Reklama

Eroticke pomucky

Default User Image
Karlos23 (Út, 5. 3. 2024 - 00:03)

Za mě je nejlepší sexshop Banánek - https://www.bananek.cz/

Anonym (Út, 5. 3. 2024 - 20:03)

Co tam nakupuješ, kondomy na banánek? Velký výběr tam zrovna nemají.

Default User Image
Lucie (Po, 4. 12. 2023 - 08:12)

Dáváte si erotické dárky pod stromeček? Hodí se to vůbec. Mě to celkem láká, ale jen nevím jestli to není třeba trapné tohle dávat pod stromeček? 

Default User Image
David (Čt, 7. 12. 2023 - 06:12)

Jasně že dávám, jak tu píše paní pod vámi, tak je to příjemné zpestření vztahu. Letos už mám zabaleno a nachystáno. Mohu doporučit se podívat na flagranti .cz Prodávají tam právě přímo dárkové sady, které využijete při hrátkách v páru. Máme za sebou už opravdu několik velmi krásných chvil na Vánoce, když jdou děti večer spát a my pak zkoušíme nové dárky.  

Anonym (Čt, 7. 12. 2023 - 13:12)

Není rozhodující do kterého sexshopu zabrousíte, je ovšem důležité si vybrat kvalitní kousek, který potěší oba, vnesl svěží vítr do ložnice a neskončil nevyužitý v zásuvce nočního stolečku. Příjemny den. L.

Anonym (Út, 5. 12. 2023 - 22:12)

Dost záleží komu Ježíšek nějakou pomůcku naloží. Manžel manželce, ona milenci nebo naopak je v pořádku. Opatný by měl člověk být například směrem k rodičům, babičče, dědečkovi nebo i opačně, ke svým plnoletým dětem. Mezi partnery problém nevidím,  je to vítané zpeztření. L.

Návštěvník (Po, 18. 4. 2022 - 07:04)

Moje stará je dobrá pomůcka◇

Lucka (Po, 18. 4. 2022 - 06:04)

Já vždy chtěla vyzkoušet něco co bych mohla potají používat i venku, tak aby otom okolí nevědělo. Na jednom internetovém obchodě mi bylo doporučeno vibrační kalhotky, vibrační vajíčko a vibrační motýlek do kalhotek. Vše na dálkové ovládání . Nevěděla jsem co koupit, tak jsem vzala vše tři doporučené věci. Nejčastěji používám motýlka a musím říct že při procházce zažiju takové silné a intenzivní orgasmy, že kolikrát se musím sama sebe krotit. Doporučuji vyzkoušet.

Petr (Čt, 17. 2. 2022 - 11:02)

My máme s manželkou tenhle párový vobrátor - https://sexlove.cz/parovy-vibrator-satisfyer-partner-plus/ a je docela fajn.

Erika (Ne, 30. 8. 2020 - 19:08)

Ekondomy jsou dobrá stránka jen občas si tam vybrat je průser jak toho mají moc:D

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 19:08)

Jasně, Petro :). Ta firma musí být v řiti. Takhle debilní reklamu mít, to je hnůj.

Lucie (Pá, 28. 8. 2020 - 23:08)

Ja dostala z ekondomu sadu kondomu kterou asi v zivote nestihnu vypotrebovat :D

ivka (Ne, 2. 8. 2020 - 22:08)

ja si sama kupuji na ekondomy. :)

Markéta (St, 10. 6. 2020 - 01:06)

Tak něco takové jsem právě přemýšlel, že by se to řešilo nafukovací pannou, ale kolik to budu stát... nechci kupovat jen to nejlevnější, ale zase bych do toho nechtě dát více jak 3000 Kč.

Edita (So, 6. 6. 2020 - 09:06)

Tak to záleží, kolik je tomu kamarádovi let. Pokud je mu třeba do 20, tak mu můžete i pro srandu koupit nafukovací pannu, to docela každý kluk ocení.

Markéta (St, 3. 6. 2020 - 11:06)

Jaký erotický dárek se nejvíce hodí pro kamaráda? Chceme mu koupit s holkama erotický dárek k narozeninám

Ivča (St, 23. 10. 2019 - 09:10)

Ahoj, chtěla jsem si udělat obrázek. Používáte ve vztahu nějaké hračky do postele? Je to v pohodě, že to mého muže vzrušuje a chce něco pořídit?

Honzis (So, 23. 11. 2019 - 22:11)

Ahoj Ivco, blíží se vánoce a Já taky potrebuji koupit nějakou hračku pro ženu. Přemýšlím o análním koliku. Nemáš s nim zkušenosti ?

Katka (St, 21. 8. 2019 - 23:08)

Pokud si chcete objednávat něco takového ze sex shopu, tak doporučuji www. e-kondomy.cz, mám vyzkoušení, že co jsem si objednala, tak mi přišlo opravdu velice diskrétně zabaleno.

Aneta (Út, 20. 8. 2019 - 08:08)

Kde se to dá koupit prosím? a hlavně teda kolik to tak stojí?

Reklama

Přidat komentář