Reklama

stříkání semene

warp (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

A už jsi zkoušel vystříkat se manželce na tvář a na vlasy a pak jít s ní někde na nákupy nebo na procházku a sledovat jak na ní ta mrdka pěkně pomalu zasychá? A ještě navíc když je pořádně vyzývavě oblečena, tak, aby si ji všiml každý kolemjdoucí chlap… Je to fakt dost vzrušující, doporučuji.

Steve (St, 16. 10. 2019 - 14:10)

Franc kecá, nevěřte mu nikdo ... fantazíruje jako malej předpubertální kluk. Nic víc.

Franc (St, 16. 10. 2019 - 09:10)

Edo po prvé jsem curani nepolikal ale potom dalším jsem je úplně hltal a nestíhal polikat protože jsem u toho ještě lízal kundu. Zkus to.

Franc (Út, 15. 10. 2019 - 17:10)

Edo mně cura žena přímo do pusy když jí lizu kundu. Někdy když má náladu tak cura přes kalhotky. Třeba jsme na procházce.

Eda (St, 16. 10. 2019 - 09:10)

Tak čůrání do pusy bych asi nedal, nezkoušel jsem to. Jaké to je?

Franc (Út, 15. 10. 2019 - 11:10)

Edo také žena prevleka postele po 14ti dnech. Je všude hodně fleků od mrdky. Žena má taky ráda když jí nastrikam semeno do kundicky a ona si hned natáhne kalhotky a jdem ven. Prý jí to simra jak to z ní teče za chůze.

Eda (Út, 15. 10. 2019 - 17:10)

Mě se zase líbí, jak se jí v rozkroku dělá flek. Ještě mě láká, nějak jí přesvědčit, aby se venku počůrala. Ve videích to vypadá hezky, tak to nějak vidět v reálu. Ale musím na ní opatrně, abych jí nenaštval. Ona je sice pro kdejakou blbost, ale abych nenarazil.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Edo navrhnu to manzelce. Mi praktikujeme že když dosukame tak se nejdeme umýt a takto spíme. Až ráno jdem pod sprchu. Mrdku máme všude na povlečení a hlavně moje žena je celá ulepena od mrdky.

Eda (Po, 14. 10. 2019 - 17:10)

Když to s ní dělám a nebo děláme v posteli večer, tak je to to samé, to se nám už nechce vstávat, to je jasné a ráno to ještě doděláme. Když to dostane, tak se potom jdeme umýt před spaním, to je taková vyjímka. Koupil jsem 2 černé péřové deky pro 2 a na nich je to dílo krásně vidět. Jen se moc neshodneme na intervalech převlékání a praní věcí z postele. Mě se líbí ty fleky a přítelkyně by to stále prala. Když to děláme ve dne, tak je od toho zase sedačka a nebo případně jiné místo. Sedačku přikryjeme přehozem, když má přijít nějaká návštěva, jinak je skvěle zaneřáděná a moc ji neřešíme a máme ji odkrytou, aby to větralo. Ono to skoro každý den nebo i víckrát denně čistit, to by mě z toho jeblo. Jinak jsem ještě ujetej na všelijaké krátké dámské péřové bundičky s kapucí s kožešinou na kapuci. Ty si přítelkyně bere na sebe na holé tělo, aby mě pořádně nažhavila a většinou si ji už nechá na sobě na sex. Někdy nosí i pánského bombera, ten ji taky moc sluší jen tak na nahé tělo. Bundy dostanou taky svůj příděl, bez toho by to nešlo.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Edo navrhnu to manzelce. Mi praktikujeme že když dosukame tak se nejdeme umýt a takto spíme. Až ráno jdem pod sprchu. Mrdku máme všude na povlečení a hlavně moje žena je celá ulepena od mrdky.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Edo navrhnu to manzelce. Mi praktikujeme že když dosukame tak se nejdeme umýt a takto spíme. Až ráno jdem pod sprchu. Mrdku máme všude na povlečení a hlavně moje žena je celá ulepena od mrdky.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 08:10)

Taky někdy chodím na pivko a mám bílé kalhotky a černý silonky. Moje dostala v sobotu krámy ale nám to nevadí. Pěkně to aspoň klouzalo.

Eda (Po, 14. 10. 2019 - 14:10)

Taky nám krámy nevadí, to ale nelížu, to ať si dělá kdo chce, já bych to nedal a hodil bych. Ale máme takovou úchylku. Když to má, tak nastanou džínové orgie. Když to výjde na víkend, tak nosí světlé nebo bílé džíny a nemá vložku nebo tampón a pěkně to nechává na džínách, aby si s tím poradily. Když jí šukám, tak mám na sobě taky světlé džíny a vyndám ho přes rozepnutý poklopec. Slušně to barví. Kamarád to okoukal a nosí na to bílé džíny. A takhle při tom blbnem. Někde už jsem to tady taky četl, že to takhle spolu dělají. U nás to začalo tak, že přišla domů a měla zabarvený rozkrok, protože to prý nějak zblbla a zapomněla, nebo už přesně nevím co dělala. Tak jsme na to vlítli, já jen rozepnuté džíny, ona svlíknuté napůl. Měl jsem krásně obarvené džíny a tričko. Navrhnul jsem jí, ať si džíny zase oblékne a nechá tomu volný průběh. A od té doby, pokud to jde, tak to tak praktikujeme. Večer se před spaním umyjeme a jdeme do čistého a přítelkyně se zajistí, ale přes den to necháváme. To jsem zvědav, kdo bude rejpat, jaká jsme čuňata a že mě upadne.

Eda (Po, 14. 10. 2019 - 08:10)

Taky jsem přemýšlel, co jejího si vzít. Že by se mě udělala do džínsů? Zkoušel jsem i ty její a mám to na sobě jako legíny, ale oblíknu je. To je ale tak do lesa na houby, to by lidi blbě čuměli. O víkendu to bylo moc dobré. Kamarád navrhnul, že by příště vzal mladšího bráchu, aby se něco naučil a uděláme to jako překvapení. Schválně, jestli ji utaháme a odpadne a nebo zase odpadneme my.

Franc (Po, 14. 10. 2019 - 06:10)

Edo je to super lízat mrdku hned s kundicky. Dnes jdu do práce v manzelky použitých kalhotkach černých.

Steve (Ne, 13. 10. 2019 - 13:10)

Jak tě probůh doma vychovali? To jseš z rodiny totálních zoufalců a čuňat? Já bych se styděl !!!

Návštěvník (Ne, 13. 10. 2019 - 22:10)

Proč a za co?

Franc (Ne, 13. 10. 2019 - 12:10)

Edo dnes mám na sobě včerejší použité tanga mojí ženy. Jsou bílé a voní kundi štavickou. Také se mi líbí když náš rodinný přítel šuka manželku a nastrika jí mrdku do kundicky. Krásný pohled jak jí semeno teče s kundicky.

Eda (Ne, 13. 10. 2019 - 22:10)

Tanga neee. Jo máš pravdu, krásný pohled, jak do ní kamarád buší a ona slastně vzdychá a potom jak to z ní teče, tak jí ho tam zasunout a nastříkat další dávku. Už se nám jí podařilo jednou utahat, jenže je docela nezmar.

Franc (St, 9. 10. 2019 - 05:10)

Steve tvůj problém.

Reklama

Přidat komentář