Reklama

stříkání semene

Steve (Čt, 14. 11. 2019 - 17:11)

Jo ... ale ve snu. :-)

Franc (St, 13. 11. 2019 - 05:11)

Vše co píšu je pravda.

Steve (Út, 12. 11. 2019 - 18:11)

jo ... to víš že jo :-) Co tam máš dalšího za pohádky? :-D

Franc (Po, 11. 11. 2019 - 05:11)

Už 3 měsíce nenosím trenky nosím použité kalhotky mojí ženy a tanga. Je to fakt super a jsou příjemné. Hlavně když je na nich hodně kundi stavicky.

Franc (Ne, 20. 10. 2019 - 17:10)

Edo manželka má na chatě černou satenovou noční kosilku když jí nastrikam semeno do kundicky tak jí tam strkam prsty a mrdku jí rozetiram po té kosilce.

Eda (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

Občas na ní stříkám, nebo spíš na tu péřovou bundičku s kožíškem na kapuci. Tu hlídám, aby ji neprala. Včera odpoledne se přestrojila a vzala si ty kozačky nad kolena a jen tuhle černou bundičku. No nedalo se to dlouho vydržet. A něco jsem nastříkal na bundu a něco do ní. Do vlasů a na obličej se snažím netrefit, protože to jednou chytla do oka a přes týden s ní nic nebylo. S tou zastříkanou bundičkou jsme jí s kamarádem už párkrát vytáhli na procházku, sice to dalo, jí přesvědčit, ale nakonec šla. To lidi koukali, už si zvykli, že jí to dělám s kamarádem a na flekatou bundu a džíny s dírou v rozkroku si taky zvyknou. Bylo i pár ohlasů, jak si užíváme, to tak věk cca 19-30. Důchodci se samozřejmě pohoršují a pomlouvají, ale to je klasika.

Franc (St, 16. 10. 2019 - 17:10)

Strikam semeno manzelce do kundicky, do pusy a do zadku. Stříkat mrdku mimo to je škoda. Manželka by to ani nechtěla prý je to škoda a nemá z toho ten správný požitek.

Franc (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

Edo teď jsem přišel domu žena šla nakoupit a já si strčil analniho kolika do zadku. Půjdu s ním na pivko. Ještě má krámy ale myslím že jí večer naplnim kundicku mrdkou.

warp (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

A už jsi zkoušel vystříkat se manželce na tvář a na vlasy a pak jít s ní někde na nákupy nebo na procházku a sledovat jak na ní ta mrdka pěkně pomalu zasychá? A ještě navíc když je pořádně vyzývavě oblečena, tak, aby si ji všiml každý kolemjdoucí chlap… Je to fakt dost vzrušující, doporučuji.

Steve (St, 16. 10. 2019 - 14:10)

Franc kecá, nevěřte mu nikdo ... fantazíruje jako malej předpubertální kluk. Nic víc.

Franc (St, 16. 10. 2019 - 09:10)

Edo po prvé jsem curani nepolikal ale potom dalším jsem je úplně hltal a nestíhal polikat protože jsem u toho ještě lízal kundu. Zkus to.

Franc (Út, 15. 10. 2019 - 17:10)

Edo mně cura žena přímo do pusy když jí lizu kundu. Někdy když má náladu tak cura přes kalhotky. Třeba jsme na procházce.

Eda (St, 16. 10. 2019 - 09:10)

Tak čůrání do pusy bych asi nedal, nezkoušel jsem to. Jaké to je?

Franc (Út, 15. 10. 2019 - 11:10)

Edo také žena prevleka postele po 14ti dnech. Je všude hodně fleků od mrdky. Žena má taky ráda když jí nastrikam semeno do kundicky a ona si hned natáhne kalhotky a jdem ven. Prý jí to simra jak to z ní teče za chůze.

Eda (Út, 15. 10. 2019 - 17:10)

Mě se zase líbí, jak se jí v rozkroku dělá flek. Ještě mě láká, nějak jí přesvědčit, aby se venku počůrala. Ve videích to vypadá hezky, tak to nějak vidět v reálu. Ale musím na ní opatrně, abych jí nenaštval. Ona je sice pro kdejakou blbost, ale abych nenarazil.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Edo navrhnu to manzelce. Mi praktikujeme že když dosukame tak se nejdeme umýt a takto spíme. Až ráno jdem pod sprchu. Mrdku máme všude na povlečení a hlavně moje žena je celá ulepena od mrdky.

Eda (Po, 14. 10. 2019 - 17:10)

Když to s ní dělám a nebo děláme v posteli večer, tak je to to samé, to se nám už nechce vstávat, to je jasné a ráno to ještě doděláme. Když to dostane, tak se potom jdeme umýt před spaním, to je taková vyjímka. Koupil jsem 2 černé péřové deky pro 2 a na nich je to dílo krásně vidět. Jen se moc neshodneme na intervalech převlékání a praní věcí z postele. Mě se líbí ty fleky a přítelkyně by to stále prala. Když to děláme ve dne, tak je od toho zase sedačka a nebo případně jiné místo. Sedačku přikryjeme přehozem, když má přijít nějaká návštěva, jinak je skvěle zaneřáděná a moc ji neřešíme a máme ji odkrytou, aby to větralo. Ono to skoro každý den nebo i víckrát denně čistit, to by mě z toho jeblo. Jinak jsem ještě ujetej na všelijaké krátké dámské péřové bundičky s kapucí s kožešinou na kapuci. Ty si přítelkyně bere na sebe na holé tělo, aby mě pořádně nažhavila a většinou si ji už nechá na sobě na sex. Někdy nosí i pánského bombera, ten ji taky moc sluší jen tak na nahé tělo. Bundy dostanou taky svůj příděl, bez toho by to nešlo.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Edo navrhnu to manzelce. Mi praktikujeme že když dosukame tak se nejdeme umýt a takto spíme. Až ráno jdem pod sprchu. Mrdku máme všude na povlečení a hlavně moje žena je celá ulepena od mrdky.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Edo navrhnu to manzelce. Mi praktikujeme že když dosukame tak se nejdeme umýt a takto spíme. Až ráno jdem pod sprchu. Mrdku máme všude na povlečení a hlavně moje žena je celá ulepena od mrdky.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 08:10)

Taky někdy chodím na pivko a mám bílé kalhotky a černý silonky. Moje dostala v sobotu krámy ale nám to nevadí. Pěkně to aspoň klouzalo.

Reklama

Přidat komentář