Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

A (So, 5. 10. 2019 - 11:10)

Myslíte že by nedudal dudlík v 8 letech jak našemu synovi dám na večer pleny kolem 16 hodiny dávám 4 látkové pleny a také ušité bodyčko ale s tričkem a sesite s puncochaci a ve slipech má vsity silný igelit sloužící jako gumové kalhotky a u bodycka má zip normálně ve předu je výhoda že si pleny sám nesunda. A také pleny používá jen na spaní ale občas si řekne že ji chce mít i přes den ale nenutim ho do nich a s tím dudlikem si začal říkat sám řekl že když má pleny že k tomu patří i dudlík a normálně ho má když spí jinak prý neusne ale i nikdy ho má i přes den jen tak. Akorát volá že bude chtít prebalit měl plinku s včera od večera a ráno jsem zjistila že si plinku musel dát sám jelikož ranní plenky byli úplně suché.

Jitka (St, 2. 10. 2019 - 22:10)

Dobrý den.
Omylem jsem si přes internet obědnala
NEprodyšné jednorázové pleny.
Jaký je prosím rozdíl oproti PRODYŠNÝM ?
Děkuji za odpověď.

Otec j (Čt, 3. 10. 2019 - 06:10)

Ty neprodyšně by měli mít z vnější strany igelit . Výhodou u nich je , že nepropustí mokro ven . Prodyšně mají z venku netkanou textílii . Výhodou by mělo být, že je pokožka líp snáší. To jste koupila pleny pro dítě či dospělého?

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 11:10)

takže jen rozdíl v povrchu ,ne složení či, tvaru.
Děkuji.
je to pro dítě

A (Po, 30. 9. 2019 - 14:09)

Tak zkuste teploměr v dudlíku a když třeba po noci ráno je plena suchá tak mu ji sundate a nebo necháváte i přes den a jaké pleny dáváte přednost látkové nebo jednorázové.

(Út, 1. 10. 2019 - 07:10)

Tak v osmy letech mi dudlík dudlat nebude.
Když je ráno suchá nechávám mu ji na sobě. Až je mokrá sundám a další dostane na večer.

(Pá, 27. 9. 2019 - 23:09)

Děkuji.
Podkulenky měl jen to odpoledne byl jen v tom budyčku a studěli ho nožičky , večer měl jen body a overal, do rána si ho prý sundal proto že mu bylo horko, no já si myslím že si ho sundal i proto aby se zbavil plenky ale to se mu nepovedlo.
Prášy má nosmální do pusy a zapíjí čajem ale s teploměrem máme problém, mám klasický rtuťoví a v podpaží ho studí a nesnese ho tam tak už od mala měříme análně, jemu to nevadí a mě taky ne , ostatně je to i přesnější.
zatím ho díky teplému počasí nechávám spát jen v body a věřím že se plenek brzy zbavíme ale pokuď by ho musel mít i v zimě tak dostane overal a kamarádka mi slíbyla že by mi na ten overal ušila dírku a já bych mohla overal u krku zamčít se zipem. Na dení nošení plen nepomýšlím , přes den se stíháním na záchod problém není.

Jana (Pá, 27. 9. 2019 - 13:09)

Nebojte ono to dobře dopadne a pak ho zase budete moc odplenkovat ale nedělala bych to ze dne na den aby byl bez plen dělala bych to postupně jako u malých dětí a to bodyčko co jste dala ušít je dobrý nápad ale zkusit ještě dlouhé tričko s dětskými punčocháčemi aby byli bavlněné a prisit to to k sobě aby nemusel nosit ještě overal a podkolenky a jak často prebalujete a přes víkend má pleny čelo denně nebo se plínky sundaji a dostane ji jen na večerní spani má dcera ze synem si nikdy řeknou že chtějí mít pleny i přes víkend a to celo denně ale jak kdy nikdy jo a zas nikdy ne ale prebaluji jak si řeknou sami když přes víkend mají pleny a ráno jsou jen pomoceny tak dostanou čípek do zadku aby se vyprázdnili a pak nastává velká prebalovacka

(Čt, 26. 9. 2019 - 10:09)

V neděli došla na návštěvu známá, svěřila jsem se jí s naším problémem a řekla že řešení je buď kšíry a připojit dva popruhy mezi nohama nebo body, ona je vyučená švadlena ale nikdy se tím neživila, řekla „dones jeho tričko a chlapovi slipy „ po přeměření syna mi to sešila dohromady, na zádech mi udělala rozparek a přišila zips který jsem vypárali z jeho mikiny co mu už je malá.
Hotové body jsem hned šla vyzkoušet jak to sedí.
Syna jsem vzala do jeho pokoje , nasadila plenu, sice protestoval, ale protože si myslel že se jí hned zbaví ,tak si ji nechal dát, oblíkla jsem ho i do toho nového body. Hned se snažil se body zbavit ,zavedla jsem ho do kuchyně se předvést mé kamarádce pořád se z toho snažil dostat, když se mu to ani po pěti minutách nepovedlo, urazil se a utekl do pokoje.
Nechali jsme ho ať se uklidní , otestuje , smíří se s tím a zvykne si. Po pěti minutách boje ve svém pokoji došl zpět do kuchyně , pro mě překvapivě ještě v body a pleně , řekl že mu byla zima a tak si na nohy oblíkl podkolenky, a chtěl vědět jestli je má správně oblečený.
Body se osvědčilo a tak jsem mu ho sundala.Za odměnu dostal kakaíčko .
Večer došla generálka , přišel čas na spaní, tak jsem ho po čištění zubů chtěla oblíct, nechtěl si nechat dát plenu, to jsem na něj po pár minutách přemlouvání dostala, ale když jsem na něj chtěla dostat nové body tak se bránil, věděl že se z toho nedostane a tak kopal nohama a nespolupracoval, musel dojít tatínek a pomoct mi, mu podržet ruce ,abychom ho oblékli, dobře mi to , nedělalo ale bylo to pro jeho dobro.Dostal i letní overal aby do rána nezmrzl.
Dobrou noc.
Ráno sice měl overal sundaný ale body ,plena a moč byla tam kde má být.
Srdce plesalo.
Syn při oblíkaní do školy z ničeho nic řekl
„ děkuji, mami dnes jsem se vyspinkal do růžova“
Srdce plesalo nadruhou.
V pondělí večer jsem byla v práci a tak vše bylo na tatínkovi, večer mi psal SMS že kluk spolupracoval a že už spinká. Tak snad máme tento problém vyřešen, syn si na body a plenu rychle zvykl a nyní vše klape.
Ted už jen aby zabrali ty antibiotika na posílení svěrače. Jinak by musel na RTG a operační stůl.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 20:09)

za A) velikost 8 neexistuje
a za B) velikost se udává v kilogramech, ne věku dítěte.
jinak hezký příběh.:-)

Jana (Pá, 20. 9. 2019 - 16:09)

Říci mu ze pleny prostě bude nosit dát mu gumové kalhotky se zámeckém kolem pasu a bodyčko že zipem v zadu aby šel zip směrem na horu i větší bodyčko usije švadlena když jí dáte míry dítěte já jsem to takto udela dceři stále více se pomocovala každý den mokrá postel tak jsem že skříně vytáhla zase pleny radši jsem si je schovala a pak si je také sundavala a došla mne trpělivost a zašla jsem ke svadlene a podle konfekční velikosti jsem dala ušít bodyčko ale mezi nohama jsem jí řekla aby tam vsila i silnější igelit a má jak s krátkým rukávem tak i s dlouhým rukávem a radši jsem ty samé bodycka dala ušít i pro syna zip je vzadu a zapíná se na horu ke krku a jen tak si plenky nesunda sama. Včera my volala paní učitelka abych si přijela pro syna do školy že je celý pocurany asi se nám pocural tady že má pomoceny kalhoty ale i s puncochacemi už je chtěl tak jsem mu je dala. Tak jsem si sebou vzala čisté kalhoty a punčocháče a zalepovaci plenky a vlhčené ubrousky a do kbeliku vodu s čistou lat plenkou vše jsem nalozila do auta a vyjela jsem směrem ke škole a paní učitelka zjistila že to není moc ale voda prostě si děti ve škole hráli s vodou. Ale stejně by nemohl takto jít mokrý domů tak jsem si ho vyvedla a celý se musel vysvlect až do naha a pak se mne zeptal mamko prosím dáš my také plenky dám ti je popojeli jsme kousek dál od školy pak si lehnul do kufru mám komika tak kufr je dost prostorný i pro větší dítě a dala jsem mu dvě látkové pleny a přesně dostal hagisku v jednom obchodě jsem si všimla že je měli tak jsem rovnou koupila šest balíku budou jak pro dceru tak i pro syna byli čísla 8 to jsou pro děti od 8 až 13 let tak proč je nemít vždy se hodí tak jsem synovi dala pleny jak látkové tak i jednorázové a pak chtěl zase punčocháče a pak mi zavolala dcera jestli bych ji nevyzvedla že školy a tak jsem pro ni tedy sjela a pak koukala že brasku mám v autě a řekla mu čau pocuranku a hned jsem ji vlepila facana za prvý nebyl pocurany ale jen mokrý od vody jen si děti hráli s vodou tak právě byl mokrý a řekla jsem ji milá dcero když se mu posmivas tak tě také prebalim a budeš mít pleny od tedka až v pondělí rána ale mami já nechci mít pleny a já ji řekla veškeré prádlo co máš na sobě tak půjde dolů takzvané do naha a teď tady s tvým bráškou jsem odjela kus dál abych se mohl vysvlect taky do naha a on má dvě látkové pleny a jednorazovku a punčocháče a ty to takto také budeš mít mami prosím tady ne tak usedni odjedeme trochu dále ale ona se už začala trochu vsvlekat v autě ono mezi sedačka i je dost místa tak jsem přijela na místo kde jsem dávala synovi pleny ona vystoupila s auta a vysvlekla si jen bundu a tričko a já ji říkám že i kalhotky a leginy musejí dolů ale mami když mi bude zima neboj nebude ti zima tak tedy zalehla do kufru a pleny jsem ji dala pod zadek zapla jsem s tou jednorazovkou pak jsem ji dala punčocháče bavlněné dětské a bodyčko s dlouhým rukávem a pak jsem se jí zeptala tak co bude ti zima a ona nebude ale takto přeci nemůžeme vyjít predbarakem ven jen v punčocháčích a bodycku a já jim odpověděla tak tu chvíli počkáte v autě a já vám přinesu teplakove kombinézy. Teď už jsme doma a syn mne říkal v autě že to prebehne jen tak v punčocháčích a předběhl to úplně v pohodě jen dcera si vzala kombinézu a syn mne říkal že je asi pokadeny tak mu jdu vyměnit plinku a koukám to je nadeleni nejenom že je pokadeny ale i pomoceny tak to hochu ti sundam jen punčocháče a šup do koupelny tam tě umyji a pak šup na postel as přebalovací podložkou a syn mne říká jestli by nemohl dostat jen látkové pleny vyhovim mu když je chce ale dám mu tak aspoň 4 látkové pleny a přesně bodyčko se spodním pogumovanim a punčocháče mu dám také zatím vše.

(St, 18. 9. 2019 - 22:09)

Dobrý den.
mám s klukem takový problém,
jak zajistit aby si nesundával plenu co dostane na noc. body tak velké nevyrábí, a overal si umí vyslíct,
izolepu kolem pasu beru až jako poslední možnost.
Děkuji za radu.

Otec j (Čt, 19. 9. 2019 - 09:09)

Body seženete přes internet určitě. Dělají se pro děti které mají nějaký hendicep a musejí nosit pleny .

(Čt, 19. 9. 2019 - 22:09)

Tam jsem našla jen dívčí dres na gymnastiku ale má to různé malůvky co nejsou moc vhodné a dívčí jednodílné plavky sice jsou i neutrální ale jsou to plavky , nejen že to není moc vhodné na spaní ale i si je lze snadno sundat. už jsem fakt zoufalá. :-(

Tom (Út, 17. 9. 2019 - 22:09)

Baví tě pořád ty plenky

Děcko (Čt, 19. 9. 2019 - 09:09)

Spíš jsem si na ně už úplně zvyknul . Takže je to hlavně o tom a dalo by se říct, že mě asi i baví je nosit . Mamka říká, že je to lepší než když bych třeba kouřil nebo fetoval .

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Bylo by celkem fajn kdyby sem někdo hodil naky dobrý videa z youtobe

Jeník 10 (Pá, 13. 9. 2019 - 12:09)

Tak dneska ráno jsem musel jíti na kontrolu k lékaři ale musel jít semnou Strejda jelikož mamka musela do práce tak se o mne stará strýc a mamka mne ráno prebalila kolem 4 hodin a do 7 hodin jsem byl durch mokrý tak mne strejda normálně prebalil ale dal my jen paprsky s jednou látkovou plinkou a s gum kalhotky a čisté bavlněné punčocháče a místo kalhot leginy dětské a šli jsme já jsem spíše jel jo a obuv jsem měl prestige zlutocerne proč jsem jel on mne tlačil on je strýc se servisu invalidních vozíku tak nijaky měli opravený tak ho chtěli jen vyskouset jak vše funguje a už jdeme na řadu a paní doktorka se ptá proč jsem na vozíku s anginou a strýc říkal že je ze servisu a že to takhle skousi že musejí využít dítě do deseti let. A dětská lékařka si všimla že mám punčocháče s leginami a možná i plínky si všimla ale to nevím určitě a budu ještě týden doma a tak si budu nadále užívat plenek už jsme doma a strejda mne jen sundal leginy a punčocháče mne nechal akorát my přidal do pampersky dvě lat plenky takže mám celkové 3 látkové pleny a pampersku a punčocháče a řekl jsem mu aby mne dal ještě přes punčocháče bodyčko teď už zase ležím v posteli a cumlam dudlík a už se nese oběd krupicova kaše s ovocem a ptal jsem mne kde mám brindacky a já mu řekl že je nemám tak počkej jdu tedy pro látkovou plinku a zavázal mne jí kolem krku a já budu jist sám ne nebudeš já tě nakrmim a po obědě půjdeš hezky spát i s dudlikem až přijde kamarád s úkoly abys byl čili tak to jo strejdo jsi dobrý a muzez se klidně o mně kdokoliv postarat a on říká nemluv a vem si dudlajze a spát a po spánku ti připravím bananovi Sunar do kojenecké láhve. Ale ten spolužák co ke mne chodí tak mamka ho vždy prebaluje to já už dávno vím tvoje mamka si ho prebali už sama jak se vyspis tak už bude dávno doma a strejdo prosím ještě krátkou pohádku mne řekni nebo mi ji pusť na dvd prosím a nežli ji on pustil tak jsem s toho usnul jako pravé miminko s plenkami mezi nohama.

Jeník 10 (Čt, 12. 9. 2019 - 12:09)

Nejsi v tom sám aspoň já to tak doma také mám. A minule spolužák koukal v čem to ležím a že konzumuje sušené mléko s rozmixovane piškoty v kojenecké lahvi a musel mít pak i dudlík do večera jsme se oba pomocili i posraly mne mamka normálně prebalila do čistých látkových plen a jemu dala klasické natahovací pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče čisté a pak se oblékl sám zbytek oblečení a vyrazil domů a mamka mu řekla že kdykoliv může přijít že vždy to pronej bude připraveno a mamka mi říkala že koupí ještě jednu dětskou postýlku cestovní. A já teď marodim mám angínu jsem nikde chytil tak jsem celý týden v plenkách a punčocháčích s bodyckem teď ležím v posteli ale klasické postýlku cestovní používám jen nikdy a vždy před přebalování si ještě zamasturbuji a pak dostanu 5 látkových plen s gum kalhotky a pak bodyčko a na závěr punčocháče dětské bavlněné ale dvoje abych se vypotil nikdy si myslím že jsem pocurany ale jsem pouze spoceny a dostávám dětský čaj v kojenecké lahvi a když přijde kamarád tak mne přináší úkoly. A jeho mamka mu dala sebou dvě pleny aby je vrátil mne aby mne neschazeli. A moje mamka mu říká Petřík vysvlect do naha a šup na přebalovací podložku na přebalovací pult a veškeré věci na přebalování má veskrini pod prebalovacim pultem.

Děcko (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Tak mě mamka hlídá abych nemasturboval . Jak říká malý kluci to nedělají. Na přebslení má vždy vše už nachystané. Tak jako dnes ráno. Přišla pro mě do pokoje a když mě vyndala z mojí postýlky, tak někdo zvonil . Byl to kamarád . Ona mě odvedla do koupelny , kde šlo vše dolů a umyla mě. Kamarád na mě celou dobu koukal . Mamka mě rychle usušila a potom položila na přebalovací stůl. Tam už měla složené a nachystané pleny . Hned je podemě dala a po namazání do nich pevně zabalila . Pak se zeptala kamaráda jak je na tom . On nuc neříkal, tak když mě sundala tak si ho zkontrolovala. Byl pokaděnej tak ho hned přebalila do nových plen . Já tam stál jen tak v plenkách. Potom nás zavedla do pokoje . Původně jsme měli jít ven , jenže počasí bylo nic moc tak se mamka rozhodla nechat nás doma . Každý sme dostali na sebe overal a pak se šlo na snídani. Tady mě čekal šok. U stolu byly dvě dětské židle. Mamka nás do nich posadila a připoutala popruhy . Přinesla dva talíře pro batolata i s lžícemi. Dala nam bryndáčky a nechala jíst kaši. Pití bylo v láhvi. Celé dopoledne nás nechsla si hrát. Po obědě a spánku můžeme jít konečně ven . Samozřejmě oba v plenkách.

Reklama

Přidat komentář