Reklama

Milování jinak než ve dvou

Šárka (Pá, 4. 10. 2019 - 13:10)

Jj, je to super. Poprvý jsem to zažila v 17 s mým klukem a jeho kámošem, to bylo taková spíš zkouška, jaké to je a ještě jsme to párkrát zkusili, jenže potom šel na vejšku a přijel jednou za čas a tak byl konec. Potom delší dobu nic a až jednou taky na návštěvě u kamarádky. Tak pohodička, vedro a tak šup do bazénu. Plavky jsem sebou neměla a tak jsme šli obě nahé a její přítel se musel taky svléknout. Ti dva se po nějaké chvíli k sobě začali mít a tak jsem chtěla odejít. Jenže kamarádka mě zadržela, kam že jdu a jestli nemám chuť se přidat. Je fakt, že se mi moc nechtělo, přece jen se známe už pár let, ale tohle. Ale nakonec, když mě začala líbat a hladit, tak jsem jsem zůstala. Nikdy jsem to s jinou ženou nedělala a tak mě to vzrušilo, že mi už to ostatní bylo jedno a šla jsem do toho s nimi. Nelituji toho, to se musí zažít a děláme to od té doby při každé příležitosti. Jo, ze začátku mi to přišlo nepatřičné dělat to s jejím přítelem i když u toho byla, ale musí se to hodit za hlavu, užívat si a nežárlit a jelikož teď nikoho nemám tak je to pro mě v pohodě.

luci (Pá, 4. 10. 2019 - 22:10)

Právě když je u toho , tak je to v pohodě , nikdo nikoho nepodvádí a nemusíš souložit jako když kradeš .

Šárka (Ne, 6. 10. 2019 - 16:10)

To ano, ale tuto sobotu jsem s ním zůstala sama, protože kamarádka byla objednaná na manikůru a on to po mě chtěl. Tak jsem řekla, že ne, dokud tady nebude jeho přítelkyně, tak mi na to řekl, že z toho nadělám a vypadal uraženě. Když se kamarádka vrátila, tak to poznala a prý proč jsem odmítla, že o nic nejde a jednou na to stejně dojde a počítá s tím, když už mě do toho zatáhla. Že příště nemám odmítat. Tak nevím, mám a nebo nemám? Připadá mi to divné.

luci (Ne, 6. 10. 2019 - 22:10)

Je to na dohodě a pokud jí stačí , že o tom ví a nemusí být přítomna tak jdi klidně na věc.

Šárka (Út, 8. 10. 2019 - 12:10)

Spíš si říkám, jak tento víkend vynechat a nějak se vymluvit. Nerada bych se s kamarádkou jednoho dne pohádala a aby byl konec.

Jirka. (St, 9. 10. 2019 - 19:10)

Proč by jste se měli pohádat? Běž tam a zašukej si s ním a na nic nekoukej. Vždyť můžeš, tak o co jde? Jasně, je to můj pohled chlapa, ale tak když to té jeho nevadí. Taky si někteří vydržují milenky a on nemusí. Uvidíš, jak bude šťastný, a pokud bude on, tak ty taky, protože to bude dělat tak, aby tě co nejvíc a nejlíp uspokojil.

Šárka (Út, 15. 10. 2019 - 16:10)

Tak jsem si to od něj nechala udělat a byli jsme jen dva a byl rád a spokojen. Asi že mě uhnal. Ale co, tak ať mě to dělá, už mi je to jedno, jestli je u toho kamarádka nebo ne.

Tomik (Pá, 4. 10. 2019 - 15:10)

Zajimave ja bych mel docela zajem o tebe?

Šárka (Pá, 4. 10. 2019 - 16:10)

:-) zatím mi vyhovuje tato současná volnost, to bych měla konec toho, jak si to užívám. A přítel kamarádky mi stačí k uspokojení když to potřebuju.

Huleš (Pá, 4. 10. 2019 - 19:10)

Uzivej dokut to jde fandím ti

luci (Čt, 3. 10. 2019 - 23:10)

Máš pravdu , není to pro blbce a žárlivce , jen mám ráda opačný gard . Ti chlapi alespoň dva .

Jarda (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Kamarádka taky ráda, už bych ji ani neříkal kamarádka, ani milenka spíš druhá přítelkyně, neboť je už mockrát protažená mnou a mojí přítelkyní s didlem. V pátek odpoledne dorazí a celý víkend je nás třech. Lepší než ve dvou, moc doporučuji, sehnat si pořádnou kamarádku.

Pomýlil jsem s… (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

Ve dvou je to moc mainstream. Lépe je sex provozovat v jedné osobě, případně ještě v menším počtu.

tak (Čt, 4. 10. 2018 - 17:10)

Mi měli sex jenom za...To muselo být ZRUŠUJÍCÍ.

Niky (Čt, 4. 10. 2018 - 16:10)

Zažil jsem trojku minulý...Tonda bud uchyl nebo kecka. Ci je to provokater ?

i (Čt, 4. 10. 2018 - 12:10)

Já jsem jednou nechala manželka Zamrdat s kámoškou co k nám přijela na navštěvu. Byla z toho docela super trojka užili jsme si to.Škoda že jme to už nikdy nezvopakli

Iveta (Po, 4. 3. 2019 - 13:03)

Když jsem vloni přespávala u kámošky v Praze dva dny o víkendu tak v pátek večer za mnou přišla jestli má rozložit sedačku v obýváku a nebo přespím s nimi v ložnici .Pak jsem šla do koupelny a Jana se mě přišla zeptat jestli chci nějaké tričko na spaní,Že tada oni spí nazí ale mě něco sežene. Tak jsem si půjčila tričko a šla do postýlky. Pak jsem si vzpomněla na zoubky a vrátila tam Tam ovšem byla Jana s partnerem a mela ho tam.Hned jsem se omluvila a pakovala se ven ale Jana mě šokovala ž e to nevadi ať pokračuju k umyvadlu.Tenkrát jsem poprvé viděla něči soulož v přímém přenoso

Vašek (Pá, 29. 3. 2019 - 12:03)

Pár známých o nás taky skončilo v našem pelíšku. Je to vždycky o tom jak se to vyvine. Já i manželka razíme takovou zásadu že pokud jsme u toho oba tak to není nevěra ale zpestření sexuálního života. Pár trojek jsme dali a vždy to bylo úžasné

Dana (Po, 1. 4. 2019 - 09:04)

Naprostý souhlas dali jsme se před dvěma lety dohromady v Chorvatsku s naší spolubydlící dvojici tak nějak dohromady a šli jsme do čtyřky po dvou dnech došlo i na výměny partnerů a rozhodně jsme to jako nevěru nebrali. Byl to super sex ale jenom sex nebyla v tom žádná láska. Lásku jsme si nechali až na doma s miláčkem. Ale dovolená byla super.

j (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Máme take zkušenost se čtyřkou. Začalo to společným nahatým koupáním u nich v bazénu a přes společný sex bez výměny jsme se propracovali až k výměně. Je to super zpestření a tak to všichni i bereme.

Reklama

Přidat komentář