Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Pepo (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Koľko si mala vtedy rokov a koľko si vážila? Ten vrabec bol už mŕtvy pred tým, než si na neho šliapla?

Jirina (Pá, 11. 10. 2019 - 16:10)

PORAD mi je 17, bylo to tento rok!! Hmotnost: 55 kg. :-) :-) Kdyz slapnes na ptace, jeste podpatkem, uz je mu JEDNO, kolik vazis. :-( :-( Citis to, jako kdyz slapnes na vetsi kulicku z modeliny. Chvilku odolava, pak se "zapichnes" jako do travniku. :-) Zivy byl!! Jak jsem pocitila to "jemne boreni", jsem se podivala dozadu. Jen ssebou "cuknul"!! Je mi ho LITO PORAD!!! Uz se budu divat, kam SLAPU!!

Pepo (So, 12. 10. 2019 - 21:10)

Zašliapla by si myš lodičkami, keby ti bežala okolo nohy?

Jirina (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Pepo, kdyz zaslapnu, NECHTENE, zviratko a zjistim to, je mi to LITO!!! Tebe to treba vzrusuje, mne NE!!! Mne vzrusuje to, ze byt vazim jen 55 kg, rozdrtim kaminky, kterym se sypou chodniky v zime. Jak snih roztaje, kaminek na ktery slapne moje 'jehla", je rozdrcen NA PRACH!! Citim, jak ho drtim, slysim, jak "krupne". :-) Si uvedomim, jakou mam MOC, rozslapnout "posyp", pripadne prst nekoho, kdo by mi chtel sahnout na zadek!! Kovovy patnik o plose 0,8 cm ctverecneho, dokaze MOC!! Pri klasickem slapnuti to HROZNE boli!! Pokud DUPNU, dopadne prstik, jak ten brabcak - Je ROZDRCENY.PRASKAJI KOSTI!!! ;-)

Elen (Po, 21. 10. 2019 - 17:10)

Jirino, jen se dávej majzla ať se nepripletes pod jehlu dospělé ženě. Možná pocitis vzrušení až to krupne.

Jirina (Po, 21. 10. 2019 - 20:10)

Elen, neboj. Vim, co dokazi "jehly". Zapichnu se s nima do asfaltu na chodniku. Pokud je teplo a chvilku stojim pred vylohou. O tom, ze "zajedou" i do udupane zeme, vim take. :-) Ze rozdrtim i kaminky, to vim take. Chvilku "odolavaji", pak "krupnou". :-) To jiste znas. :-) Po tom, mit jehlovy podpatek na prste, OPRAVDU netouzim. :-) NEMUSI to byt "dospela zena" o hmotnosti 80 kg. BOHATE staci MOJE vaha. :-) :-)

Pepo (St, 23. 10. 2019 - 16:10)

Tučné ženy nám ničia chodníky, mali by im zakázať nosiť opätky !!!

Jirina (Čt, 24. 10. 2019 - 14:10)

Pepo, NEJSEM tlusta!!! Vazim 55 kg, merim 173 cm. :-) Nejde ani tak hodne o HMOTNOST, jako o PLOCHU podpatku!!! Do asfaltu se "zapichne" i holka, ktera vazi 40 kg, ALE ma JEHLOVE podpatky!!!! :-) :-)

X (Út, 15. 10. 2019 - 21:10)

Ano teď se tam objevila přesně ta věta MÁM MOC sebevědomá dominantní žena ;-)

Pavel (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Ahoj mam rad kdyz mi holka slape po tele hledam holku ktera bi po mne slapala Na vsem se domluvime diky za odpoved odepisu muj tel 728 755 220

Tereza (Pá, 8. 11. 2019 - 21:11)

Chtela bych ti slapat po tele

Pavel (Po, 18. 11. 2019 - 01:11)

Ahoj Teresko odepisovala jsi mi ze mi budes slapat po tele odepisoval jsem ze mam rad kdyz mi holka slape po tele a vrusuje mi to chtel bych aby jsi mi slapala po tele diky odepis domluvime se :

Pavel (Út, 12. 11. 2019 - 19:11)

Ahoj Terezko cell jsem tve komentare ktere mi zaujali mas raznou povahu a to je dobre pac si stojis za tim co reknes a prodsdis si to Terezko chtel bych aby jsi mi slapala po celem tele bolestive a stvrdima botama aby se podrazky pod vahou tvimy nozkamy zarezavali do masa a byli pekne modriny man rad bolest nebo jestli mas kamaradku tak muze kamaradka mi slapat po tele napis diky Pavel

Pavel (Po, 11. 11. 2019 - 16:11)

Ahoj Tetezko cetl jsem tve komentare ktere mi zaujali jsi razne povahy a mas rada kdyz neco pod vahou tvich nohou poslapes chtel bych aby jsi po mne slapala diky napis Pavel

Pavel (So, 9. 11. 2019 - 23:11)

Ahoj Terezko chtel bych abi jsi po mne slapala a po celem tele a mam rad I drsnejsi slapani po tele bolestivejsi napis domluvime se diky Pavel

Pavel (So, 9. 11. 2019 - 23:11)

Ahoj Terezko cetl jsem tve komentare a jsi raznejsi povahy cos je dobre a takove jako jsi ty prave hledam protoze musis prikazat razne Ted jsi lehnes a zacnes po mne slapat a prikazes Ted jse svkekni apobne diky jeste jednou a tesim se Na odpoved diky Pavel

Pavel (So, 9. 11. 2019 - 22:11)

Ahoj Terezko chtel bych aby jsi po mne slapala a uplne po celem tele stvrdou podrazkou aby pod tvimy nozkami bili pekne sramy a modriny muzes mi napsat a domluvime diky nebo mi pisni Na tel 728 755 220

Pavel (Ne, 10. 11. 2019 - 17:11)

Ahoj Terezko cetl jsem tve komentare ktere mi zaujali mas raznou povahu a to je dobre , chtel bych ot tebe se nechat poslapat uplne po celem tele a pekne stvrdou podraskou aby pot tvimy nozkami bill videt modriny a pekne podlitiny a je dobre ze mas raznejsi povahu pac naridit mi Ted jsi lehni a Ted se svlekni a budes po mne slapat kde budes chtit delat semnou co budes chtit napis dekuji za odpoved Pavel

Pavel (So, 9. 11. 2019 - 22:11)

Ahoj Terezko mam I rad tvrdci slapani po tele chtel bych bolestive a vsude po celem tele slapat diky za nabidku t 728 755 220

Pavel (So, 9. 11. 2019 - 22:11)

Ahoj Terezko mam I rad tvrdci slapani po tele chtel bych bolestive a vsude po celem tele slapat diky za nabidku t 728 755 220

Reklama

Přidat komentář