Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Misa (Čt, 24. 10. 2019 - 23:10)

Bydlim na malem meste. Sla jsem z prace, natešena, ze si odpocinu. Sla jsem do baraku, u kanalu na dvore byla ROPUCHA, NEVSIMLA jsem si ji!!! Ja na nj slapa, "jehlou" primo nazada, "propichla" jsem jj. Podpatek zavimen od srev a krve. Pak jsem si MUSELA umejt "jehlu, ktra byla umaza. Od krve

Pepo (Pá, 25. 10. 2019 - 05:10)

Žaba to prežila? Koľko vážiš? A koľko máš rokov? Rada šliapeš na živé veci, ako sú slimáci a myši?

Anna (Ne, 27. 10. 2019 - 14:10)

Pepo, ja mysi zaslapavam!! Mam kocoura, chodi se "predvadet", co ulovil. NEKDY jsou zive, zakousne je "spatne". Tak se jdu podivat na dvur. Pokud je ziva, UKONCIM ji trapeni. Jsem mala, PORAD nosim podpatky!! "Na ven" mam takove sandalky. Kdyz vidim tu mys, ktera NENI mrtva, NEMA sanci prezit, nasmeruji podpatek na jeji hlavu a SLAPNU!! Uslysim jen "krupnuti", jak ji praska lebka!! NEBAVI MNE TO!!!Jen ji NECHCI nechat TRAPIT!! Kdybys trpel Ty, tak Ti slapnu na hlavu take. Podpatek Ti "projede" spankem, propichne Ti mozek. Tim skonci Tvoje "pozemska pout". :-) Jenze se to NESMI!!!

Pepo (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

To si vymýšľaš nie? Koľko máš rokov? A koľko vážiš kíl?

Anna (Po, 28. 10. 2019 - 20:10)

"Nevymyslam" si!!!!!! Proste NENECHAM ty mysky TRAPIT!!! NEZ bych je "dobijela" kamenem ci necim podobnym, rozslapnu jim hlavu: Jsou mrtve HNED!!! Kolik vazim a merim, je BEZPREDMETNE!!! Kdyz jim dam podpatek na hlavu a slapnu, NEMAJI sanci prezit!! Je to neco podobneho, jako kdyz Te prejede tank!! :-) KAZDOPADNE mne to NEVZRUSUJE!!!!

Pepo (Út, 29. 10. 2019 - 18:10)

Za peniaze by si zašlapla myš naschval?

Beruska (So, 26. 10. 2019 - 00:10)

Mys jsem nezaslapla!!
Hlemejzde, slimaka, MOCKRAT!!! Kdyz jdu do prace, NEVIDIM je!¡!! Jen "krupnou'. :-)) Ze rozlapnu broucky, to NEOVLIVNIM!!!!

Zajimave (Ne, 27. 10. 2019 - 06:10)

A kolik vážíš?vel.nozky?co šlápnout na chlapa?na penis??

Pan (St, 13. 11. 2019 - 17:11)

Ahoj mam rad kdyz mi holka slape po tele a zustavaji pod jejimy nozky modriny a podlitiny a muzes mi poslapat penis jako kdyz slapes zeli diky odepis odepisu

Pan (St, 13. 11. 2019 - 17:11)

Ahoj mam rad kdyz mi holka slape po tele a zustavaji pod jejimy nozky modriny a podlitiny a muzes mi poslapat penis jako kdyz slapes zeli diky odepis odepisu

Beruska (Ne, 27. 10. 2019 - 09:10)

Pracuju jako sekretarka, "jehly" nosit musim. Abych nemusela porad menit umelohmotne patniky, mam kovove. K tomu penisu: Manzel ma rad TRAMPLING, ma na zadech mnoho jizev od podpatku - kdyz "pritlacim". :-) A na prste ma misto snubniho prstenu "VYSLAPNUTE" pismeno "B", jako BERUSKA. MUSEL si udelat tvar pismena "B" z plechu, ja si ho prilepila na podpatek a stoupla mu na prst!! Je "oznacen" az do smrti. Jako dobytek ma "cejch". :-) :-)

Pan (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Ahojky mMam taky rad trampoling slapani po tele lehnu si necham se slapat po tele I penis prislapnot podpatkem napiste diky odepisu

Pan (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Ahojky mMam taky rad trampoling slapani po tele lehnu si necham se slapat po tele I penis prislapnot podpatkem napiste diky odepisu

Beruska (Ne, 27. 10. 2019 - 09:10)

Nejaky zvedavy, ne?? :-) BOHUZEL 71 kg. :-( :-( :-( Na penis bych Ti klidne slapla, treba i na koule. Jen bychom to museli udelat tak, abys mne nevidel. Vis proc? Protoze bych Te vlastne "vykastrovala", varlata bys mel "na sracky". :-) To je TRESTNE!! Jak chodim do prace, po ceste parkem, je tam i rybnik. Slysela jsem, ze mi pod botama neco "praska". Jako kdyz mackas bublinkovou folii. Sly male zabicky z rybnika. Nektere nedosly, jen praskly. :-( Tvoje "vybava", by dopadla stejne. :-) Dovedes si PREDSTAVIT 35,5 kg na pul centimetrech ctverecnych!!!????

Miša (Pá, 25. 10. 2019 - 22:10)

Pepo, když napíšu, že jsem ji šlápla "jehlou" na záda, musela jsem si umýt podpatky od krve,MYSLÍŠ, že PŘEŽILA?? Vážím 60 kg, je mi 30 let. I kdybych vážila 20 kg, měla "jehly", ZABIJU ji!!! Tlak pod jehlovým podpatkem je STRAŠNÝ!! Jestli mne to vzrušuje, ráda šlapu na zvířátka? TO NE!!!

Elen (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

Určitě. Nějaká malá havěť se vždy najde.

Jirina (So, 12. 10. 2019 - 00:10)

Elen, Tobe to NEVADI: Zaslapovat "havet'???!! Jak jsem ZABILA podpatkem toho btabcacka, PORAD MNE TO TRAPI!!!

Elen (So, 12. 10. 2019 - 21:10)

Když to nevidím a nepoznám, ze něco mám pod nohou, tak ne. Dávám si sakra pozor abych nerslapla sneka nebo slimaka. Ten pocit rozmazaný hmoty na podrazce mě děsí.

Jiřina (Ne, 13. 10. 2019 - 14:10)

Elen, tak zjišťuji, že když cosi rozšlápneš, byť je to živé, je Ti to JEDNO!! HLAVNĚ abys neměla "zasviněné" podrážky. :-)

Elen (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

I tak se to dá rict. Nechci mít nic rozdrceneho na nohách. Ale dávám si bacha aby k tomu nedocházelo. Stačí?

Reklama

Přidat komentář