Reklama

Syn a masturbace

Dan (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

Těžko uvěřit a kam stříkal většinou ?

Monika (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

Asi jsem to nenapsala nejsrozumitelněji. Se synem jsem nikdy nic neměla. Aniž by o tom věděl, tak jsem po jeho onanii využila jeho semene při svých hrátkách a sebeuspokojování.

Dan (Pá, 11. 10. 2019 - 16:10)

Tomu rozumim jen me zajima jestli treba strikal na povleceni nebo do kapesnicku ? me matka stlala i v dospelosti a nejak sem se nesnazil maskovat fleky od sperma na posteli nebo na spodnim pradle , vedel sem ze mi nic nerekne coz mi vyhovovalo

Monika (Pá, 11. 10. 2019 - 18:10)

Jednou, měl asi 13 jsem syna na pár vteřin přistihla při onanii. Od mala si to dělal tak že nestříkal. Až byl hotov, tak vypustil semeno a utřel se do látkového kapesníku (stále je používáme) nebo někam do trička a tak. Což jsem byla ráda, neboť spermie byly na jednom místě na látce.

Dan (Pá, 11. 10. 2019 - 19:10)

Taky sem mel to poteseni se nechat pristihnout, to si měla takovou radost z jeho spermii ?

Monika (So, 12. 10. 2019 - 05:10)

Jasně že mě těšilo že ty jeho spermie mám a můžu je použít při svém uspokojování. Protože tenkrát onanoval (mezi 12. a 16.) několikrát denně, tak jsem je měla kdykoliv jsem chtěla.

Dan (So, 12. 10. 2019 - 06:10)

a nechybi ti ze uz stebou nebydli ?

Monika (So, 12. 10. 2019 - 11:10)

Od samého počátku jsem byla připravena že to jednou skončí. V době, kdy měl syn 17 vstoupil do mého života na necelé dva roky muž. Déle to s ním vydržet nešlo. Byl voják z povolání a zelené móresy čím dál více uplatňoval i v rodinném životě. Při jeho příchodu ke mě domů jsem mu málem musela podávat hlášení, že po dobu jeho nepřítomnosti se nic zvláštního nestalo. Co se týče sexu tak si vystačím sama a již se nemůžu dočkat prvního vnoučete.

Tony (Čt, 10. 10. 2019 - 20:10)

Synovy je 14 , to jako strika od deseti ?

Kaťa (Pá, 11. 10. 2019 - 02:10)

Synovi bylo 10 asi čtyři měsíce kdy jsem u něj objevila první spermie. Muselo se to stát při poluci. Od té doby jsem jej sledovala a neměl ani 11 a už se pravidelně uspokojoval.

Cindy (St, 9. 10. 2019 - 20:10)

najít pravou lásku kouzelníka? láska kouzlo kolečko, jehož práce ukázala výsledky? Volat / WhatsApp DR SUNNY +2349030731985. uzdravte se z zlomeného srdce „Jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu“ kontaktujte [email protected], aby vám pomohl získat váš milenec ex naléhavě po rozchodu / rozvodu „Po 12 letech manželství jsem já a můj manžel byl v jedné hádce nebo jiný, dokud mě nakonec neopustil a přestěhoval se do Kalifornie, abych byl s jinou ženou. Cítil jsem, že můj život skončil a moje děti si myslely, že už nikdy neuvidí svého otce. Snažil jsem se být silný jen pro děti, ale nemohl jsem ovládat bolesti, které trápí mé srdce, moje srdce bylo plné bolestí a bolestí, protože jsem byl do svého manžela opravdu zamilovaný. Každý den a noc na něj myslím a vždy si přeji, aby se ke mně mohl vrátit, byl opravdu strach a já jsem potřeboval pomoc, tak jsem hledal pomoc online a já jsem narazil na web, který navrhl, že DR SUNNY může pomoci dostat zpět zpět rychle. Takže jsem cítil, že bych ho měl vyzkoušet. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl co dělat a udělal jsem to, pak mi udělal kouzlo Láska. O 11 hodin později, můj manžel mi opravdu volal a řekl mi, že mu a dětem tolik chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil ten samý den se spoustou lásky a radosti a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a dětem. Od toho dne bylo naše manželství silnější než dřív, vše díky DR SUNNY. je tak silný a rozhodl jsem se podělit se o svůj příběh na internetu, že DR SUNNY je skutečný kouzelník, který se budu vždy modlit, aby žil dlouho, aby pomohl svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete zpět svého milence zpět nebo si své manželství rychle uložte. Už neplakejte, kontaktujte nyní DR SUNNY. Zde je jeho kontakt, napište mu na adresu: [email protected] nebo zavolejte / WhatsApp him: + 2349030731985, na vaši laskavost nikdy nezapomenete. Cindy Wanderly tvoří USA.

Tony (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

To by musel být zamčen v pásu cudnosti.

Jana (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

Není . Ale je poslušný.

Jana (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

Můj syn onanuje jenom když mu to někdo dovolí.

Jitka (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

Jano, kolik je tvému synovi. A to jako požádá jestli by mohl onanovat? Domnívám se, že žádá asi tebe. Myslíš, že skutečně to takto dodržuje? A co v noci v posteli. Neměl by být pro něj problém si to v tichosti udělat.

Jana (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

Je mu 27 . Občas poprosí i mě ale většinou svoji ženu.

Steve (Pá, 4. 10. 2019 - 18:10)

úchyle ...

Blanka (Po, 23. 9. 2019 - 17:09)

Náš syn s tím začal hned zkraje v 10 letech. Teď měl dvanáct a proonanuje snad každou volnou chvilku. Manžel říká že to je u kluků normální ať se tím nezaobírám. Asi by to tak nemělo být, ale musím se přiznat, že mě ta synova onanie i vzrušuje. Je ještě pořád takové dítě, ale co už všechno při tom prožívá.

Mamka (Pá, 4. 10. 2019 - 17:10)

Vyzkousej mu potaji nekde v pokoji polozit svoje kalhotky a uvidis ze bude v sedmem nebi,muj to nasel a ted ceka na dalsi,vzrusuje mne to tolik ze neskryvam vzruseni a mokre pradlo mu nabizim sama,potom si ho muze strhnout,chlapecek muj

Blanka (Pá, 4. 10. 2019 - 18:10)

Tak že bych mu sama nabízela svoje prádlo to je úplně vyloučeno. Vím ale, že nějakou dobu mi prohlíží různé skříňky i postel, ale prádlo po noci hned přepírám. Vyzkouším na zítřejší ráno nechat v mé posteli kalhotky, tak aby si jich všiml. Musí totiž ložnicí projít když jde ze svého malého pokojíčku v dobu, kdy já bývám už v sobotu v kuchyni nebo na zahradě.

Reklama

Přidat komentář