Reklama

Punčocháče a muži

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 15:11)

Tak při současném ochlazení jsem natáhl silonky pod kalhoty, zatím mi stačí tenké 20 DEN.
Hezky bez ponožek rovnou do bot, že je mi vidět kotník v silonce neřeším.

Návštěvník (Po, 21. 10. 2019 - 22:10)

Jsem stejného názoru jarda

(Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Já jsem dneska měl punčocháče na sobě celý den silonky bylo docela chludno a 20 denní stačily ale občas je používám i na spaní večer a je my v nich fajn nemám s tím žádný problém ale ponožky už nenosím jsem prostě jen v punčocháčích i kdyby něco bylo vidět tak mne to nevadí vytáhnu si je co nejvíce až podprsa. Dříve jako dítě jsem miloval ty klasické dětské bavlněné punčocháče a bylo v nich fajn také nosil jsem je od první třídy až do osmé a ve škole jsem nikomu nebyl pro smích nosili je jak kluci tak holky a co jsi pamatuji tak jsem je ještě nosil v prváku a pak už nebyli k sehnání byl převrat 89 až 90 nijak takto to bylo. A pak jsem si jednou zkusil koupit silonky dámské a různé druhy i pánské ale občas jsem nikde nenašel obchod kde měli i klasické dětské ale větší velikosti.

vidím (St, 20. 11. 2019 - 19:11)

že jsi blbečku zase na několika diskusích. Rajcuje tě to? Honíš si u toho svého nehmotného pinďoura?

Ty (Út, 12. 11. 2019 - 19:11)

sem ještě chodíš literáte? Už jsi se zapsal na doučování češtiny?

Luděk (Čt, 3. 10. 2019 - 16:10)

Punčochy kdo vymyslel by měl dostal Nobelovu cenu. Je to každodenní oděv který se musí nosit. S dámskou sukýnkou. A všude na veřejnosti doma v práci všude prostě všude. Silonky na nohy prostě patří

Romario (Čt, 3. 10. 2019 - 16:10)

Plně souhlasím. Doma k punčocháčům nosím sukýnky nebo šatičky, ale zcela botičky na vyšším podpatku.

Fan (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Nosím punčocháče zatím jen pod kraťasy. Je to akorát. Pod kalhoty je ještě brzo

Návštěvník (Po, 21. 10. 2019 - 22:10)

Já taky je nosím aj emi 69roku jarda

(Čt, 12. 9. 2019 - 08:09)

Já teď každé ráno si beru punčocháče černé jsou stahovací a moje křeč žili jsou v pořádku jsou to 180 den ale připadají mne spíše že jsou 100 den ale co jsou od Číňanů za 60 Kč tak to zatím stačí v práci mám společenské kalhoty a jsem celý den venku. A co vy pánové také už nosíte punčocháče.

Marcela (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

Muj manžel také nosí silonky nosí hlavně moje a vubec mu nevadí jestli jsou krajkové nebo ružové či jiná barva

Pet (Po, 26. 8. 2019 - 16:08)

To je blbost

Majka (Po, 26. 8. 2019 - 17:08)

Proč?

(St, 14. 8. 2019 - 13:08)

Přemýšlím ze začnu brzy nosit silonky punčocháče ono je po ránu už chladno a pod kalhoty se unést dají. Mamka mne říká že abych si často holil nohy aspoň se punčocháče nebodou tolik trhat. A já jsem říkal že punčocháče klidně budu nosit ale bez holení nohou zatím na to trvá a vždy mne přípravy ziletku s pěnou a nebo depilační strojek a musím se oholit před ní ale jak nohy a celé tělo rovnou ale občas se zblázni a i mezi nohama úplně do hladka jako miminko musím být a když jsem už nahý tak použije i dětské oblečení a plenky a různé doplňky ale já nechci a nechápu to proč to vůbec dělá snad to nikdy skončí.

(So, 3. 8. 2019 - 11:08)

To je každého věc co nosí pod kalhoty v zimě já osobně na punčocháče nedám dopustit mám je nejraději nosím oboje jak pánské tak i dámské silonky lepší dámské protože některé dámské jsou levnější nežli pánské v Kauflandu koupím dámské silonky za 25kc ale za takovou cenu nekoupím pánské silonove punčocháče. Většinou mám punčocháče zn. Roko 72 den pod kalhoty a když nejsou zrovna k sehnání tak přejdu na značku bobina jsou to punčocháče dámské 70den jsou ve třech barvách černé tělové a opálene a nedělám s toho žádný problém. A když chci jiné tak si objednám že stránky pletené u nás dělají punčocháče klasické bavlněné radkove jsou jen na objednávku. Mají tam i punčocháče pro děti a dospělé a barvu si můžete vybrat jakou chcete minulou zimu jsem měl zelené, modré, a bílé prostě českou klasiku. A dnes po ránu jsem si je vzal ty bílé pod kalhoty a zatím mne vedro není. Tamty používám jen už na spaní místo pyžama.

Milan (St, 17. 7. 2019 - 22:07)

Ahoj, můžete mi poradit, kde mám sehnat holku, které by tohle nevadilo? Mám prostě nějakou smůlu. Kvůli sportu (a i že se mi to líbí) si holím nohy, takže v zimě nosím buď punčochy nebo silnější silonky pod kalhoty. Rád bych si je vzal i pod kraťasy nebo šortky v létě, ale na to nemám odvahu, takže to nosím občas jen doma (myslím tělové tak mezi 8-40den). Plno lidí to má za dámský oblečení a přitom v tom není podle mě nic dámského, všichni máme nohy a navíc dříve to nosily hlavně muži (pokud jde třeba o punčochy). Tak mě mrzí, že se tomu plno lidí staví negativně, přitom v tom nohy vypadají lépe, místy je to i zahřeje, nikde nic neškrábe, neškrtí, zpevní a je maximální volnost pohybu.
Kdyby tu byl někdo, kdo by chtěl pokecat, ideálně žena, co by měla třeba volnou kamarádku, co tohle všechno chápe, tak budu rád :-) Kdyžtak email: [email protected]

Adam (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Netrap se tím. Najdi kámoše

Romario (Pá, 28. 6. 2019 - 18:06)

Punčocháče nosím celý rok, v létě si občas vezmu zimní (termo) a jsou perfektní. Jinak v punčocháčích i spím a nemusím se přikrývat. Teď jsem koukal na stránky výrobců, abych si koupil na léto slabší, ale aby vydržely. Ne aby se na nich hned po prvním natažení udělali díry.

Taky (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

nosim silonky cely rok.ted v lete nejradsi nosim zimni bambusove punchochace, pres me alespon dvoje 80DEN cerne silonky a latexove kalhotky, k tomu dzinove sortky.moc me bavi jak lidi čumi a neveri.samozrejme v silonkach taky spim.proste nadhera.

Axel (Po, 12. 8. 2019 - 14:08)

Lékař mi doporučil si pořídit podpůrné podkolenky na začínající křečové žíly. Nakonec jsme se dohodli, jelikož vlastně přes zimu nosím pod kalhoty stabilně tenké punčocháče, že bych tedy nosil podpůrné punčocháče. Koupil jsem si z Ariesu 15 a 20 den, jsou sice drahé, ale fakt víc vydrží. Když začalo být přes den nad 25 °C, manželka komentovala, že mi snad musí být dost vedro. Tak jsem si pořídil samodržky, taky z Ariesu. Střídám je se samodržkami Rita od Evony. Ty totiž nemají zdobný lem a nevypadají tak žensky, obsahují lycru, tak přece jen trochu stahují. Nosím je již celé léto pod kraťasy a se sandály. V práci jsem to několika lidem vysvětlil, další se ptali, zda to pomáhá, v autobuse si asi někdo všimne, ale nezaznamenal jsem, že by někdo vyloženě civěl. Nosím tělovou barvu, spíš takovou hodně nenápadnou.

Reklama

Přidat komentář