Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Lukáš (St, 2. 10. 2019 - 13:10)

Ségra má už taky kulatější zadeček, přes prázdniny se docela vytáhla a chloupky má myslím jen nahoře aspoň co jsem viděl naposledy. Prsa jsou už taky trochu znát, nemá už úplně plochý dětský hrudník.

Pavlína (St, 2. 10. 2019 - 14:10)

Když jsem tu moji ségřičku v té koupelně viděla, tak mě to vzrušilo. Jsem Bi a většinou si to představuji s nějakou cizí mladinkou lesbinkou, ale se ségrou bych si dala taky říct. Na svůj věk, ještě nemá 11, má moc pěkný tělo. A ten zadek. Úplně jsem s ní byla vedle.

Lukáš (Út, 15. 10. 2019 - 14:10)

Pavli tak co sestra, něco nového? Viděla jsi ji od té doby??

Pavlína (St, 16. 10. 2019 - 08:10)

Se ségrou je to dobry, pokračuje to tak, jak si úplně přeju. Každý den, nebo spíš večer ji trochu pomuchluju a dostane takové čtyři pusy. Nebo i víc, prostě ji pusinkuju. A jinak ale nic. Chci ji totiž pořád udržovat v takovém napětí a poznám po ní, že na to hubičkování už čeká, že je ji to příjemné a nemůže se ho dočkat. Tak to teda se ségrou mám a na nic jinyho nespěchám.

Lukáš (Čt, 17. 10. 2019 - 23:10)

Pavli a co masturbace, ještě pořád nic nového? Ségra si to dělá už docela pravidelně a nijak se tím ani netají.

Pavlína (Pá, 18. 10. 2019 - 09:10)

Hrozně ráda bych jí to dělala a nemůžu se už dočkat, ale nechci to uspěchat. Zatím cítím že ještě nenastala ta pravá chvíle k tomu, abych ji stáhla kalhotky a aby to bylo takový jakoby úplně normální, že k tomu došlo. Ale to může přijít třeba i zítra nebo kdykoliv v brzké době. Vůbec se nebrání hubičkování a odtud už je jen krůček k onanii. A sama už si to taky dělá. Teď už musím končit, napíšu příště.

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

Ani v té koupelně nebyla příležitost? A sama jakože před tebou?

Pavlína (Pá, 18. 10. 2019 - 17:10)

Je to asi dva dny. V koupelně jsem ji osuškou utřela záda a zadeček a trochu jsem jí zajela mezi nohy. Ale jinak nic. Teď už onanuje v pokojíčku před spaním. Dělá to hrozně opatrně, skoro bych to nepoznala. Vím že chce abych ji slyšela. Ještě se mi ale nezdá, že by měla takový pravý orgasmus.

Návštěvník (St, 23. 10. 2019 - 23:10)

Takže v koupelně ji vidíš často, to se nestydí?

Pavlína (Čt, 24. 10. 2019 - 06:10)

Nestojí teda přede mnou tak aby se předváděla, to ne, ale pozoruju že stud, kterej měla dejme tomu před půl rokem, tak už ji opustil. Minule, když jsme tak na pohovce blbly, tak jsem ji na chvilku nechala ruku mezi nohama a trochu prstem pohybovala a pak zase byla jakoby v tranzu. Asi už přišel čas abych ji to někdy příště normálně udělala.

Lukáš (Čt, 24. 10. 2019 - 07:10)

Až tak jo? Ségra ta se vyloženě předvádí taky, minule přišla ať se podívám jestli nemá jedno prso větší.

Pavlína (Čt, 24. 10. 2019 - 08:10)

Mám čas jenom tady na tu jednu odpověď. To kdybych byla tebou, tak hned bych si na ty její prsa sáhla a jako je zkoumala. Aspoň trochu je prohmatat. To je pro holky něco šílenýho, většinou se na nejvyšší míru vzruší. Já tady takto začínám při uspokojování.

¨Lukáš (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

Jo to taky ona chtěla,když jí začaly růst chloupky tam dole, taky se předváděla jen abych si toho všiml, ale mě to přišlo takový divný, přece jenom je to moje ségra.

Pavlína (So, 26. 10. 2019 - 09:10)

Právě i já to pořád se ségrou oddaluju. Tak ráda bych ji onanovala, ale je to přece jen sestra a jaksi mi to přijde taky trochu divný. Prostě, jak by k tomu došlo tak by nebylo cesty zpátky. Byť by se nám to oběma asi hrozně líbilo. Minule jsem ji sáhla mezi nohy, ale uvidím příště co se stane. Nechám to prostě až jak se to vyvine.

Návštěvník (Ne, 27. 10. 2019 - 20:10)

Byla oblečená nebo ne, když se to stalo? Myslíš že by se jí to taky líbilo? Naznačila ti něco takového?

Pavlína (Po, 28. 10. 2019 - 06:10)

Byly jsme obě oblečený v teplákovkách, jak doma. Naznačila to tak, že neuhýbala, nestáhla se, ale ještě o něco víc než měla, roztáhla nohy. Jenom chvilku jsem tam měla ruku a prstem jsem několikrát pohla přesně na tom jejím místečku. Zase pak byla úplně mimo. Tak uvidím, co příště.

Lukáš (Po, 28. 10. 2019 - 14:10)

Tak to máš super, že k sobě máte tak blízko. Ségra se docela taky předvádí, ale tohle nevím jestli by si nechala líbit.

Pavlína (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

To jo, je to super, ale říkám si kam až jít. Radši bych měla už starší lesbinečku tak kolem 15, 16 let kterou bych si našla. Je to přece jenom ségra a tak nevím. Dnes se zase večer budeme kočkovat, těším se až ji budu pusinkovat ale ráda bych zůstala zatím u tady tohoto.

Lukáš (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

To se tak kočkujete pravidelně? Zas v koupelně? Tak pokud se to tobě i sestře líbí a dává ti to najevo, tak myslím že to není nic hrozného.

Pavlína (Po, 28. 10. 2019 - 19:10)

Sem tam tak spolu večer blbnem. Kluci se většinou perou, holky se taky přetahují ale někdy jsou v tom prvky mazlení. V koupelně ne, ale když naši nejsou doma tak v obýváku anebo až před spaním v pokojíčku.

Reklama

Přidat komentář