Reklama

Čurání do vany

Jarekvotava1 (So, 14. 3. 2009 - 10:03)

Ja mam rad kdyz ma pritelkyne cura pres kalhodky a ja se na ni divam jak cura a rada si necha odeme oblict plinecku na noc a v noci se do ni pocura a ja rano ji vyslecu a pak ji krasne lizu a pak ji zacnu vysetrovat jako pacijenku delam ji cevkuji merim ji teplotu u kundicce v zadecku a beruji ji vzorky stolice a jeste hledame jednu holku ktera se necha takhle vysetrovat jestli jo tak se ozvy na mejl jarekvotava1"seznam.cz

potvesafr (Pá, 13. 2. 2009 - 01:02)

Já jednou čural i do akvária, protože v kuchyni zrovna táta opravoval odpad dřezu a matka kadila na WC. A do květináče to nešlo, protože v kuchyni jsme žádnou kytku neměli. Ale líbilo se mi, jak ty rybičky v akváriu přidaly na rychlosti a kroutily se jako vibrátor, když jsem se tam vychcal a vyskakovaly ještě nad hladinu jako delfíni, než pak zůstaly po chvíli ležet ve vodě břichem nahoru, chi chi chi

teris (Pá, 6. 2. 2009 - 08:02)

jako celá naše zeměkoule, po tolika letech používání:-o

Dana (Pá, 6. 2. 2009 - 00:02)

Kamarád taky močí do umyvadla,je to prase,nechápu jak může při rozměru toho umyvadla ještě i na.cat vedle,já čurám do vany.
Buďte v klidu,lidi to dělají na a do takových neuvěřitelných míst,že většina z nás je čuránkama prosycená ažaž.

Fany (Ne, 20. 10. 2019 - 11:10)

Když jedeme na hory tak v noci všichni čůráme do umyvadla ale jenom když se svítí aby jsme to tam nezachcaly jinak si to každý musí uklidit tam se každá holka naučí čůrat ve stoje.

Petra H (Ne, 20. 10. 2019 - 16:10)

Klasika a do vany když se oplachuji sprchou.

Karel (Po, 21. 10. 2019 - 08:10)

Petro, a v té vaně čůráš ve stoje nebo v dřepu? A držíš si při tom čůrání pysky?

Návštěvník (Po, 21. 10. 2019 - 12:10)

V dřepu a nedržím, je to jedno.

tery (Čt, 5. 2. 2009 - 22:02)

já si myslim že chlapy to dělaj do umyvadla ptž prostě maj penis ale je fakt že tam se třeba myjou děti tak je to blbý, at to radši delaj do vany..

teris (Čt, 5. 2. 2009 - 19:02)

A co je vlastně v dnešní době normální?jsou na to nějaké parametry?

linda (Čt, 5. 2. 2009 - 16:02)

u chlapa divne curat do umyvadla,vana a sprcha je normalni!

Tery (Čt, 5. 2. 2009 - 12:02)

je fakt že taky to dělám do vany, ale je to vlasně od dětsví, když sem mámě řekla že chci na záchod (když mě myla a já byla ve vane) tak mi řekla at se vyčůrám v ní. No a já to vlastne považovala za normál věc, ale koukám že to někdo tak nebere...

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 14:02)

To Já: Fakt chlápek vyndal ptáka před návštěvama v nemocnici a vymočil se na pokoji do umyvadla?? To je neuvěřitelné.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 15:02)

Vážení, kdo jste studovali v sedmdesátých letech VŠ v Praze a bydleli na strahovských kolejích, tak tam se děly věci - chodba kilometr dlouhá, na pokojích záchody nebyly, na jednom konci chodby WC a na druhém kuchyňka. Kam myslíte, že chodili kluci z pokojů v té bližší půlce? No přece...ano A/ je správně..do dřezu do kuchyňky!

teris (Út, 3. 2. 2009 - 15:02)

když není zbytí, lepší jak do kalhot.

(Út, 3. 2. 2009 - 13:02)

Chlapi,čůrat do umyvadla to je pěkná prasárna,tam se myjí ruce a obličej,myjí se tam třeba i děti.Na to máte WC.Bohužel asi je to velmi rozšířené,protože když byl jednou můj muž v nemocnici,tak se tam jeho spolupacient vyčůral do umyvadla i při návštěvách.Já se tam z toho pozvracela,možná mu to i došlo,protože byl červený až na ř.ti.

Milan (Út, 3. 2. 2009 - 13:02)

To jo :-)

teris (Út, 3. 2. 2009 - 13:02)

to musela být legrace:-)

Milan (Út, 3. 2. 2009 - 13:02)

Spolubydlící kámoše , v lázních , čůral do umyvadla , a v tom přišla sestřička , dobrý co , :-)))

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 14:02)

hledím že to nikoho nezaujímá

Reklama

Přidat komentář