Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 9. 10. 2019 - 01:10)

Svrbí mě pěkně kača

Klára (Út, 8. 10. 2019 - 15:10)

Včera jsme se se ségrou byly podívat do toho nového domečku u nás a moc se jí líbil a konečně se zklidnila a už neprudí, že bude smutná,když bych tam byla s Liborem, je to opravdu blízko a je na něj vidět i od nás z okna. Tak jsme si tam chvíli pobyly a povídaly si a bylo to prima. Taky jsme se tam vyčůraly,ale mně se moc nechtělo ale ségře jo a tak hledala WC,ale já jsem šla dělat loužičku do rohu na dvorek a ona přišla za mnou,ale to už jsem čůrala a dřepla si taky vedle mně a čůrala taky a trochu víc než já. Libor plánuje ,že bychom si to začali upravovat příští rok a tak tomu zatím necháváme volný průběh. Dnes jsem šla ze školy sama a vyčůrala jsem se pod viaduktem, ale rychle,protože bylo chladno a jak jsem to měla na krajíčku tak jsem jen hodně zatlačila a udělala jsem rychle silný, ale krátký proud a bylo to venku. Nechci nastydnout, jinak bych pipinku uvolnila a nechala jí čůrat normálně. Připravujeme se s dalšíma holkama na ten Berlín a bude to zajímavá zkouška příští týden. Snad budu mít čas na Skype domů a s Liborem a Miškou a něco napsat i sem. Miška jsem si všimla,že nepíše už několik dní, ale je vpohodě, s tím klukem prý se scházejí a už se i milovali,ale víc neprozradím, to nechám na ní, jestli se svěří.

Janík (Po, 7. 10. 2019 - 08:10)

Viděl jsem včera holku asi dvacetiletou jak čůrala u auta a pod ní se zvětšovala louže a viděl jsem její mušličku a proud z ní chvilku a doma jsem se musel uspokojit. Honilo se mi to hlavou a chtěl bych holku jakoukoliv vidět čůrat znovu. Holku ještě nemám .

a (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

bylo t pod viaduktem? jestli jo, tak to byl starej dobrej Libor

Janìk (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

U auta,na vedlejší cestě,nedaleko byl výlov rybníka a asi potřebovala nutně,tak si odskočila sem.

Klára (Ne, 6. 10. 2019 - 20:10)

Užila jsem si příjemný víkend s Liborem a jsem s Miškou v kontaktu a je taky spokojená a mám pozdravovat. Teď budu u ségry,protože je zase smutná. Dozvěděla se ,že jsme s Liborem včera byli v domečku se podívat a dnes se mnou nechtěla mluvit a trucovala a pak byla u mamči a plakala,že se bojí,že se odstěhuju. Tak budu spát s ní a zítra půjdeme se podívat na domeček spolu, Libor mi tu nechal klíče a nechá udělat i pro mně samotný. Snad ji to trochu uklidní. Změřila jsem si to a je to od našeho domečku 3 minutky necelé do vedlejší ulice kousek za rohem.

Miška (Ne, 6. 10. 2019 - 00:10)

Klára, myslím, že bys udělala lépe, kdyby ses krasně a pořádně pokakala, co ty na to

Klára (So, 5. 10. 2019 - 17:10)

Bylo tak hnusně, že jsme na chaloupku nejely a zůstaly doma. Libor přijel a šli jsme chvíli ven a navštívili jsme ten domeček, co koupil a pobyli tam a hned mně chtěl a tak jsme se tam poprvé milovali . Taky chtěl ale nejprve čůrání po mně a protože jsme před tím vypili kafe a colu tak jsem měla pipinku plnou a čůrání opravdu už na krajíčku,že bych si brzy sama řekla a tak jsme našli na dvorku hezky skryté místo a já se tam hned vyčůrala průdce na zem na bobečku a jemu do ruky a on mi pak opět jak to má rád tu počůranou mokrou pipinku zlíbal a chtěl ještě abych mu načůrala trochu do pusy a mně se už moc nechtělo,ale soustředila jsem se a trochu zatlačila a ještě chvilku čůrala mírný pramínek. Rychle jsme šli dovnitř a hned chtěl být ve mně a bylo to moc krásný až jsme skončili na zemi v místnosti, co byl obývací pokoj a tam se do mne vypustil a já byla moc šťastná. Ségra neví,že jsme šli sem, ta by bulila a byla smutná. Ještě jsme šli spolu čůrat jednou na zahradu odpoledne a schovali se do kůlničky s nářadím a já měla pipinku opět hodně plnou a chtělo se mi nutně a stáhla jsem rychle kalhoty a kalhotky a hned to ze mně teklo z pipinky proudem ven a taky jsem mu pokropila ruku a čůrala dlouho, ale on se vyčůral pak taky, ale moc mu to nešlo, protože byl velikej ale pak se zmenšil a už se vyčůral taky hodně.

Klára (Ne, 6. 10. 2019 - 00:10)

A zapoměl sem dodat že mam síťovanou postel v lečebni Bohnice.A sem gay.

Pozorovatel (So, 5. 10. 2019 - 12:10)

Tak to je za lidovku.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 12:10)

Dvě kila

Míla (So, 5. 10. 2019 - 00:10)

Je to mužská šlapka a fajčí ciciny na nádraží

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 09:10)

Kolik stojí taková kuřba?

Klára (Pá, 4. 10. 2019 - 22:10)

Neni žádný gay,ale normální holka.

Klára (Pá, 4. 10. 2019 - 23:10)

Neni žádný gay,ale normální holka s ptákem.

Klára (Pá, 4. 10. 2019 - 22:10)

Ano to jsem.

Miška (Pá, 4. 10. 2019 - 21:10)

Klára je gay.

Mirka (Čt, 3. 10. 2019 - 20:10)

Já nechlašču a tak tolik neščiju.

Ha!!!!!! (Čt, 3. 10. 2019 - 20:10)

Bobrik dorazil a výjimečně má pravdu

Míla (Čt, 3. 10. 2019 - 19:10)

Klárko i pozdrav ode mne. Jsem ráda,že jste už s maminkou vpořádku, zuby jsou u dospělého člověka někdy prevít a zažila jsem to taky. A pokud můžeš,pozdravuj Mišku a že ji přeji toho kluka a vztah a chápu,že sem asi bude psát méně. Ale tebe si vážím za to, že se zde ukazuješ a to přesto,že máš kluka a starosti doma a povinnosti ve škole. Tak hodně štěstí!

Reklama

Přidat komentář