Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Návštěvník (Po, 28. 10. 2019 - 19:10)

A vždy oblečené? Nebo třeba ve spodním prádle? Ségra ta v pokoji taky provokuje, párkrát jsme taky blbli, začalo to házením polštáře a skončilo vzájemným lechtáním.

Pavlína (Po, 28. 10. 2019 - 22:10)

Přesně tak je to u nás. Létající polštáře, balení do peřin, muchlování se, lechtání... Vždycky jsme oblečený, buďto jako na doma nebo v pyžamu, a asi dvakrát měla ségra jen kalhotky a tričko. To jsem se taktak držela abych ju nějakým způsobem neznásilnila. Ne, tak to přeháním ale vždycky to vzrušení tady je.

Rowley (Út, 29. 10. 2019 - 18:10)

Pavli, když se ségrou tak blbnete poznáš jestli i jí to vzruší? A musíš si to ty, až jseš potom sama, udělat?

Pavlína (St, 30. 10. 2019 - 20:10)

Stačí, když se jí podívám do očí tak v nich poznám všechno. Hlavně po tom hubičkování je úplně v extázi. Navíc se nebrání, ještě, jako minule, o něco víc roztáhne nohy. Já jsem ráda nadržená, většinou si to nechám až na ráno nebo ještě dýl. Někdy i tři, čtyři dny vydržím bez onanie.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 09:10)

A ona se tě taky tak dotýká nebo jen ty jí? V té koupelně taky tak spolupracuje když jí utíráš?

Pavlína (Čt, 31. 10. 2019 - 15:10)

Když blbneme v posteli tak se mě samozřejmě dotýká. Když ji pusinkuju tak se mě už taky dotkne rty tváře. V koupelně jsem ji utirala, zezadu, tak zedvakrát. Překvapilo mě, jak spolupracovala. Zvedla ruce abych ji mohla utřít v podpaží, natáčela se. Vím, že by se ničemu nebránila třeba v posteli. Zatím nespěchám. Až to bude mít přijít, tak to přijde.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 22:10)

A v té koupelně se tě taky dotýkala?? Pokud tak spolupracuje evidentně čeká víc. To samé je ségra.

Pavlína (Pá, 1. 11. 2019 - 07:11)

Ne, v koupelně se mě nedotýkala. Tam to bylo úplně normální, asi tak, jak když mamka osušuje své dítě. Poznala jsem, že to ségru vzrušilo. Jednak tím jak se chovala, jak spolupracovala a taky, byť má zatím malá prsa, všimla jsem si, že je měla úplně napnutá. Vím, že čeká víc, tak ji příště o něco víc dopřeju.

Tamara (Po, 18. 11. 2019 - 16:11)

Ahoj pavlinko,tak po dnestni spolecne masturbaci s kamaradkou janickou uz strikame,tesne pred orgasmem musis zatlacit a strikas jak fontana,je to bozi

Tamara (St, 13. 11. 2019 - 11:11)

Ahoj Pavlino,taky bych asi chtela takovou segru,byt porad spolu,ja mak nejlepsi kamosku Janicku a taky jsme se kackovali a blbli az to bylo u libani a osahavani a nakonec jsne se navzajem lizali,bylo to uplne skvele a vlastne to delame stale

Lukáš (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Jak se chovala a spolupracovala? Myslíš že čeká něco konkrétního??

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

Jak to myslíš, jak se chovala a spolupracovala?

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 13:11)

Vůbec se jí nedivím, takové doteky by byly příjemné každému. Ségra po mě chtěla včera umýt záda ve vaně, vůbec se nestyděla..

Rowley (Pá, 1. 11. 2019 - 14:11)

Pocitám, že když je tvoje ségra ve vaně tak tam má pěnu, jinak by ji bylo všechno vidět. Umyls ji ty záda? To byla asi ráda že?

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 00:11)

Měla sice pěnu, ale ona se stejně nestydí, někdy se vyloženě předvádí.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 09:10)

Pokud takhle spolupracuje, určitě by se nebránila kdyby sis s ní chtěla pohrát trochu víc. A ona si to pak jde udělat, je nadržená?

Pavlína (Čt, 31. 10. 2019 - 15:10)

Vím zcela jistě že by se nebránila, poznám to podle toho, že se do sebe nestahuje, ale jaks říkal, spolupracuje. Já ale něco víc pořád oddaluju, no uvidím, nechám to na okamžiky, kdy spolu blbneme. Ségra si to pak dělá až v posteli. Byť je při tom hrozně potichu tak vím že chce abych ji slyšela. Až je po, tak začnu já. Stejně tak tiše, že druhý by to ani nevěděl, ale ona to pozná. Je to taková hra mezi námi. Aspoň já se při tom šíleně vzruším.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 22:10)

A nenapadlo tě začít jak začne ona, když to na ní poznáš?

Pavlína (Pá, 1. 11. 2019 - 07:11)

Určitě se to stane že se na ní dřív nebo později něčeho dopustím. Spíš asi dřív, protože už to často nemůžu, když si tak hrajeme, vydržet.

Návštěvník (Út, 29. 10. 2019 - 00:10)

Jo přesně, ségra buď pyžamo nebo kalhotky a tričko. A s tím vzrušením to znám a několikrát si toho všimla ségra.

Reklama

Přidat komentář