Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Návštěvník (Ne, 20. 8. 2023 - 20:08)

Komentář přede mnou je jen aby někdo naletěl na tyto produkty. Já bohužel měla také rakovinu, jedna známá mi doporučila urinoterapii. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem to zkusila. Jedná se o pití moči, nejlépe panenské, případně vlastní. Celý půlrok jsem to dodržovala a rakovina prsu je pryč. Lékaři se sami divili, že tam nádor nevidí, Měla jsem samozřejmě strach, ale celou dobu jsem tuto léčbu dodržovala, nyní jsem ráda.

Návštěvník (Ne, 20. 8. 2023 - 20:08)

Komentář přede mnou je jen aby někdo naletěl na tyto produkty. Já bohužel měla také rakovinu, jedna známá mi doporučila urinoterapii. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem to zkusila. Jedná se o pití moči, nejlépe panenské, případně vlastní. Celý půlrok jsem to dodržovala a rakovina prsu je pryč. Lékaři se sami divili, že tam nádor nevidí, Měla jsem samozřejmě strach, ale celou dobu jsem tuto léčbu dodržovala, nyní jsem ráda.

Renti (Ne, 20. 8. 2023 - 15:08)

Zdravím všechny co bojují s rakovinou. Rozhodla jsem přidat jeden pozitivní příspěvek. Jsem zdravotní sestra a po prognóze mamky, rakovina prsu, metastazy v játrech a kostech lékaři napsali do zprávy rovnou paliativní léčba. Začala jsem číst veškeré diskuze, články, studie a sestavovat vše co by nám mohlo pomoci. Náš příběh je samozřejmě dlouhý, ale zasílám vám co jsme vše dávali.

3x týdně - vitamín C injekční od německé firmy pascoe

Začít dávkou 2 lahvicky 7,5g do fyziologické roztoku - 3x týdně, pak dle hmotnosti

Od Pondělí do pátka

1. Reishi triterpen mycomedica tbl. 3-3-3
2. Coriolus mycomedica tbl. 2-2-2
3. Ohnivec mycomedica tbl. 2-1-2
4. Agaricon mycomedica tbl. 1-1-1
5. Čaga tbl. 1-1-1
6. Cordyceps mycomedica tbl. 1-1-1
7. Betaglukan tbl. 1-1-1
Brat s houbama dohromady, zvyšuje ucinnost
8. Graviola tbl. 1-1-1
9. Zelený čaj tbl. 1-0-0
10. Lžička oleje z merunkovych jader (B17)
11. Konopné kapky - denně
12. Vitamin D (vigantol) - 20 kapek
13. Probiotika - 2-2-2
Smidge sensitive - velmi šetrné probiotika
14. Essenciale tbl. denně
15. Ostropestrec tbl. denně
na játra, zasílám nejsilnější

https://mailtrack.io/trace/link/29e2838abf1af9d...
16. Baobab denně
17. Kořen pampelišky čaj 1-1-1 šálky
18. Mladý zelený ječmen drink 1-1-1
19. Zázvor tbl. 1-1-1
20. Dmso farmaceutická kvalita
https://www.woldoshop.cz/dmso/?gad=1&gclid=CjwK...

Zasílám odkaz na informace
https://m.facebook.com/notes/užíváme-cds2-tachy...

Dávala jsem pak do infuze s vitaminem c, 5 ml

Víkend
1.Kurkuma tbl. 1-1-1
2.Zázvor tbl. 1-1-1
3.Vytažení zakleslych stavidel 3-3-3
4.Utišení větrné bouře 3-3-3
3. a 4. Je čínská medicína odkaz zde:
https://www.tcmeshop.cz/
6.Vitamin D (vigantol) - 15 kapek
Brát s olejem, zvyšuje se jeho účinnost s tukem
6.Olej z merunkovych jader (b17) - 1 lzicka
7.Konopné kapky
Brát po oleji a vitaminu D, zvyšuje se jeho účinnost když se bere s tukem
8.Probiotika tbl. 1-1-1
9. Dmso - 1 Lžička do 200 ml vody

Výsledek po CT - jedno malé ložisko v játrech z mnohočetných nálezů a z kostí je to pryč!!

Samozřejmě jsem vše ordinovala dle hmotnosti, důležité je také dodržovat veškerá podání, na lačno, s jídlem, tukem atd. Do toho dieta, čerstvá zelenina, ovoce. Neohrivane jídlo. Převážně jen zeleninové, jako pro malé děti, jen sůl, bylinky. Šťávy. Dodržování minimum kyselinotvornych produktu. Takze naděje umírá poslední!!

Palo (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Pridavam se

Mimro (Po, 2. 12. 2019 - 20:12)

Ovosan mně také pomoghl

Jana (Pá, 18. 10. 2019 - 09:10)

Když mě to potkalo, tak jsem hodně užitečného našla na webu jaknarakovinu .cz, doporučuji pro maminku opatřit Ovosan, který tělu výrazně napomáhá ke správné léčbě.

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2019 - 17:10)

Až tě to fakt potká, tak si na tyto všivé reklamy vzpomeň.

Léňa (Čt, 17. 10. 2019 - 11:10)

Svěřte ji lékařům z kvalitního onkologického centra. A buďte s ní. Choďte na procházky, těšte se s ní na Vánoce...

Helena (Čt, 17. 10. 2019 - 09:10)

Dobrý den, poradí mi tu někdo prosím, jak bych mohla pomoci mámě, které byla diagnostikována rakovina plic? Chci tady pro ni být, a opravdu jí chci s léčbou pomoci.

Tom (Po, 29. 2. 2016 - 13:02)

REKLAMA !!! Ahoj, slyšel jsem o zázračném léčiteli z Chorvatska, který vyléčil z rakoviny spoustu lidí. Za léčení nepožaduje peníze. U nás není ale moc známý. Jmenuje se Braco. Má webové stránky s kalendářem,kde zrovna léčí. Bude 13.3. v Mnichově, nebo 20.3.ve Vídni.Webové stránky jsou www.braco.me

cink! (Pá, 26. 2. 2016 - 11:02)

Mamka se leči konvenčnimi...REKLAMA !!!

Sarka (Čt, 25. 2. 2016 - 22:02)

To si teda fandíte! Ltd...Ty děláš jako kdyby, kdyz se nepovede léčeni v nemocnici a pacient zemře, byla nějaká náhrada ci co...

SáraS (Čt, 25. 2. 2016 - 21:02)

Mamka se leči konvenčnimi metodami a k tomu bere nějaké kapky s cannabidiolem jakysi CBDex. Pomaha ji to sklidnit se a zmírňuje to některe vedlejší přiznaky nemoci…

Antonín (Út, 28. 10. 2014 - 15:10)

Když jeden druhému...Proč byste měla být mučena a upálena ve středověku? A co s tím má společné kniha (či spíše film) Kladivo na čarodějnice, odehrávající se v novověku?!? Co to je za žvást? Skoro to vypadá, že pro Vás slovo středověk má podobnou funkci jako červený hadr pro býka. Zkuste myslet...

krl (Út, 2. 9. 2014 - 12:09)

Strašný.

pro AMC (Čt, 24. 4. 2014 - 20:04)

To si teda fandíte! Ltd znamená, že máte jenom omezené ručení, není-liž pravda? Takže když se léčení nepovede, tak sorry, my jsme Ltd.

Petr (Čt, 24. 4. 2014 - 12:04)

Jsme generální zastoupení Andean Medicine Centre Ltd.
Naše bylinné preparáty z Peru se užívají při léčbě široké škály onemocnění.
Zasíláme zdarma knihu Vilcacora léčí „nejen“ rakovinu.
http://amc-jablonec.hyperlink.cz/

nojo (Út, 5. 10. 2010 - 13:10)

Hláška 18808-Lamer.cz

Ale ne. (Út, 5. 10. 2010 - 12:10)

No:-). a Markéto,...Granvin je zvláštní případ. To není podvodník který ví co a jak, a vědomě lže, a spoléhá na hloupost lidí.
On je prostě hloupý, k tomu má mesiášský komplex, přesvědčení o vlastních schopnostech, a pocit že za to všechno má právo taky vydělat zasloužené peníze. Lže taky, ale spíš v tom že si vymýšlí a sám sepisuje "děkovné dopisy", ne že by vědomě lhal o možnostech těch jeho "metod".
Je vlastně nebezpečnější než opravdoví podvodníci, protože tím pitomoučkým zápalem pro věc každou chvíli někoho zmate a oblbne. Přilákat jednoduché klienty, na to má asi dar. Ovšem druhá fáze - léčba frázemi a vlažnou vodou, to už je slabší :-).

??! (Út, 5. 10. 2010 - 12:10)

No:-). a Markéto,...že bychom vyháněli čerta ďáblem?

Reklama

Přidat komentář