Reklama

Pánská tanga

Dušan (Ne, 10. 11. 2019 - 11:11)

Tanga nosím už 20 let a jeto pohodlné prádlo cítím se v tangách takový volnější než v boxerkách , nosím tanga celí rok , pokud jsou mrazy nosím boxerky , v práci v tangách to už se stydím protože by asi negativně reagovalo okolí jinak bych chtěl nosit tanga všude jak v práci tak na plovárně , v práci by to bylo super být v tangách hlavně v létě nebyl bych tolik zpocený ale bojím se těch zbytečných kecu aby ze mne nedělali teplouše , chtěl bych se dožít toho že bych si mohl vzít tanga i do práce protože se na šatně převlíkám a jdu do sprchy tak nevím nevím jak by na to ostatní reagovali , nechtěl bych aby k vuli tangám mě tam pomlouvali jinak tanga super prádlo v tangách i spím v jinačím prádle bych nespal jako v tangách .

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 10:12)

Na okoli se vykasli. Dulezite je ze se ti tanga nosi dobre. Tak zkus nosit delsi triko nebo se taky otacej zadkem ke stene. Zepredu to vypada jako slipy a mas to vyreseny.

Martin (Ne, 10. 11. 2019 - 14:11)

Jo to chapu ze se v nich stydis v satne prevlikat. Ja je nosim i do gymu ale zadkem se otocim ke skrinkam aby nemel presne jak rikas nejake blbe kecy. Na plovarnu bych si tanga nevzal. Krome zahranici kde jsem u more byl v tangach i s pritelkyni

Martin (So, 9. 11. 2019 - 08:11)

Tanga nosim od svych 13 let a to proto ze jsou pohodlne. Tenkrat mi je koupila mama a myslel jsem ze se zblaznila ale oblibil jsem si je a i pritelkyni se moc libily. Tenkrat moc znacek nebylo. Dneska mam rad si sirokou gumou Andrew Christian, stringy od Dmxgear a Shino.

Bobo (Po, 4. 11. 2019 - 14:11)

Tanga jsou docela dobré spodní prádlo na léto a taky tanga plavky. Velice pohodlné nemůžu na ně dopustit

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 19:10)

Tanga mi kupuje manželka sesto senso bezvadně se nosí doporučuji jiné už nenosím! Ani sned nemám

Návštěvník (So, 26. 10. 2019 - 08:10)

Mě tyto tanga sesto Senso kupuje máma a také můžu doporučit.

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 16:10)

Nosím tanga celoročně je to pohodlné a nenastydl jsem nikdy jsou to klasická pánská s gumou v pase jdou nosit jako běžné spodní prádlo

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

Také nosím tanga celoročně jenom když jdu k doktorů tak si beru boxerky

Lubíšek (Po, 30. 9. 2019 - 15:09)

Tak budu muset zandat svá krásná tangátka. Venku se ochladilo a nastydla bych .Jak to děláte v zimě ?

Tomáš (Út, 1. 10. 2019 - 20:10)

V létě nosím tanga a v zimně boxerky ale do bazénu si beru tanga plavky

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

Jasně já vím není to myšleno doslovně jsou mnohem důležitější věci ve vztahu napsal jsem to jen tak ale někdy i taková maličkost může hodně znamenat sportuju Lyže kolo a rád takovou poznám třeba i tyto zájmi můžou být společné děkuji za odpověď!hezký večer

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 07:09)

No škoda že tam není holka které se pánská tanga u chlapa líbí a není zadaná ihned beru!! hezký den

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 15:09)

Třeba by byla. Ale na tom, zda má chlap na sobě tanga skutečně nestojí kvalita vztahu.....

honza (Pá, 6. 9. 2019 - 23:09)

tanga jsou super , všechny holky na mě na koupališti koukali.

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 08:09)

Také je nosím na koupaliště nebo do bazénu a ještě si nasadíme na penis kroužek,to se koukají na mně všichni.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Chtěl bych se zeptat, zda také nosíte na tanga bokové kalhoty?

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Já je nosím

Dan (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

Taky je s oblibou nosím, ale výhradně jako prádlo, ideální do džín jakéhokoli typu. Člověk se cítí tak nějak volněji jakoby na sobě nic neměl. A nejlepší bavlněný nebo modal. Ty jsou pohodlnější než ty uměliny, byť nejsou tak trvanlivé a nedrží tak dobře tvar.

Lukáš (St, 4. 9. 2019 - 04:09)

Ty nosím sem tam ano dá se v tom dobře pohybovat jinak nosím k vodě plavky tangové a na otužování v zimě jsou super a nezmrzají jako ty obyčejné slipové.

Reklama

Přidat komentář