Reklama

Výprask před diváky

Jana (St, 16. 10. 2019 - 18:10)

Jako že ti všichni viděli tvůj holý zadek? Kromě manžela to asi nikoho nebavilo.

Klára (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

ne všichni dohromady... :) Matka mě po něm mlátila furt, babička sem tam taky...kámoška párkrát u nás byla, když jsem byla bita, tak ho viděla taky...

Zdena (Pá, 18. 10. 2019 - 07:10)

To musela být ostuda, když se dívala kamarádka, jak dostáváš na holou. Brr. Co kdyby manžel dal i té kamarádce. Alespoň by videl holy zadek jine ženy ale ty bys asi žárlila.

Pavel (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Ja nasekal sve pritelkyni, chtela to. Rekla ze chce vyprask na holou. Skoncilo to ale sexem, takze se asi nestydela.

Lucka (Čt, 17. 10. 2019 - 09:10)

Já nařezala manželovi včera:)

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Ty jsi můj člověk. V tomto směru jsem pro rovnoprávnost.

Pavel (Čt, 17. 10. 2019 - 11:10)

Na to já nejsem. Vyprask na holou jsem dal ale už několika ženám. Všem bylo nad 40 let, nešlo o nějaká děcka.

Ľubica (Čt, 17. 10. 2019 - 13:10)

Je to zvláštne, ale aj ja som výpraskom prišla na chuť až okolo štyridsiatky. Keď som bola dieťa a potom ako tínedžerka som ich nenávidela – asi ako každý v tom veku. Potom, keď som sa vydala a manžel to chcel skúsiť, tak niekedy sa mi to trochu zapáčilo, no väčšinou sa mi to veľmi nepozdávalo a častejšie som to odmietala. No okolo štyridsiatky prišlo k nejakému obratu, možno aj manžel zistil, ako sa mi to viac páči a odvtedy sa výpraskom už nevyhýbam a niekedy dokonca sama navrhnem, že by som mala chuť. Manžela to samozrejme potešilo a tiež ich začal viac využívať.

Petr (Čt, 17. 10. 2019 - 16:10)

Ano, ale jak jsi sama řekla, s výpraskem souhlasíš a je to od manžela, tak nemáš asi moc problém, když to je na holou. Co kdybys to ale absolvovala nedobrovolně od cizího muže?

Ľubica (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

Pred cudzím chlapom by to bol poriadny trapas a hanba. Pred manželom sa samozrejme nehanbím, čo sa týka nahoty, keď už, tak je tam viac zahanbujúci samotný výprask, keď sa cítim ako neposlušné dieťa, ktoré práve niečo vyviedlo a zaslúži si na zadok. A manžela skôr vzrušuje, keby bol niekto další svedkom môjho výprasku (čo i len náhodou a ani by to nemuselo byť na holý zadok), ako to, keby ma vyplácal niekto iný.

Jan (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

A jak by ses tedy cítila, když by ti manžel dal výprask na holou a mohli to sledovat třeba 2 cizí muži?

Ľubica (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Ten predchádzajúci príspevok bol odo mňa ako odpoveď Janovi. Žiaľ, nedajú sa tu opravovať príspevky.

Jan (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Ale ty si nacháš dát na zadek trochu dobrovolně, ne. Jistě to není tak, že by Tě manžel popadl a nasekal na holou jak malemu decku i přes tvé protesty a brek.

Ľubica (Pá, 18. 10. 2019 - 17:10)

Áno, je to po vzájomnej dohode, že manžel mi môže dávať na zadok. No podrobnosti, ako napríklad kedy, kde a koľko dostanem a čím, či to bude na holý zadok a v akej polohe, to už určuje on. Samozrejme nejaké pravidlá máme dohodnuté, ale všeobecne o tom rozhoduje on. Takže samozrejme niekedy protestujem alebo nesúhlasím, no väčšinou to nie je nič platné. A aj slzy, fňukanie alebo môj krik sa už párkrát objavili.

Daniela (Po, 21. 10. 2019 - 07:10)

Ahoj Lubi, to je velmi podobné jako u nás. Sem tam si řeknu i sama, jindy je to prostě za trest. Jak moc dostáváš? Míváš i jelita na zadku?

Ľubica (Po, 21. 10. 2019 - 10:10)

Väčšinou sa to dá vydržať, manžel nie je nejaký veľký zástanca prísnych výpraskov. A ja už vôbec nie. Ale párkrát mu už ruka ušla alebo sa nechal viac uniesť a to sú potom aj jelitá aj trocha slzičiek a 1-2 dni aj problém so sedením. Stáva sa to ale naozaj výnimočne.
Z akých dôvodov dostávaš za trest? A je to prísnejšie ako keď dostaneš iba tak? Pretože ja som za trest dlho vôbec nedostávala. Iba ako súčasť predohry alebo zo zábavy. No v poslednom čase sa hlavne manželovi zapáčilo dávať mi na zadok aj vtedy, keď sa mu niečo nepáči, čo som urobila alebo neurobila.

Daniela (Po, 21. 10. 2019 - 10:10)

jasný, tak to je podobný :) čím ti dává? jen rukou? za trest, tak vždy se něco najde že jo ;-) a je to o dost jiné, kdy je to jen pro zábavu...

Ľubica (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Najčastejšie rukou a keď chce byť prísnejší tak niekedy vareškou alebo pravítkom. Plastové pravítko je ešte O.K., vareškou je to o dosť horšie...

Daniela (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Tak ruka je fajn ;-) horší jsou ty další věci...vařecha je dost auuu

Karla (Po, 21. 10. 2019 - 12:10)

Ruka je pro malé děti, vařečka nebo pravítko celkem sranda. Ale taková bužírka nebo obyčejný vrbový proutek na holý zadek, stačilo tak 10 slehanců a to si pak člověk rozmyslel zlobit.

Reklama

Přidat komentář