Reklama

náhradní mateřství-matka

Martin (Po, 31. 5. 2021 - 18:05)

Dobrý den hledáme nm. Více info přes email: [email protected]
Děkujeme

Martin (Po, 31. 5. 2021 - 18:05)

Dobrý den hledáme nm. Více info přes email: [email protected]
Děkujeme

Jana (So, 18. 1. 2020 - 11:01)

Dobrý den....sháníte,nebo nabízíte?

Laura (Čt, 3. 10. 2019 - 04:10)

Dobrý den,jsme manželský pár a hledáme náhradní maminku svobodnou nebo rozvedenou,která vlastní dítě již má.Vážné zájemkyně pište ne [email protected]

Sandra (Čt, 12. 12. 2019 - 01:12)

Dobrý den
Našla jsem na internetu že by jste chtěli miminko ale z nějakého důvodu vám to nejde. Pokud by jste měli zájem ráda vám udělám náhradní maminku pro vaše vytoužené miminko.
Jmenuji se Sandra a je mi 23 let . Pocházím z Brna ale montalne žiju v Blansku. S přítelem a dětma . Mam dvě dceri 6 letou Vanessku a devíti měsíční Abigail .
Nemám hotovou střední školu jelikož jsem otěhotněla a v tu chvily byla pro me priorita má princezna. Studovala jsem Sociální činnost na Lomnici na zámečku . Mám v plánu si tu školu dodělat . Myslim že osobně můžu říct ze jsem spolehlivá ,zodpovědná . Rada s holkama vyvádím :) kolikrát mi přijde slze se snimy vracim do dětských let . Mam radost ze života a stale se usmívám. No co o sobě ještě napsat ? Oba porodny proběhly bez komplikaci prirozenou cestou a obě jsem je donosila a par dní přenášela ale vždy to přišlo samo . Už me nenapadá co osobě napsat .Zeptejte se me na cokoliv vás napadne .
Naslechledanou Filipska Sandra

Martin (Po, 31. 5. 2021 - 18:05)

Dobrý den, je nabídka stát se nm aktuální? děkuji
více na email: [email protected]

Sandra (St, 3. 3. 2021 - 09:03)

Ruce pryč od této osoby.

Anonymní spole… (Po, 14. 12. 2020 - 15:12)

Dobrý den, na tuto osobu (Sandra Filipská) si dávejte obrovský pozor, porodila sice 3 děti, ovšem OSPOD jí je všechny 3 postupně odebral. Tato osoba je společensky vysoce závadná. Užívá nitrožilně previtin a je na ni podáno několik trestních oznámení pro majetkovou trestní činnost. Vysoké riziko přenosu žloutenky typu C (Její přechozí partner byl nositelem Hepatitidy typu C ).

Anna (Út, 20. 10. 2020 - 11:10)

Dobrý den,
pokud stále hledáte BR, mohla byste se mi, prosím, ozvat na [email protected]? Již jsme se měli sejít se třemi NM, ale bohužel ze schůzky vždy z jejich strany na poslední chvíli sešlo. V Blansku máme příbuzné, krásný kraj. Mějte se pěkně, Anna

Lucyll1003 (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

Dobrý den Sandro, měla byste ještě zájem stát se náhradní maminkou?
Měli bychom s manželem zájem, mě se nepodařilo donosit dvojčátka. Budu moc rada, když se mi ozvete abychom se domluvily...Dekuji Vám předem za odpověď. Lucie

Lisa (Čt, 1. 8. 2019 - 22:08)

Pokud hledáte náhradní maminku napište mi na email [email protected]

Petra (Ne, 15. 8. 2021 - 23:08)

Dobrý den, je vaše nabidka stále aktuální? Tel.778046299

Petra (So, 20. 7. 2019 - 16:07)

Dobry den ,nasla by se nahradni maminka pro manzelsky par ....,mam dceru 14 a druhe nevyslo ,ze zdrav.duvodu bych pristoupila na tento zpusob .Cena [email protected]

Lucka (Po, 3. 6. 2019 - 09:06)

Dobrý den,moc ráda bych pomohla.někomu k miminku,je mi 29let své děti již mám,jsem zdraví,žádné léky neuzivam,jsem z Ústeckého kraje,email je [email protected]

Luccík (Ne, 5. 5. 2019 - 02:05)

Dobrý den,hledám náhradní matku,která by nám odnosila dítě.Jsme bezdětný pár a já už nemohu porodit nikdy dítě z důvodu odebrání dělohy kvůli nádoru.Hledáme ženu,která má zkušenosti a finančně adekvátní.Jsme z Jihomoravského kraje.Slušné a spolehlivé zájemkyně mohou psát na email: [email protected]

Marie (Čt, 28. 3. 2019 - 22:03)

Dobrý den, jsme manželé z Prahy a hledáme zodpovědnou náhradní maminku, ideálně již se zkušenostmi s náhradním mateřstvím. Případné zájemkyně prosíme o zprávu na email [email protected]. Děkujeme mnohokrát.

Iveta (Po, 11. 3. 2019 - 10:03)

Dobrý den, hledáme náhradní maminku, která by nám odnosila miminko. Najdeme tě tady?

Petka (Ne, 16. 8. 2020 - 08:08)

Dobrý den,nabízím pomoc při odborní miminka.Zkusenost již mám a uprednostnuji pár,který ví ,že je plně rozhodnut.Vzajemna důvěra a sympatie jsou na prvním místě[email protected]

Petka (Ne, 16. 8. 2020 - 08:08)

Oprava-odnoseni

Jana Vesela (Po, 4. 2. 2019 - 14:02)

Dobry den,

Jsme cesko francouzsky par zijici ve Francii a hledame nahradni maminku. Neprijemna nemoc mi bohuzel vzala moznost mit vlastni deti, ale nevzala nam plno lasky, kterou bychom chteli miminku dat. Hledame svobodnou nebo rozvedenou zenu, s jiz jednim nebo vice detmi.
Jsme v kontaktu s jednou klinikou v Brne.
Prosim v pripade vazneho zajmu o kontakt na email: [email protected].

S pozdravem
Jana Vesela

Reklama

Přidat komentář