Reklama

30 až 40 kilo dolů

zuzana doležalová (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Zabývám se sestavováním jídelničku pro sacharidové vlny a sestavováním jídelničku pro redukční dietu na míru. V jídelníčku se snažím o pestrost potravin, dobrou chuť jídel a snažím se vyhovět přáním klienta. Jídelniček je včetně receptů a instrukcí. Cena je od 100,- za týden. Podrobnější informace: [email protected], nebo na FCB stránce mě najdete jako Zuzana Doležalová-hubnutí, jsou tam -názory a recenze lidí, kterým se povedlo díky mě zhubnout.

Outfit line (Ne, 10. 11. 2019 - 18:11)

NEŽER !

Lenka (Čt, 10. 10. 2019 - 20:10)

Hele já jsem si objednávala přímo jídla pro hubnutí od ketofit .cz, mají tam balíček za 6 tisíc na měsíc, když si vezmete, že to normálně projíte také za měsíc, a máte tady hubnutí bez dřiny, tak za mě to je opravdu super. Navíc jsou to jídla, která se dají jíst, protože jsou chuťově velice dobrá.

Mirka (Út, 18. 8. 2020 - 06:08)

Lenko, kolik jsi zhubla ? Držíš si váhu po zhubnutí stále?

Dana (Po, 7. 10. 2019 - 17:10)

Co by tak ten jídelníček měl obsahovat prosím? kde bych si ho mohla nechat sestavit?

Hanka (Út, 8. 10. 2019 - 08:10)

Jídelníček by měl být především pestrý, z čerstvých kvalitních nejlépe lokálních surovin, s minimem polotovarů. Omezte bílou mouku, cukr, uzeniny, alkohol.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

V české firmě, už krachuje, tak si zadává reklamy.

Lenka (Pá, 4. 10. 2019 - 10:10)

Pokud chcete hubnout zdravě, tak si nechte sestavit jídelníček, a dodržujte ho. Jestli teda nechcete chodit do fitka....

Pavel (Čt, 3. 10. 2019 - 06:10)

Hlavně ne další reklamy na podvodníky ze Světa zdraví, nebo na fitko před krachem zone4you...

Jo (St, 2. 10. 2019 - 15:10)

Žer zeleninu.

Dana (St, 2. 10. 2019 - 10:10)

Poradil by mi tu prosím někdo, jak co nejrychleji hubnout? ale zdravě?

Roxy (Ne, 4. 8. 2019 - 16:08)

Zdravím spolubojovnice)))
Holky co jste tu byly dříve kde jste? Napište jak se máte. Teď je ta doktorka(diskuze) zase jiná,stojí za starou Belu. Proč to pořád mění? ))
U mě nic nového snad jen to že zase chce zhubnout jako vždy,tak najíždím na dělenou stravu ,,Mačingové", jí se zde skoro všechno jen se to jí samostatně. Už jsem podle ní zhubla,ovšem nejsem důsledná,tak to mám zase nahoře. Chci zhubnout 10 kg do vánoc. Kdo se přidá?))))

a. (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

Zdravá strava, žádny stres a pohyb je základ. Nemú si to být hned fitko, já osobně nedám dopustit na tanec :) Začala jsem chodit na taneční kurzy v škole Cool Dance. Učí mně profesionál a je to opravdu fajn :) Doporučuji- www.cooldance.cz

aha (Čt, 28. 3. 2019 - 20:03)

nejsou lidi, že?

sash. (Čt, 28. 3. 2019 - 20:03)

Zdravím, nevím, jestli jsi na sport, ale mně nejvíce pomohl právě ten. Fitko mně nikdy nebralo, ale zkusila jsem tanec a miluju to. Doporučuju tohle studio v Praze- www.cooldance.cz
jsou tam fajn lidi a ceny nejsou zas tak zlé na Prahu :)

Lucie S. (Ne, 30. 12. 2018 - 14:12)

a co vyzkoušet nějakou poradnu ? samo se začíná vždy těžce

Roxy (Po, 22. 10. 2018 - 18:10)

Holky kde jste?

Roxy (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Hermínko zapoměla jsem ti napsat,že jsem od Šumperka,takže do Plzně to mám hoooodně daleko.Ale nemohla bys mi ten typ napsat na mejlík nebo sem? Díky)))

Roxy (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Hermínko tak to máš asi pravdu,protože se do toho nějak pořádně nemůžu dostat jak po prvé.Nemám ten správný elán.))))Není to dieta,ale je to naučit se správně jíst a vlastně potom nepřibíráš,ale já mám ráda sladké a v tom je zakopaný pes. Prostě odpol. ke kávičce ten oplatek musím mít.))No hlavně že nepřibírám...pa

Hermína (Po, 4. 9. 2017 - 05:09)

Milá Roxy,pokud člověka sužuje jakákoliv bolest, která ho omezuje, je to velmi nepříjemné. Mančingovou ti určitě schvaluji, jen u ní platí, "nevstoupíš 2x do stejné řeky". Vysvětlím, pokud s ní začneš určitě se ti bude dařit, jen je třeba vydržetmnafurt. Vrátit se zatím nikomu nepodařilo. Ale to tak je u většiny spešl diet.Tak ti přeju ostrý start a dlouhý dech. Je to výborná trať!!!Nevím už odkaď pocházíč, pokud by pro tebe nebyl problém jet do Plzně, měla bych pro tebe jeden typ.Tak , aby dobře bylo. H.

Reklama

Přidat komentář