Reklama

Děti a punčocháče.

Gábina (Čt, 14. 5. 2020 - 18:05)

To jsem nevěděla. Moc děkuji za tip. Určitě to využiju. Ty co mám doma už jsou docela obnošené. V zimě jsem je nosila často pod kalhoty. A dokonce mě manžel několikrát přesvědčil aby jsem si je oblékla taky pod sukni.

ariesek67 (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Jo také je budu objednávat,každý rok objednám tak troje ,a minimálně dvoje tak za zimu zničím nosím je každý den od rána do večera.Naposledy jsem je měl včera a předvčerem po ránu když jdu na procházku se psem.

Tirolak (Út, 15. 10. 2019 - 23:10)

Ja som ich nosil tiez este na strednej skole. Radsej ako spodky. Ale v tom case sa nosili krepsilonove. Tie boli aj farebne. A tie nosili aj dievcata v tom case stredoskolacky.
A teraz som sa k nim opat vratil. Nakolko sa vyrabaju aj do velkosti 180. Nosim ich pocas zimy. A v jeseni a na jar zase pancusky - silonky.

Petr (Út, 15. 10. 2019 - 14:10)

Potěší-li Vás to, tak zdaleka nejste sama a nejen mezi "holkami".

medisko (Čt, 10. 10. 2019 - 20:10)

To, čo popisuješ, to je presne klasika. Nikdy ma nenapadlo prirovnať ju k menčestru,ale áno, a aj farba tejto látky býva veĺmi často bledohnedá, tak isto ako najšastejšia a najrozšírenejšia farba klasických pančucháčov.

K2 (St, 9. 10. 2019 - 22:10)

Pýtal som sa mamy. povedala, že vyzerali podobne ako menčester, ak je to ono, tak asi viem o čom hovoríte a ten vzor je aj na vrchu chodila? Len šlapa a päta je hladká?

K2 (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

Často spomínate tu klasické vrúbkovane pančuchy, to sú aké?

NN (Út, 8. 10. 2019 - 22:10)

To sú svetlohnedé až béžové, bavlnené(teraz aj zmesové) detské pančuchače. Ale aj iné farby. Pletené patentovým vzorom, ktorý vytvára niečo ako riadky po celej dĺžke pančuchy.

Brútus (Út, 8. 10. 2019 - 14:10)

Jednou, když jsme šli do školy v přírodě, donesl jsem ze školy nejakej papír, kde bylo napsané co si máme sebou vzít. Komě jinýho, tam bylo napsané 4 kusy punčocháče, nebo jiné spodní prádlo. Máma asi nečetla všechno a tak mi koupila punčocháče 4 ks do baťohu a 1 ks na cestu. To aby ji nikdo nepomluvil, že sbalila klukovi staré věci.

K2 (Po, 7. 10. 2019 - 21:10)

Aj ja som ich mal dnes v škole, a vlastne celý deň. A zajtrá si ich tiež asi dám.

Agip (Po, 7. 10. 2019 - 14:10)

Asi mám štěstí na školu ale u nás nosíme holky i kluci punčocháče normálně.Chodím do sedmé třídy.Dneska jsem je už měl protože ráno mrzlo a jezdím do školy 7 km na kole. Mám klučičí s modrýma pruhama.Ostatní kluci je někdy nosí taky ale když je větší zima.

Karel (Út, 8. 10. 2019 - 12:10)

Nosíš také hnedou vroubkovanou klasiku, nebo jenom ty s číny?

Gábina (Út, 8. 10. 2019 - 14:10)

Jo, klasické hnědé vroubkované punčocháče… Nosili jsme je holky i kluci bez rozdílu celou základku. A někteří i na střední. Dnešní děti by je už nenosili. Já mám ještě teď asi tři páry i když jasně že ne ty původní, ale jsou dost podobné. A když si je někdy vezmu na sebe, tak manžel se mi směje, jestli chci vypadat jako školačka. Ale vím, že alespoň z nostalgie se mu taky líbí.

Tirolak (Út, 8. 10. 2019 - 22:10)

Ako som uz pisal tiez som ich nosil aj na strednej skole. Nielen tie klasicke, ktorym sme hovorili obycajne alebo cvernove. Od 8.triedy ZDS s aj na strednej skole som nosil potom uz krepsilonove.
Po rokoch som sa k nim vratil. Ale k pancuskam silonkam. Na jesen a na jar slabsie DEN. A v zime silnejsie DEN. Ale len farby telovej resp.hnedej. Pred dvoma rokmi som si objednal klasicke vrubkovane. Ano nie su to povodne, od polskeho vyrobcu ale podobne. Su to pre dospelych. Ale ako citam prispevky, vyraba ich dalej na SlovenskuTatrasvit nielen detske velkosti do 160. Ale aj pre dospelych. A v Cechach Loana, do velkosti 180.

Gábina (St, 9. 10. 2019 - 12:10)

Jo, ty klasické z Tatrasvitu mám taky, koupili jsme je na dovolené na Slovensku. Jsou to sice dětské 160, ale na mou postavu jsou akorát. U nás jsem je ale neviděla prodávat. Jsou ze 100 % bavlny a nosí se fakt dobře.

Nikto (St, 9. 10. 2019 - 13:10)

Tatrasvit vyrába aj dámske pančucháče vo veľkosti od M do XL. Ale sú akrylové, alebo bavlnené s prímesami umelých vlákien.

NN (Út, 8. 10. 2019 - 14:10)

Jako kluk manžel punčocháče nosil? A když jó zak do kdy?

Gábina (Út, 8. 10. 2019 - 14:10)

Myslíš ty klasické vroubkované? Byli jsme spolužáci a chodili jsme spolu už od střední, takže myslím, že je nosil ještě jako druhák na střední, nebo možná ještě ve třetí. Už je to dávno. Já je nosila pod kalhoty celou střední.

NN (Út, 8. 10. 2019 - 16:10)

Áno, myslel jsem ty klasické vroubkované, já je také nosil do školy. Docházel jsem autobusem.

Seter (Po, 7. 10. 2019 - 07:10)

Pozri sa na to pozitívne, dôvod kúpiť nové, bohužiaľ príroda dostáva zabrať.

Reklama

Přidat komentář