Reklama

Narkóza

Lenka (Út, 8. 1. 2008 - 21:01)

Zzz: Mně čeká ortopedická operace a nesmím mít ani nalakované nehty(ani na rukou i nohou)

Návštěvník (Út, 8. 1. 2008 - 14:01)

nevidím žádný důvod, proč bys je mít nemohla, pokud není zákrok na ruce.

1ilva1"seznam.c (Po, 7. 1. 2008 - 19:01)

Zdravím! Dokázal by mi z Vás někdo odpovědět, zda můžu mít při narkóze gelové nehty nebo ne? Příští měsíc jdu na plánovanou operaci zubů a nevím, jestli je můžu mít nebo ne.

zzz (Pá, 23. 11. 2007 - 22:11)

Dobrý den!
Chtěla bych se zeptat, jestli při narkoze vadí, když mám rýmu...asi se ji nezbavím, mám jí téměř pořád a nic nezabírá... Díky moc

erika krupnik (Pá, 2. 11. 2007 - 00:11)

4.7.07 som mala plasticku operaciu/prsia a ocne viecka/Nakolko som uz 2x nepresla-drug test kvoli barbiturates,mohol by mi niekto dat radu,ako dlho ostava narkoza v telepri vysetreni z moca.Podotykam ze neberiem ziadne tabletky.dakujem erika

Pavla (Po, 24. 9. 2007 - 22:09)

Dobrý den, ja bych se chtěla zeptat kdy se zacala poprve používat narkóza a (jaký druh)co se použilo. Děkuji předem z informaci.

Věra (So, 22. 9. 2007 - 14:09)

Měla jsem za svůj život několik narkoz jako dítě si nic moc nepamatuji v dospělosti jsem byla 3x po těch dvou mi bylo hrozně špatně vrhla jsem až při té třetí mi na sále řekli ať se nadechuji nosem , že pokud se nadechnu ústy tak trochu plynu se dostane do žaludku a pak mi je špatně takže po tředí to bylo v pohodě a bez problémů. Neboj to bude dobrý

Petr (Pá, 21. 9. 2007 - 20:09)

Já jdu 3. října na operaci pupeční kýly a ještě jsem v životě žádnou operaci nepodstoupil. Původně jsem se na operaci těšil (je to něco nového), ale čím blíže se mi termín přibližuje, tím více se mi nechce. Snad to dobře dopadne, není to nic náročného.

adamová adéla (St, 9. 10. 2019 - 14:10)

jdu na operaci pupeční kýly, ale bojím se narkozy. mám strach , jsem řidička a nerada bych nějakým zásahem narkozy v mozku na mozkové nesměla už řidit auto a jestli člověk v narkoze vykláda co by jinak hlasitě neřekl, děkuji za odpověď.

Steve (St, 9. 10. 2019 - 17:10)

Hned po narkoze se samozřejmě nemá řídit, ale po více jak 6 hod už určitě v pohodě. Z narko'zy ždné následky nejsou - už mám po 3 a naprosto OK. Ty dnešní do žíly jsou už úplně vpohodě. Není se čeho bát.

Petr (St, 9. 10. 2019 - 15:10)

O něčem takovém jsem neslyšel. Narkóza není spánek.

linda (Pá, 17. 8. 2007 - 17:08)

Ahoj všem!
Já jsem byla v narkoze už dvakrát, při neplánovaných operacích. A v pohodě. Přišlo to tak rychle, že jsem ani neměla čas myslet na to, že bych se neprobudila. Ale nyní mě čeká plánovaná operace a už jsem nalomená...Co kdyby...

Bruno (Ne, 12. 8. 2007 - 14:08)

Já měla narkózu taky když mi trhali zuby moudrosti, všechny 4 a byly zarostlé.Před operací mi na pokoji dali injekci, to jsem žádné změny nepozorovala.. až mě přivezli na sál, anesteziolog mi řekl ať dýchám z masky.. za pár sekund jsem "spala" a když mě probudili, přišlo mi, jako by mě probudili hned po uspání. Prostě absolutně nevnímáte čas. Po operaci mě bolelo v krku, kvůli té hadičce kterou jsem dýchala. Pokud se dodržují základní pravidla typu od půlnoci nejíst a nepít tak si myslím, že by neměli nastat žádné problémy. Přeju hodně štěstí :)

estika (Čt, 26. 7. 2007 - 09:07)

dobry den vsetkym,tiez ma caka v auguste operacia progenie v celkovej narkoze.nikdy som narkozu nemala a mam z nej neskutocny strach,ked pocuvam ludi,ze kde,tu sa niekto z narkozy neprebral...prosim napiste mi,ake skusenosti mate s narkozou,hlavne ked intubacia bude cez nos,kedze sa jedna o operaciu v ustnej dutine...MAM HROZNT STRACH

ko (Po, 16. 4. 2007 - 12:04)

Narkózu jsem podstoupila při komplikovaném trhání zubu moudrosti. Předtím jsem byla na prohlídce u internisty. Před výkonem jsem se musela celá svléknout a sestřička mě přikryla velkou rouškou.Potom mě lékař dal injekci a já usnula. Po výkonu jsem se mohla obléknout a bylo vše za mnou.

dáša (Pá, 5. 1. 2007 - 10:01)

tak tohle každopadne neřeš na chatu ale zajdi za svym doktorem musi ti pred zakrokem vsechno vysvetlit

eva (Út, 2. 1. 2007 - 18:01)

chtela bych se zeptat,jak dlouho trva narkoza pri operaci uzliny na stitne zlaze a jak je to pak po probuzeni.

Martin (Po, 1. 1. 2007 - 20:01)

Alkohol nepij cca 24hod. před i po operaci. Den před operací lehčí jídlo, naposledy jez 6h. před operací. Pij dostatečně vodu či čaj, ne džus, mléko ap., bez bublinek, nejpozději 2h.před operací.Léky dle pokynů lékaře. Každopádně musíš dostat písemný informační materiál + musíš mít možnost se lékaře předem včas na cokoliv zeptat. Jsem anesteziolog, ev. můžeš napsat : zahor"anestar.cz

Luca (Čt, 28. 12. 2006 - 16:12)

Dobrý den, zajímalo by mě....jesli jsou nějaké zásady,které se musí dodržovat před narkózou ..např...jestli se nesmí pít alkohol např. 25 hod..před operací...atd..2.února mám jit na operaci,tak nevím jesli můžu na Silvestra požívat alkohol...předem Děkuji za odpověď...

Valentýna (So, 4. 11. 2006 - 12:11)

Heleno, ríky za útěchu. Nevím, kolik je Tobě let, ale mám taky obavu z hlediska jejího věku.

Reklama

Přidat komentář