Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Xxl (Po, 21. 10. 2019 - 13:10)

No to my povídej. Když holka chčije tak jsem za chvilku mokrej.

Dorian (Po, 21. 10. 2019 - 12:10)

To já se moc rád dívám když je možnost jak čurá holce z pipinky moč

Nina (Po, 21. 10. 2019 - 07:10)

Teda já když dělám potřebu, tak to moc nesleduju jak to čůrá,ale taky to jde někdy dopředu a někdy všude okolo i na mokrý zadek. Prostě se někdy víc otevřu a někdy ji mám spojenou a teče mi to komplikovaně.

Klára (Po, 21. 10. 2019 - 07:10)

Vidím,že Host má detailní otázky na Martinu tak jsem zvědavá co odpoví. Dnes se mi nechce do školy a vstávat,ale nedá se nic dělat. S Nikolou jsme vydržely nečůrat až do rána a pak jsme to šly udělat asi před půl hoďkou na záchod. Ségře to šlo z pipinky sice hned,ale tak nějak volně,že jí měla celou mokrou a teklo jí to dopředu i do stran a na zadeček . Viděla jsem t,protože jsem byla blízko ní a my se na naše čůrání když jsme spolu většinou díváme jak to jde druhé. Já jsem to pak dělala prudce a hodně,protože jak jsem sledovala její čůrání tak plný bříško chtělo stále silněji to pustit ven a tak jsem se rychle dostala nad záchod a šlo to. Mám ještě jednu novinku a velmi dobrou. Ta blbá učitelka,co nutila Nikolu a jiný jíst jídlo ve škole,které už nemohla, tak ta skončila a dostala vyhazov. Za to jsem opravdu ráda.

Host (Ne, 20. 10. 2019 - 22:10)

Klárko super! Martino s jak čůraš ty a tvá dcera? Pomalu nebo vám to teče proudem a jaké máte prcinky?

Martina (Ne, 20. 10. 2019 - 21:10)

Kláárko vítej doma a na diskuzi. Moc jsem myslela na tebe jak to vše zvládáš a jsem ráda, že jsi v pohodě a asi už jsi s Nikolkou v pelíšku a tak ti popřeju hezkou dobrou noc. Taky jsem dnes po dlouhé době musela na záchod venku, byla jsem s dcerou na procházce,ona s kočárkem a obě jsme si musely odskočit a zajely jsme do lesíka a postříkaly jehličí. Moc často toto nedělám,ale tady bylo pusto a prázdno a tak jsme si ulevily.

Klára (Ne, 20. 10. 2019 - 19:10)

Moc jsem se těšila domů na mamču a ségru s Ťufíkem a taky na Libora se kterým jsem prožila hezké dva dny. Libor odjel po obědě, protože musí s otcem připravit zakázku na zítra, ale i tak jme spolu užili i milování i čůrání a tak to vše moc rychle uběhlo. Ségra byla moc ráda,že jsem zpátky a tak jsme šly navečer na dort a colu a já si dala i kafe a cestou domů jsem samozřejmě musela na malou, protože moje pipinka se po kafi skoro vždycky musí hned brzy vypustit a už se stmívalo a tak jsem si stáhla silonky a vyhrnula sukni hned u cesty u kolejí a pustila to ven a vyčůrala jsem rychlou velkou loužičku. Ségra se nakonec připojila taky a šlo jí to celkem hodně taky ikdyž se jí prý až tolik ještě pocitově nechtělo. Dnes budeme spolu v pelíšku v jedný místnosti asi já půjdu k ní a budeme si povídat. V Berlíne mně chtěl balit jeden kluk německy mluvící, ale já neměla zájem ale Jindřiška se večer zapomněla s jiným klukem a asi byli na něčem posedět a přišla až kolem desátý a první co bylo, že musela okamžitě na záchod a slyšela jsem ,že čůrala silný proud a sama mi řekla, že to bylo na poslední chvíli a že ten kluk s ní furt povídal a ona potřebovala čůrat jako blázen a nakonec se prý rychle rozloučila a stihla to. Miška se má fajn,ale asi napíšeme až přijede na příští víkend za mnou. Jestli bude hezky tak ještě zajedeme na chaloupku. Uvidíme.

Návštěvník (So, 19. 10. 2019 - 20:10)

Klárka si už asi uzívá s Liborem čůrání a milování. Snad nám o tom něco napíše.

Návštěvník (Ne, 20. 10. 2019 - 00:10)

Klárku asi v Berlíně podřízl nějaký obohacovač. Proto asi mlčí i Myška.

Míla (Pá, 18. 10. 2019 - 09:10)

Klárko,myslím na tebe. Asi dnes pojedeš domů. Napiš co nového. Díky.

Klára (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Pozdravuju z Berlína. Je to hektický,ale jsem ok. Vice po návratu. Bydlím se spolužačkou Jindřiškou a čůráme normálně a někdy hodně. Prostě klasika.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2019 - 17:10)

Už mě pálí jen trochu

Klára (Pá, 11. 10. 2019 - 15:10)

Dnes jsem šla ze školy s kámoškou a chtělo se mi cestou čůrat opravdu hodně až jsem si chvílema tlačila mezi nohama přes kalhoty na pipinku rukou, ale stihla jsem to pod viadukt a hned šly kalhoty dolů a pipinka se spustila dlouhým čůráním při svlíkání skoro do kalhotek . Simča hlídala a já jsem ještě pak dočůrávala slabým pramínkem jak jsem byla předržená, tak to pak šlo jen pomalu. Nakonec se jí chtělo taky na malou a čůrala do mé loužičky svou dávku,ale byla menší než moje a z pipinky ji to teklo až za chvíli a jen mírně hodně. O víkendu má být hezky a v neděli odjíždíme s dalšíma holkama ze školy do Berlína a tak na chaloupku nepojedeme. Musím si připravit věci a tak. Libor ale přijede a budeme spolu už dnes a bude spát u mne u pelíšku a na něj se moc těším. Nikola v neděli asi můj odhjezd obulí, pojedeme v jednu odpoledne od školy v Lípě a tam nás mamča přiveze a bojím se,že ségra bude smutná a bude třeba bulit i večer doma. Ale dáme skype a snad to bude dobrý.

Martina (Pá, 11. 10. 2019 - 21:10)

To víš, že to bude dobrý. Tak na tebe budu myslet a pak nám sem napiš jak jste to všechno zvládly no a klukům aby se trochu odvázali taky jak se čůrá v Německu a podobně. Držím palečky!

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 01:10)

A mě svrbí kača a trochu i ten druhý otvůrek

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 22:10)

Ji ani Míla ani Martina nic nekomentuji a neradi

Alena (Čt, 10. 10. 2019 - 22:10)

Řekla bych ze dědkovi došel dech a prudičům také.

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 00:10)

Dnes svrběla i Milunu….Libore, nechceš nás podrbat?

Lu (Čt, 10. 10. 2019 - 00:10)

Mě taky svrbí kača

Josífek (St, 9. 10. 2019 - 22:10)

A ještě jestli mamča někoho má ?

Reklama

Přidat komentář