Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:) (Čt, 10. 10. 2019 - 21:10)

Tak povídejte holky, jaký je večer? Máš sebou připínáka a rivotrlil Miluno?

Miluna (Čt, 10. 10. 2019 - 21:10)

Jo akorát píšu.Rivotril ani připínák sebou nemam ale možná si spolu připijem.Ona teď leží s Anetkou tak čekam až přijde.A jak sem byla depresivní už je to lepší.A připínák už nemam ale kdyby chtěla tak něco by se tu u ní našlo.Ty mi přeješ abych s ní zas něco měla???

Miluna (Čt, 10. 10. 2019 - 19:10)

Ne já s Alčou nic nemam už.Teď si povídam s Anetkou a Romčou a Alča nám vaří jídlo.To sem ráda že tu po takový době sem.Je to uklidňující.Přiznam se že sem chvílema od včera cítila depresivno tak zkoušim cokoliv jestli se toho s Alčou nějak zbavim.Ona si pro mě Raduš Alča přijela,vzala to jako výlet i s dětma.

Jo (Čt, 10. 10. 2019 - 20:10)

S Alčou už nic nemáš. Zítra napíšeš jak jsi v noci po Alče lezla.

Miluna (Čt, 10. 10. 2019 - 21:10)

No nemam to v plánu.Byla sem depresivní a sex mi zatim nechybí tak nevim jestli by se v noci něco změnilo a ani nevim jestli by to ona chtěla,já se neptala.Já si vážim teď klidu že nemusim do práce a že mam klid i od Sergeje od toho jeho zlozvyku.Ona mi připravila spaní ve vedlejší místnosti tak budu mít i místo pro sebe.

:) (Čt, 10. 10. 2019 - 21:10)

Aha tak to je divný, škoda

to je jasný (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

proč tam Alice zvala Milunu v době, kdy je Jirka ve Francii. To zase bude jízdááááá.

Radka (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Milunko tak to jsi mohla přijet ke mně.Já tu jsem dneska taky sama.Ale nenapadlo mi že by se ti chtělo když nemáš ještě řidičák.A nebudete spolu zase něco mít? Bojím se jak tady zase píšou že jo.Jiná ženská je mi nepříjemná i když jde o Alici a není to žádná nová ale jsem smutná.

Radko (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

ty jsi jen záloha, kdyby nebyl po ruce někdo jiný.

Andrea (Čt, 10. 10. 2019 - 14:10)

Milu,Bianka má pravdu, musíš hodně spát, já třeba po pár nocnich spím a odpočívám,nic těžkého nedělám,no a na ranní musím vstávat ve 4,tak jdu v 22 hodin spát, tělo si zvykne, když málo spím,tak mám migrénu,no a Sergejovi řekni, ať jde na balkon hulit, že ti to vyvolává migrénu,to snad není takový problém pro něj

Miluna (Čt, 10. 10. 2019 - 15:10)

Já už tam končim Andy,už se jim vrací ta za kterou sem tam byla.A Sergej někdy si nechá říct a někdy přepne a nejde s nim o tom mluvit.Navíc jak to nejsou cigára,tak s timhle se mu chodit na balkon už nechce když je chladno.A s takovim menšim strojem nechce chodit vůbec jinam protože to má v puse každou chvíli a pořád říká že to nikomu nemůže vadit že je tý páry z toho málo.A když to necítim tak mi to nevadí ale včera sem to ucítila a tak sem mu to řekla že zas cítim smrad a on byl unavenej a tak se nasral a vylít a předvedl se zase v tom horšim světle a já pak na něj i zařvala protože sem ty kraviny co mlel nemohla poslouchat a pak šel spát.No hádáme se jen kvuli tomu,kdyby nebyl závislák bydlelo by se mi s nim jinak.No já teď balim věci a jedu navštívit Alču.Jirka je ve Francii tak po takový době kouknu k nim.Timhle pozvánim dokázala že vidim že i přes všechno co se stalo má dobrý srdce a nekašle na mě.

bianka (Čt, 10. 10. 2019 - 13:10)

A Milu nemáš ty bolesti z nevyspání?
Kolik hodin v noci spíš? Když se v noci nevyspíš, nemůžeš fungovat během dne, pominu teď ty noční, to se musí nadehnat spánek během dne.

Miluna (Čt, 10. 10. 2019 - 16:10)

Bianko promiň já tě uplně přehlédla.Už ta hlava dneska dala naštěstí pokoj a dneska sem spala osum hodin.Už pojedu k Alče.

Miluno (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Nezapomeň vzít připínák. Alča se už těší-:)

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Myslíš že spolu budou zase něco mít?

Tak (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

já tomu věřím na 100% že spolu budou zase chrápat.

jojo (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Alča hodila udičku už včera

Milunááááá (St, 9. 10. 2019 - 23:10)

do bojééééé

Alice (St, 9. 10. 2019 - 20:10)

Ne Milu já na tebe nekašlu.Jen nestíhám.Ty dny tak utíkají.To Lucka kašle i na mě.Asi se hodně baví s novou sousedkou která jí i vozí autem z té jejich vesnice aby nemusela ve městě čekat na děti.Tak asi už nepotřebuje ani mě když jí má vedle i s dovozem.Škoda no.Nenaděláme nic.Tak se někdy sejdeme a místo Lucky vemem Radku co říkáš? A zdravím i Sany.Email už jsem četla tak zase nějaký den napíšu.

Miluna (St, 9. 10. 2019 - 21:10)

Jo tak takhle to je! Já o žádnej novej její sousedce nevěděla.Kdyby si s Luckou nepřijela jak jsme se sešly tak mi naposledy Lucka psala v červnu.No tak to mi nasralo i zklamalo!! Tak tam má nějakou vedle a nás už nepotřebuje:'( a přitom to bylo tak pěkný to setkání ve třech a ještě jak se mi pořád o ní zdá a ty tam býváš taky.A když nepíše ani tobě tak to je špatný.Mě se po ní stýská.Já chci zase na ní koukat jak je krásná:-( tak vám to spolu slušelo.Co nám jí to vzalo za šmejdku!! No to sem zase smutná.A to Sergej se vrací domu teprve teď a nevim co kde dělal takovou dobu.Jestli mi nelže:-( Díky že si napsala.Kdyby Radka chtěla tak můžem.

Reklama

Přidat komentář