Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Beruska (Ne, 27. 10. 2019 - 09:10)

Pracuju jako sekretarka, "jehly" nosit musim. Abych nemusela porad menit umelohmotne patniky, mam kovove. K tomu penisu: Manzel ma rad TRAMPLING, ma na zadech mnoho jizev od podpatku - kdyz "pritlacim". :-) A na prste ma misto snubniho prstenu "VYSLAPNUTE" pismeno "B", jako BERUSKA. MUSEL si udelat tvar pismena "B" z plechu, ja si ho prilepila na podpatek a stoupla mu na prst!! Je "oznacen" az do smrti. Jako dobytek ma "cejch". :-) :-)

Pan (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Ahojky mMam taky rad trampoling slapani po tele lehnu si necham se slapat po tele I penis prislapnot podpatkem napiste diky odepisu

Pan (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Ahojky mMam taky rad trampoling slapani po tele lehnu si necham se slapat po tele I penis prislapnot podpatkem napiste diky odepisu

Beruska (Ne, 27. 10. 2019 - 09:10)

Nejaky zvedavy, ne?? :-) BOHUZEL 71 kg. :-( :-( :-( Na penis bych Ti klidne slapla, treba i na koule. Jen bychom to museli udelat tak, abys mne nevidel. Vis proc? Protoze bych Te vlastne "vykastrovala", varlata bys mel "na sracky". :-) To je TRESTNE!! Jak chodim do prace, po ceste parkem, je tam i rybnik. Slysela jsem, ze mi pod botama neco "praska". Jako kdyz mackas bublinkovou folii. Sly male zabicky z rybnika. Nektere nedosly, jen praskly. :-( Tvoje "vybava", by dopadla stejne. :-) Dovedes si PREDSTAVIT 35,5 kg na pul centimetrech ctverecnych!!!????

Miša (Pá, 25. 10. 2019 - 22:10)

Pepo, když napíšu, že jsem ji šlápla "jehlou" na záda, musela jsem si umýt podpatky od krve,MYSLÍŠ, že PŘEŽILA?? Vážím 60 kg, je mi 30 let. I kdybych vážila 20 kg, měla "jehly", ZABIJU ji!!! Tlak pod jehlovým podpatkem je STRAŠNÝ!! Jestli mne to vzrušuje, ráda šlapu na zvířátka? TO NE!!!

Elen (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

Určitě. Nějaká malá havěť se vždy najde.

Jirina (So, 12. 10. 2019 - 00:10)

Elen, Tobe to NEVADI: Zaslapovat "havet'???!! Jak jsem ZABILA podpatkem toho btabcacka, PORAD MNE TO TRAPI!!!

Elen (So, 12. 10. 2019 - 21:10)

Když to nevidím a nepoznám, ze něco mám pod nohou, tak ne. Dávám si sakra pozor abych nerslapla sneka nebo slimaka. Ten pocit rozmazaný hmoty na podrazce mě děsí.

Jiřina (Ne, 13. 10. 2019 - 14:10)

Elen, tak zjišťuji, že když cosi rozšlápneš, byť je to živé, je Ti to JEDNO!! HLAVNĚ abys neměla "zasviněné" podrážky. :-)

Elen (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

I tak se to dá rict. Nechci mít nic rozdrceneho na nohách. Ale dávám si bacha aby k tomu nedocházelo. Stačí?

Pepo (So, 12. 10. 2019 - 21:10)

Čo si zašliapla naschvál niečo živé?

Jirina (Pá, 4. 10. 2019 - 23:10)

Ja zaslapla maleho vrabcaka, sla jsem ze skoly, z gymplu. Vypadl z hnizda. Ja si vsimla, ze pod mym podpakem, bylo neco ".mekeho". Je mi to LITO!! Utesuje mne, ze NETRPEL!!!!

Pepo (Po, 7. 10. 2019 - 22:10)

Čo si mala obuté?

Jirina (Út, 8. 10. 2019 - 17:10)

Kotnikove botky na tenkem podpatku. Ale, NEBYL vysoky, jen pet centimetru. Lip se na tom chodi, nez na VYSOKE "jehle"! :-) Vy chlapi to neznate!! :-) :-)

Pepo (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Koľko si mala vtedy rokov a koľko si vážila? Ten vrabec bol už mŕtvy pred tým, než si na neho šliapla?

Jirina (Pá, 11. 10. 2019 - 16:10)

PORAD mi je 17, bylo to tento rok!! Hmotnost: 55 kg. :-) :-) Kdyz slapnes na ptace, jeste podpatkem, uz je mu JEDNO, kolik vazis. :-( :-( Citis to, jako kdyz slapnes na vetsi kulicku z modeliny. Chvilku odolava, pak se "zapichnes" jako do travniku. :-) Zivy byl!! Jak jsem pocitila to "jemne boreni", jsem se podivala dozadu. Jen ssebou "cuknul"!! Je mi ho LITO PORAD!!! Uz se budu divat, kam SLAPU!!

Pepo (So, 12. 10. 2019 - 21:10)

Zašliapla by si myš lodičkami, keby ti bežala okolo nohy?

Jirina (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Pepo, kdyz zaslapnu, NECHTENE, zviratko a zjistim to, je mi to LITO!!! Tebe to treba vzrusuje, mne NE!!! Mne vzrusuje to, ze byt vazim jen 55 kg, rozdrtim kaminky, kterym se sypou chodniky v zime. Jak snih roztaje, kaminek na ktery slapne moje 'jehla", je rozdrcen NA PRACH!! Citim, jak ho drtim, slysim, jak "krupne". :-) Si uvedomim, jakou mam MOC, rozslapnout "posyp", pripadne prst nekoho, kdo by mi chtel sahnout na zadek!! Kovovy patnik o plose 0,8 cm ctverecneho, dokaze MOC!! Pri klasickem slapnuti to HROZNE boli!! Pokud DUPNU, dopadne prstik, jak ten brabcak - Je ROZDRCENY.PRASKAJI KOSTI!!! ;-)

Elen (Po, 21. 10. 2019 - 17:10)

Jirino, jen se dávej majzla ať se nepripletes pod jehlu dospělé ženě. Možná pocitis vzrušení až to krupne.

Jirina (Po, 21. 10. 2019 - 20:10)

Elen, neboj. Vim, co dokazi "jehly". Zapichnu se s nima do asfaltu na chodniku. Pokud je teplo a chvilku stojim pred vylohou. O tom, ze "zajedou" i do udupane zeme, vim take. :-) Ze rozdrtim i kaminky, to vim take. Chvilku "odolavaji", pak "krupnou". :-) To jiste znas. :-) Po tom, mit jehlovy podpatek na prste, OPRAVDU netouzim. :-) NEMUSI to byt "dospela zena" o hmotnosti 80 kg. BOHATE staci MOJE vaha. :-) :-)

Reklama

Přidat komentář