Reklama

Děti a punčocháče.

Jana (So, 28. 9. 2019 - 23:09)

zkuste mu dát termoprádlo , je lepší než punčochy, a zdravější. Nejsem pedofil ale i to lépe vypadá, dcera (8) v tom vypadá fakt sexy . rozhodně se za ni nestydím a ona ta její psychika že vypadá IN je také hodně pozitivní, aby u toho sportu zůstala.

Milada (Po, 30. 9. 2019 - 06:09)

Punčocháče mi přijdou i hygieničtější. Vím to podle syna. Když je nosil, tak si je měnil každý den. Termoprádlo nebo spodky nosil i několik dní a měnil si jen ponožky. A víte jaký jsou kluci.

Iva (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

Zdravější a jak v čem. Punčocháče jsou bavlna, termoprádlo umělina. Od doktorky vím, že jakýkoliv spoj - okraj termoprádla-ponožka omezuje průtok krve. Také nerozumím, proč bych se měla stydět za ně když jsou v punčocháčích. Mají i termoprádlo, ale dávají přednost právě punčocháčům. Nemáte někdo zkušenosti se silonkami pro chlapce? Starší přišel s tím, že by je chtěl.

Dano (Út, 9. 6. 2020 - 20:06)

Zdravim, on ich sam chce? Kolko ma rokov? Lebo viem ze ako chalan by som to na seba nedal kvoli hanbe.. Ale teraz ich nosim v zime, pretoze sa nezhrnaju ako spodky, su priliehave, hlavne rozne hrubky a pohodlne (aj ked bez nich este viac ale v zime..) podla toho aky je velky tak taku velkost.. Su aj panske ale zbytocne drahe, hlavne tie tensie.. Tie sa aj hore dobre natahuju.. Ked tak kludne odpiste na mail a poradim ale hovorim, nic specialne, staci klasicke silonky kupit.. ([email protected])

Jana (Pá, 27. 9. 2019 - 07:09)

Náš kluk také v nich cvičí, ale na punčocháče je ještě čas.

Nikto (Čt, 26. 9. 2019 - 09:09)

Navzdory snahám niektorých jedincov, ostáva táto diskusia zdravá a aj prínosná. Hoci som zástanca pančuchových nohavíc, kým neuvidím cvičiť chlapcov v pančucháčoch, tvrdenie Jardu považujem buď za paródiu, alebo sen, ktorý si plní iba virtuálne. Čo sa týka plienok, myslím, že na nete existujú stránky venujúce sa tejto !záľube". Pravdou je ale to, že čas pomaly dozrel na pančušky. Sychravé a studené rána priam vyzývajú k ich oblečeniu. Čím som starší, tak pre mňa tento čas prichádza skôr. V školských časoch som bol vždy proti, keď si mama na pančušky spomenula príliš zavčasu. Aj v septembri som obliekal pančušky, ale iba na zemiakové brigády, alebo keď bolo branné cvičenie spojené s výletom do prírody. Pravidelné nosenie začalo tak od októbra do apríla v závislosti veku a počasia. Nižších ročníkoch sme pančušky nosili aj ku kraťasom, niekedy až do polovice júna. Podľa toho ako sa prejavili zamrznutý muži a "zacikaná" Žofka. Aj Medardova kvapka hodne do toho zasahovala. Občas v lete k večeru sa ozývali volania: " Janko, Zuzka ! Poďte si obliecť pančušky, alebo tepláky, lebo už je chladno.

Jarda (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

Přijď se podívat k nám na Hlubokou, uvidíš. Virtuální parodii mi přijde, když tu třepe o punčochách jak se nosí, nebo nenosí podivný strýc ze Slovenska, který je ve věku mého dědečka. Toho se bohužel zda li je on nosil nezeptám. Můj otec je však nosí v zimě tedy pánské. Jeden kluk je měl dnes na kolo. Černé.

Milada (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Kluk v punčocháčích, byť v tělocvičně mi také nepřijde vůbec divnej. Více než divnej mi však přijde důchodce v nich, který rozdává rozumy nalevo, napravo. Vím, že muži je nosí. Měla jsem kolegu v práci, který si v nich přímo liboval. Také jsme si na toto téma více krát povídali, ale tenhle strýc je jako ředitel zeměkoule na téma punčocháče.

(St, 25. 9. 2019 - 15:09)

Taktéž mám punčocháče ale silonove dvacítky jsice nejsou pánské ale dámské a pod kalhotami mi nikdo nekouká mám je už od rána do večera je budu mít ale občas v nich i spím. Mamka mi je dává místo pyžama pod nimi mám stejně jednorázovou plenku plus noční košili dětskou ale občas mi ráno plenka zůstává jelikož je suchá.

Jarda (St, 25. 9. 2019 - 06:09)

Když nosím puncochy, tak je mám i na telocvik pod trenkama. A nejsem sám, dva kluci v nich cvičej také.

K2 (Út, 24. 9. 2019 - 20:09)

Pančuchy ostali v skrini a dúfam že tam ešte budú dlho odpočívať.

Jarda (Út, 24. 9. 2019 - 21:09)

Také chodím do páté třídy. Punčochy jsem ve škole neměl. Myslím, že si je začnu oblékat až v listopadu nebo prosinci. Chodím teď po večerech s tátou na ryby a beru si je pod kalhoty sám. Před rokem mi maminka řekla, že bych si měl punčochy začít oblékat na to jsem jí řekl, že je už týden nosím. Sám nejlépe vím kdy mi je zima.

K2 (Út, 24. 9. 2019 - 15:09)

Ako náhle pančuchovy prikaz prišiel, tak aj skončil.

A (Út, 24. 9. 2019 - 17:09)

s jakým výsledkem?

Seter (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

A zas sme v dobe minulej. Ja som bol počas týchto chladných posledných dňoch na horách a pancuchace poslúžili.

Alojz (Po, 23. 9. 2019 - 16:09)

Som na tom rovnako ako ty a ani som nebol na horách. Ráno už u nás bývajú ranné námrazy.

....... (Po, 23. 9. 2019 - 14:09)

Palec hore

Viktor (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

Biele pančušky sme vtedy považovali za dievčenské. Preto som bol prekvapený, keď mi mama na 1. sväté prijímanie obliekla biele pančušky. Nezmohol som sa ani na protest, keď som zistil, že nebudem mať oblek s dlhými nohavicami, ale s krátkymi po kolena. Krstná mama sa rozplýval nad tým, ako som pekne oblečený. Do kostola som šiel so zvesenou hlavou. Bol som presvedčený, že to bude blamáž a čakal som posmešky od ostatných chlapcov. Kamarátove nazdar ma prinútilo zdvihnúť pohľad a s veľkou radosťou som odpovedal na pozdrav, lebo to čo som uvidel mi spravilo veľkú radosť. Kamarát mal tiež oblečené biele pančušky a s úľavou som si povedal, že aspoň nebudem sám. Až neskôr som sa dozvedel, že to bola dohoda medzi mamami a pánom farárom ako budeme všetci oblečení. Dlhé nohavice mal iba jeden chlapec, ale ten bol 3 roky starší. Pančucháče mal aj on. To som zistil, keď si pri prijímaní kľakol. Vtedy sme pančušky nosili bežne, ale iba také tie hnedé a občas sa objavili aj modré. Keď jedna spolužiačka prišla do školy v bielych krepsilonkách, tak jej ich ostatné dievčatá závideli. Nerobili sa na nich tie skladačky na kotníku a neboli vyťahané sa na kolenách. Dievčatá si vtedy často vyťahovali pančušky tak, že si podvihli sukničky a v pase za gumu vytiahli hore.

Tirolak (Po, 23. 9. 2019 - 15:09)

Ano tie obycajne pancusky postupne nahradili krepsilonove. V mojom prvom prispevku o nich pisem. Len strucne, nosil som ich potom neskorsie aj ja. Este aj ako sttedoskolak. A v tom case ich ako stredoskolacky nosili normalne dievcata.

Tirolak (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Na prve svate prijimanie sme chlapci mali oblek, cize dlhe nohavice. Bola to pre nas velka slavnost. Aj ked sme chlapci na jar a jesen nosili kratke nohavice s pancuskami. Biele pancusky v tom case som mal len v nedelu.

Reklama

Přidat komentář