíčí a řekl to mámě a ta mu hned navrhla že dají propíchnout i druhé ucho a pak se uvidí jestli ti dva také seberou odvahu. Takže si pamatuje jak zašli k doktorce a od 11 měl náušnice v obou uších. Tamty dva prý do obou nešli a po čase sundali i tu jednu. a on je má dodnes.

Ja (St, 16. 10. 2019 - 11:10)

Myslíš, že každý je tak úbohý že nosí jen to co je in podle módy?

\to (St, 16. 10. 2019 - 06:10)

jste zaspali tak třicet let, kdy byly náušnice u kluků v modě

já osobně (St, 16. 10. 2019 - 11:10)

si myslím že dnes není toto o modě, dnes nosí náušnice hodně kluků a né proto jako dřív, že chtějí být in. ale nosí je proto že chtějí. že se jim to líbí. Různé věci podlehli modě, z počátku velká moda a musí to mít všichni jinak jsou trapní a po čase to upadne a nosí to jen ten kdo chce a komu se tolíbí. Je to i jisté vyjádření něčeho,sebe, názoru a postoje. A myslím že jen omezený člověk může něco zhodnotit že není v modě. Ted je na autech v modě bílá a jsem snad debil že jezdim ve žlutym autě. Fandim chlapum co si proti modě stojí za svojí zálibou v náušnicích. A všem ostatním v podobných věcech. At to je oblékání, hudba nebo cokoli jiného.

Magdalena Dvořáčková (Po, 14. 10. 2019 - 14:10)

Můj syn nosí náušnice po mě a je mi jedno co říká okoli mě se to líbí když je nosí je to už čtvrtou generací co je někdo nosí akorát teď poprvé kluk no a co dostal je když mu bylo pět a teď je mu 8 a nosí je stále

Návštěvník (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

A jake nosi nausnice?
Co na to rodina a okoli?

Magdalena (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Rodina o tom ví a na okolí kašlu co si myslí a nosí zlaté se zeleným kamenem už mu taky říkali že je holka a on na to no a co takže asi tak

asdfghjkl (Pá, 11. 10. 2019 - 09:10)

přítelkyně mne přemlouvá abych si nechal propíchnout uši.moc se ji to líbí a prý by mně slušeli. také nemám moc odvahu.

fany (Pá, 11. 10. 2019 - 23:10)

Tyjo, tak to jsi lucky man, jestli Tvá drahá chce, abys nosil náušnice... Já bych se na propíchnutí samotný velmi těšil, vadily by mi ale viditelný dírky v uších, protože náušnice bych nemohl nosit do práce a v rodině si to taky nedokážu představit. Pokud by ale má drahá nějakým úletem souhlasila, tak bych snad do toho šel. Musel bych ale sebrat odvahu jí o tom nejdřív říct sám. Kdybys ses nechal od svý přemluvit, zkusil bych to doma nadnést, ehm...

Reklama

Přidat komentář