Reklama

Hosteska / konzumentka Itálie

Anjelik555 (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Ahojte keby chcela dajaka baba odísť na brigádu nápojové hostesky daj mi vediet na mail: [email protected], hľadám partacku, ponúkajú viac krajín na výber

Lilianka (Pá, 17. 5. 2019 - 21:05)

Ahojte :) cez leto idem do Itálie nápojovu konzumentku je niekto kto by tiež šiel? mail: [email protected]

luci (Čt, 26. 9. 2019 - 23:09)

Hlavně si od někoho nezávislého na byznysu těchto zábavních podniků zjisti co všechno budeš muset " konzumovat " .

Anjelik555 (So, 26. 9. 2020 - 08:09)

No ja chodím pravidelne a piť môžem čo chcem

Lukas (So, 23. 9. 2017 - 17:09)

Nehlepe na sardinii, v algheru!

Lukas (So, 23. 9. 2017 - 17:09)

Je tu nejaka holka nebo clovek co ma s touto praci zkusenost...s kym bych se mohl sejit a povykladat presne jak to tam chodi atd. Jsem ochotny za cas i informace zaplatit...samozrejme to bude jen informace pro me.

tana (Čt, 2. 8. 2018 - 10:08)

Ahojte siel by niekto do...taky odjíždím :-)

Anjelik222 (Čt, 2. 8. 2018 - 10:08)

Ahojte siel by niekto do zahranicia ?? Mam takmer vybavene :)

Anjelik222 (Út, 18. 4. 2017 - 13:04)

Ahojte nesiel by nekdo do zahranici na leto a ci nepoznate agenturu agencykami praca japonsko

ten (St, 11. 7. 2018 - 10:07)

ahoj, ja jsem tam byla..je to...?

Jana (Út, 16. 1. 2018 - 22:01)

.Ale ...

Petule (Út, 15. 11. 2016 - 21:11)

Ahojky. Chtela bych vycestovat jako konzumentka. Nemyslim si ze by na tom bylo neco spatneho.. prace jako prace kdyz nejde o sex ;) pokud by nekdo chtel budu rada kdyz se ozvete na [email protected]

29.03.2016 21:46 (So, 12. 11. 2016 - 14:11)

Ahoj holky, plánuju...Ahoj, pojedu ráda. Lucka

adri (St, 25. 5. 2016 - 20:05)

hmm tak vidím ze o holkách...dobrý den, vy jste jela s jakou agenturou že jste byla spokojena ? :)

Karolína (Po, 18. 4. 2016 - 22:04)

Slečna Chris to vystihla asi uplně do detailu, já odjela hned po trech dnech, kdy mi bylo receno, ze vypadám jinak nez na fotkách, ze jsem vybledlá, pribraná a ze se jim prostě nelíbím ale ze mi dají sanci, ze uvidi, jaká budu v prubehu vecera, ale ze prozatim mi daji 30 euro za vecer, místo slibovaných padesáti. Byla jsem z toho hrozně zklamaná, ze se jim nelibim, ale to bylo to poslední, co jsem potom resila. Ta holka, pres kterou jsem jela, nebyla nic schopna zaridit! Neschopna, mlada, blbá holka co tě nechala na holickach kdyz si neco potrebovala a jeste se ti debilně výsmála i odjezd jsem si musela zaridit sama, v zemi, kde jsem byla poprvé sama a to je prosím agentura, která se má o tebe postarat a ona se mi ozve prosím po 10 dnech, jestli tam jeste jsem nebo jestli jsem zpět. No hrůza. Reknu vám, neco podobného jako tu psala slečna Chris predemnou, at se vám otevrou opravdu oci co to znamená dělat nápojovou hostesku. Znamená to se obléct co nejvíc jako děvka, zmalovat se jak děvka, chovat se jak děvka. Nic jinýho. Ten první večer jsem se chtěla snazit abych tam vydrzela, ale bylo to nad moje síly, šéf mě kontroloval, pak si tam zavolal nějakou svou milenku nebo kdo to byl a bavili se o mně a pak mi jedna slečna ze Slovenska co uměla docela italsky rekla, ze ta zena, co s ní byl séf, o mně ríkala at me posle hned zítra domu ze nemám sanci taková holka co tu vubec dělá. Pritom jsem se sebou byla spokojená a tlustě jsem si absolutně nepripadala.. šéf, jako chlap, mi chtěl dát šanci tak jsem chodila od stolu ke stolu usmívala se, pak jsem šla tančit abych zaujala, kdyz pak pro me prisla barmanka ze si me vybral nějaký muz, tesila jsem se ze to bude nějaky pohledny chlapík. Omyl. Byl to hnus, fousatý, sedivý, smradlavý dědek a kdyz jsem mu nerozuměla ani slovo italsky, tak to zkousel aspon fyzicky, tak jsem odesla okamzite pryc, rekla jsem to té Slovence at ot rekne sefovi co si dovoloval a séf rekl jen, ze je to normalni!!! Byla jsem z toho uplně mimo.. šéf si mě zavolal na druhy den do kanceláre a dal mi na ruku 30 euro a ze pokud chci víc, at se naucim jazyk, nejím, kratěí šaty, více odvahy! Nic jsem na to nerekla a odesla jsem do pokoje, chtela jsem okamzite domu, hned ted, ale nebylo to jen tak, rekla jsem ze dnes neprijdu ze mam horecku a je mi spatne, mezitim jsem si shanela nejblizsi autobus nebo let. Odjela jsem hned na druhy den brzo ráno vlakem na letiste, z kama jsem odletela do Prahy, bez zadne zpravy nic, proste jsem hned brzy ráno vypadla, hned jak skoncily ostatni holky v klubu, pockala jsem hodinku a utíkala na vlak!! Ten pocit, kdyz uz jsem byla v letadle byl k nezaplacení.. Opravdu na tohle musíte být co nejvíc pripravené a musíte to fakt chtít a mít na tohle povahu, neníé to zadna sranda a pokud nejste spokojene se svou postavou nemate alespon patnact kilo podvahy, neumite nic italsky, nejezdete.. opravdu, dojedete jen s brecet a s zadnymi penezmi! A to jsem se tam pripravovala mesíc! Nové obleceni, boty, plavky, kosmetika, lístek plus penize na utratu takze jsem jeste prodělala :D nojo, naivní husička, holky, nebudte taky levné husičky co se nechají zaprodat v levném clubu u silnice!!!

Chris (Po, 18. 4. 2016 - 21:04)

Sama mám zkusenost z minuleho roku, kdy jsem se odhodlala odcestovat poprvé do zahraničí si vydělat slušné peníze, jen jsem byla naivní holka, co si myslela, ze bude stát jen u baru a usmívat se na kolemjdoucí kdyz se zadari tak me i pozvou na drink a budu mít procenta z drinku. První vecer byl fajn, nic hrozného, došli jsme s holkama v šatičkách, podpatcích, namalované, vystajlované, vyčesané a tesily se az si vydelame. Po prvnim veceru si nas zavolal šéf do kanceláre, kde pronesl ze skoro vsechno bylo spatne, ze jsme meli chodit sami za "zákazníkama" ze máme být co nejdál od sebe, ze se máme víc usmívat, naucit se plynule italsky, jestli tu chceme zustat. Do mé kamarádky se pustil, ze má mín jíst, ze není vychrtlá blondýna, jako ty zbylé Rusky co tam byly, pritom měla normální postavu druhé kamarádce rekly ze je moc bílá a mela by se více opalovat a me ze mám být dotěrná, no prostě samé nesmysly a pokud nebudeme mít minimálně 10 drinku za vecer, nebudou nám fixovat ani zakladni plat padesat euro. Myslela jsem si, ze to nic nebylo, zkusila jsem se naucit italsky, ale pod takovym tlakem to ani neslo, kdyz sem mela za vecer jen pet odrenych drinku kdy jsem se musela jen usmívat stát nebo tancovat na patnácti centimetrových podpatcích být doterná ze jsem se za sebe styděla a rekla ze tady tohle mi za to nestoji abych tu nekde dělala slapotu!!! otevreli see mi oci i za tuhle zkusenost jsem vděčná, holky, na tuhle brigádu, musíte mít povahu a hlavně zaludek. Jsou tam i holky uz pár let, bydlí nahore v tom apartmánku, ale nemají zádnu soudnost, co jsem tam viděla. Je jim uplně jedno, kdo jsou, hlavne ze se líbí starým chlapum a mají drinky a prachy, ale zádná hrdost nic. Já na tohle neměla, posunulo me to dál, spatná zkusenost taky dobrá. Ale pokud vám nevadí se obléct jak s prominutím děvka, stát celý vecer u baru, špulit zadek i prsa, usmívat se, flirtovat se starýma dědkama, tak prosím.. pokud si myslíte, ze do klubu chodí mladí krásní italové, jste na omylu, tacoví kluci by do takových podniku nevlezli, chodí tam jen stari dedci, co nemaji manzelku nebo uz s ni nespi a jejich zivot vyhasl proto hledaji tohle.. a pokud si opravdu myslíte, jak jsem si myslela já, ze s nema budete sedet metr od sebe u drinku a povídat si nebo se jen usmívat a vyděláte si za měsíc pres 30 tisís korun tak to je taky jen naivita.. Budete muset sedět prilepeni na něm, bude vás hladit po stehnech po ramenou, objímat vás, dělat vám dotěrné návrhy, ze vám z toho bude spatne. Verte mi. I holka z Rumunska co tam byla, byla celej vecer s oplzlym dědkem co ji kupoval drinky a jak odesel z podniku, sla se vyzvracet na záchod, beze srandy. A pokud uz neumíte italstinu, nejezdete tam, budete muset se pres den ucit, aby jste se vubec uchytily v reci, je to nárocne, jdete v 10 do klubu kde jste do do sesti do rána, bolí vás hrozně nohy jste unavené.. vstanete ve dvě ráno a stejně se vám nic nebude chtít, my jsme aspon s holkama chodily po okolí kdyz byl cas, prosly jsme si to tam, sly jsme si zabehat atak.. je to hrozny tlak je dulezite byt na tohle pripravena, proberte si to holky, mám svou zkusenost, odjela jsem po 14 dnech a byla jsem neskutecne ráda ze jsem v Cesku a ze muzu jit radsi delat do lidlu za pár tisíc ale mít normální práci, kde se neztratím a budu mít porád svou hrdost. Rozmyslete si to porádně!!! :)

Mekyna (Út, 29. 3. 2016 - 21:03)

Ahoj holky, plánuju vycestovat v létě do Itálie jako nápoj. konzumentka, je někdo kdo by se přidal? :) email: [email protected]

andilek6@seznam (Čt, 17. 3. 2016 - 22:03)

Ahoj chci se zeptat jestli ma...Ted si s ni domlouvam praci. Kdyztak se ozvi na mail. :)

Kristyna (Čt, 17. 3. 2016 - 20:03)

Ahoj chci se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s agenturou selection agency.hostess ? Manažerka tetontury je na fb Danika Lanci .. jedna se o podvod ? Predem diky za odpovedi jestli mate nake zkusenosti :-)

Andilek (Pá, 11. 3. 2016 - 00:03)

Ahoj,chtěla jsem se zeptat s...Ahojky, uz jsi byla? Kdyztak se ozvi na mail: [email protected] :)

Reklama

Přidat komentář