Reklama

Výprask před diváky

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Ty jsi můj člověk. V tomto směru jsem pro rovnoprávnost.

Pavel (Čt, 17. 10. 2019 - 11:10)

Na to já nejsem. Vyprask na holou jsem dal ale už několika ženám. Všem bylo nad 40 let, nešlo o nějaká děcka.

Ľubica (Čt, 17. 10. 2019 - 13:10)

Je to zvláštne, ale aj ja som výpraskom prišla na chuť až okolo štyridsiatky. Keď som bola dieťa a potom ako tínedžerka som ich nenávidela – asi ako každý v tom veku. Potom, keď som sa vydala a manžel to chcel skúsiť, tak niekedy sa mi to trochu zapáčilo, no väčšinou sa mi to veľmi nepozdávalo a častejšie som to odmietala. No okolo štyridsiatky prišlo k nejakému obratu, možno aj manžel zistil, ako sa mi to viac páči a odvtedy sa výpraskom už nevyhýbam a niekedy dokonca sama navrhnem, že by som mala chuť. Manžela to samozrejme potešilo a tiež ich začal viac využívať.

Petr (Čt, 17. 10. 2019 - 16:10)

Ano, ale jak jsi sama řekla, s výpraskem souhlasíš a je to od manžela, tak nemáš asi moc problém, když to je na holou. Co kdybys to ale absolvovala nedobrovolně od cizího muže?

Ľubica (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

Pred cudzím chlapom by to bol poriadny trapas a hanba. Pred manželom sa samozrejme nehanbím, čo sa týka nahoty, keď už, tak je tam viac zahanbujúci samotný výprask, keď sa cítim ako neposlušné dieťa, ktoré práve niečo vyviedlo a zaslúži si na zadok. A manžela skôr vzrušuje, keby bol niekto další svedkom môjho výprasku (čo i len náhodou a ani by to nemuselo byť na holý zadok), ako to, keby ma vyplácal niekto iný.

Jan (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

A jak by ses tedy cítila, když by ti manžel dal výprask na holou a mohli to sledovat třeba 2 cizí muži?

Ľubica (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Ten predchádzajúci príspevok bol odo mňa ako odpoveď Janovi. Žiaľ, nedajú sa tu opravovať príspevky.

Jan (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Ale ty si nacháš dát na zadek trochu dobrovolně, ne. Jistě to není tak, že by Tě manžel popadl a nasekal na holou jak malemu decku i přes tvé protesty a brek.

Ľubica (Pá, 18. 10. 2019 - 17:10)

Áno, je to po vzájomnej dohode, že manžel mi môže dávať na zadok. No podrobnosti, ako napríklad kedy, kde a koľko dostanem a čím, či to bude na holý zadok a v akej polohe, to už určuje on. Samozrejme nejaké pravidlá máme dohodnuté, ale všeobecne o tom rozhoduje on. Takže samozrejme niekedy protestujem alebo nesúhlasím, no väčšinou to nie je nič platné. A aj slzy, fňukanie alebo môj krik sa už párkrát objavili.

Daniela (Po, 21. 10. 2019 - 07:10)

Ahoj Lubi, to je velmi podobné jako u nás. Sem tam si řeknu i sama, jindy je to prostě za trest. Jak moc dostáváš? Míváš i jelita na zadku?

Ľubica (Po, 21. 10. 2019 - 10:10)

Väčšinou sa to dá vydržať, manžel nie je nejaký veľký zástanca prísnych výpraskov. A ja už vôbec nie. Ale párkrát mu už ruka ušla alebo sa nechal viac uniesť a to sú potom aj jelitá aj trocha slzičiek a 1-2 dni aj problém so sedením. Stáva sa to ale naozaj výnimočne.
Z akých dôvodov dostávaš za trest? A je to prísnejšie ako keď dostaneš iba tak? Pretože ja som za trest dlho vôbec nedostávala. Iba ako súčasť predohry alebo zo zábavy. No v poslednom čase sa hlavne manželovi zapáčilo dávať mi na zadok aj vtedy, keď sa mu niečo nepáči, čo som urobila alebo neurobila.

Daniela (Po, 21. 10. 2019 - 10:10)

jasný, tak to je podobný :) čím ti dává? jen rukou? za trest, tak vždy se něco najde že jo ;-) a je to o dost jiné, kdy je to jen pro zábavu...

Ľubica (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Najčastejšie rukou a keď chce byť prísnejší tak niekedy vareškou alebo pravítkom. Plastové pravítko je ešte O.K., vareškou je to o dosť horšie...

Daniela (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Tak ruka je fajn ;-) horší jsou ty další věci...vařecha je dost auuu

Karla (Po, 21. 10. 2019 - 12:10)

Ruka je pro malé děti, vařečka nebo pravítko celkem sranda. Ale taková bužírka nebo obyčejný vrbový proutek na holý zadek, stačilo tak 10 slehanců a to si pak člověk rozmyslel zlobit.

Daniela (Po, 21. 10. 2019 - 13:10)

No vařecha umí nadělat modřiny!! ale souhlasím...bužírka, šlaušek nebo kabel je děs!!! A prut, no ještě, že už mě nepotkává

Ľubica (Po, 21. 10. 2019 - 13:10)

Presne tak! S tými nástrojmi chvalabohu nemám skúsenosti a pravdu povediac ani si to neprajem. Bohato mi stačia výprasky rukou, mám po nich zadok červený aj dva dni. Ak manžel trvá na vareške tak veľmi šťastná nie som, niekedy to znamená aj pár modrín na zadku a problémy so sedením. Už sa mi párkrát stalo, že som musela celý deň učiť postojačky, aby si študenti nič nevšimli.

Daniela (Po, 21. 10. 2019 - 13:10)

No jak říkám, vařecha umí udělat dost modřin. Na mě teda manžel beru většinou vařechu nebo právě šlaušek. Ale ten opravdu za trest. prutem mě dávala na holou sem tam mamka v mládí.

Karla (Po, 21. 10. 2019 - 16:10)

Právě. Já dostala v 6 třídě, za dojku z mravu (hlavně záškoláctví) vrbovým proutkem na holý zadek. Byla to bolest šilená. Asi nebylo potřeba moc, stačilo šlehnout párkrát.

Daniela (Út, 22. 10. 2019 - 07:10)

No asi tak, zlatá vařecha. Tu jsme poznala včera zase :) Proutek je vážně děsný. Mamka mě s ním vždy zadek sešvihala tak, že jsem ho měla jako zebra.

Reklama

Přidat komentář