863 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Já v práci dostávám přes zadek docela často. Když je něco, šéfka si mě zavolá do kanclu a vždy mi dá na výběr. Peníze z výplaty nebo výprask. Většinou si vyberu výprask. Pak je to tak, že se musím ohnout přes stůl, sundat kalhoty nebo zvednout sukni a dostanu kabelem od ntb.
20. Září 2019 - 7:07
Obrázek uživatele Návštěvník
warp (anonym)
Odpověď na Já v práci dostávám přes
Rychlé, praktické a účinné. A není třeba řešit nic víc.
20. Září 2019 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Odpověď na Rychlé, praktické a účinné. A
Asi tak no...až na tu holou prdel a pak jelita od kabelu
20. Září 2019 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
warp (anonym)
Odpověď na Asi tak no...až na tu holou
Na ukazování holého zadku se dá zvyknout, především když je to žena před ženou. Jelita už můžou být větší problém, když si moc citlivá na bolest a taky jak se k tomu staví tvůj partner, když spatří tvůj seřezaný zadek. To se může docela těžko vysvětlovat.
20. Září 2019 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Odpověď na Na ukazování holého zadku se
jo, tak zadek mi asi fakt nevadí. Mívám tanga. Jelita, no fakt to hrozně bolí....kabel je blbý!
20. Září 2019 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Odpověď na jo, tak zadek mi asi fakt
Ahojky, stalo se mi nedávno v nové práci úplně to stejné. Ještě jsem u pár věcí nevěděla co a jak, a něco odeslala klientovi, co jsem neměla. Byla jsem ještě ve zkušební době. Vedoucí si mě zavolala do kanceláře a velmi vážně mi začala vysvětlovat, co jsem způsobila. Já se omluvila a myslela, že je to ok. Pak se mě ale zeptala, jaký trest si navrhuji. Já fakt nevěděla, co říct. Když mi řekla, že buď využijeme zkušební doby a půjdu nebo dostanu na prdel, měla jsem jasno. Sama mi řekla, že ona se přiklání výprasku, že by o mě nechtěla hned přijít. Zamkla dveře od kanceláře a řekl mi se ohnu přes kraj stolu. Když jsem to udělala, musela jsem si vyhrnout sukni, tudíž můj zadek v tangách byl prakticky holý. Začala jsem se docela bát, když jsem viděla, jak drží v ruce rákosku. No a pak už mi jen oznámila, že dostanu 25 ran. Výprask byl šílený, jelita na zadku týden a doufám, že už mě nepotká
23. Září 2019 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Pedro (anonym)
Odpověď na Ahojky, stalo se mi nedávno v
Ahoj Luci kolik pak ti je?? Je to tvoje první práce?? Podle mého názoru to poslední výprask nebyl. Stačí udělat zase jednu větší chybičku a rákoska bude opět svištět .. Jen budeš mít jiné možnosti : buď peníze dolů nebo zmalované zadek ..
24. Září 2019 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Odpověď na Ahoj Luci kolik pak ti je??
Ahoja, je mi 30 let a není to moje první práce :) No myslím, že není, sem tam je mi pohrozeno. Upřimně jsem netušila, jak rákoska na holou bolí. V mládí jsem dostávala na zadek od mamky, většinou páskem na holou a musím říct, že rákoska je mnohem horší. Mnohem
24. Září 2019 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pedro (anonym)
Odpověď na Ahoja, je mi 30 let a není to
Jé takže stejně mladá jako já :D .. NN nebylo to naposledy, určitě sbírá bodíky a pak to na tebe zase vysype .. Rákosku ti nezávidím, vím jak to s ní bolí , ale buď ráda, že to není třeba šlaušek na nafukování kola nebo něco podobného. To je ještě o level výš ..
24. Září 2019 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Odpověď na Jé takže stejně mladá jako já
No, ja vazne doufam, ze uz holy zadek k vyprasku rakoskou nastavovat nebudu. Slausek od pumpicky, tak jako v Postrizinach? :)
24. Září 2019 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pedro (anonym)
Odpověď na No, ja vazne doufam, ze uz
Tak to budu držet palce, ať už se to neopakuje:D , ale nevěřím tomu .. Joo joo to je přesně ono jak v Postřižinách. Nebo guma na podobné bázi .. Tak schválně.. dávám tomu týden .. maximálně dva ..
24. Září 2019 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Odpověď na Tak to budu držet palce, ať
No hele, jako můj zadek si výprasků užil dost, takže už je teď opravdu nepotřebuje. A šlaušek znám taky, neboj ;-)
25. Září 2019 - 7:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Ahojte, vidím, že se to děje opravdu všude. Taky jsem v práci dostala na zadek. Dělám na recept v jedné výrobní firmě. Nedávno jsem se pohádala s obchodním ředitel a dělá mi celkem peklo. Dokonce mi naznačil že mě nechá vyhodit. Včera jsem udělala velkou chybu a zákazník chtěl zrušit obchod, který již byl domluvený. Přišel na to kolega, který celý obchod domlouval. Je to asi 30 letý super kluk. R Došel za mnou do kanclu a ptal se co se stalo. Přiznala jsem se mu a prosila ho ať to nějak spraví, že by nemohli vyhodit. Řekl že udělá co bude moct. Později odpoledne když jsem už chtěla jít domů za mnou přišel, že zákazník je naštvaný a opravdu ruší celý obchod. Taky mi řekl že bych zasloužila na zadek. Ptala jsem se jestli se to dozví ředitel, řekl že určitě ano. Začala jsem natahovat, protože se mi v práci líbí a nechci o ní přijít. Kolega se mě snažil utěšit že se přimluví. Jenže já se bála že to nepomůže a moc ho prosila ať to vezme na sebe a potrestá mě on, jak jen bude chtít. Vykulil na mě oči, že jak to má udělat. Chvíli jsme Aše o tom bavili a když viděl jak se bojím souhlasil. Pak se zeptal spíš že srandy jak mě má potrestat, nenapadlo mě nic lepšího než že mi může dát na zadek jak sám říkal. První se tomu smál ale když pochopil že to myslím vážně souhlasil. Ve firmě už nikdo nebyl. Ohnul mě přes koleno a než jsem stačila něco říct mi vyhrnul sukni a bleskově stáhnul kalhotky. Naplácal mi na holou jak malé holce. Bude to znít divně ale bála jsem se vyhazovu tak jsem ho nechala a ležela tam prehnutá s holým zadkem čekala až skončí. Moc to nebolo a trochu se mi to líbilo. Vážné jsem si nemyslela že po 30 ještě dostanu na zadek a k tomu od kolegy. Když bylo po všem pohladil mě po prdelce a natáhl mi kalhotky. Na jednu stranu jsem moc ráda že nepřijdu o práci, na druhou jsem se styděla ukazovat holou. Co už já jsem spokojená a kolega určitě taky že mi mohl dát na zadek.
20. Listopad 2019 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Odpověď na Ahojte,
Tak lepší než vyhazoval, ale myslím, že jsi to měla dost jemné teda. Mně se stalo úplně to samé. Taky jsem nechtěla z práce a kývla šéfce na výprask na holou. A to byl opravdu výprask se vším všudy. Kabelem od nabíječky 30 švihanců. Brečela jsem jak malá holka. Ta bolest byla šílená!
25. Listopad 2019 - 7:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Odpověď na Tak lepší než vyhazoval, ale
Pravda je že to nijak tvrdé nebylo, možná protože mi naplácal chlap a ne ženská. Asi mu bylo blbé pořádně přitlačit. Ne že bych to necítila ale žádná velká bolest, natož abych brečela. Kdyby to byla ženská asi by mi dala na zadek mnohem víc. Takový výprask na holou ti fakt nezávidím.
26. Listopad 2019 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Nechat si dát na zadek, nevím, asi by se mi to nelíbilo. Mám šéfa chlapa a radši bych mu podržela a nechala se od něho ošukat. Užili by jsme si to oba a ne jen že on by měl radost z naplácání na zadek.
26. Listopad 2019 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
podržela jsem šéfovi a byl klid. Našel si jinou oběť.
26. Listopad 2019 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
Mě trestá šéfová , je o hodně starší , po práci musím k ní do kanclu , svléknout se a ona poručuje. Teď už ani ne za trest , dělá to i když nic nepokazím , bojím, se , aby se to nedozvědeli kolegové.
26. Listopad 2019 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Odpověď na Mě trestá šéfová , je o hodně
To sis naběhl, vím o koho jde a nakopej jí mezi nohy. O Ostatní se postarám sama tak, že si tu ostudu veřejně nedá za rámeček, včetně nejbližších rodinných příslušníků, Díky za skvělou nahrávku Honzo.
26. Listopad 2019 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Tak zatím jsem v práci s nikým nic neměla, ale zase jako oběť bych to nebrala. Občas to na mě příjde v práci a dělat si to sama na záchodě mi nepříjde moc šťastné. To radši, kdyby mě to udělal klidně i šéf každý den a přítel to vědět nemusí, ten může večer.
26. Listopad 2019 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
asistentka (anonym)
Odpověď na Tak zatím jsem v práci s
No zažila jsem jedno i druhé a nemusí to být vždy ideální. Taky mi šéf ze začátku lichotil i dvořil, dával prémie a pak když jsem mu jednou podlehla, tak už to vyžadoval pravidelně. A vždy, když dostal chuť on a ne já. Později přišlo i na to, že mě vyplácel přes zadek. A ne nějak za trest, ale protože se mu to líbilo a jeho manželka mu to nedovolila. A řeknu ti, skrývat seřezaný zadek od šéfa před manželem není nic jednoduchého. Byla jsem celkem ráda když ho povýšili a odešel. Teď mám šéfovou, sice pěkně přísnou, ale zatím od ní nic podobného nehrozí.
26. Listopad 2019 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Odpověď na No zažila jsem jedno i druhé
Tak asi bych to tak moc neřešila, on je šéf a tak si to logicky určuje a kdy má čas. Ale dostávat na zadek by byl problém, to by přítel uviděl a bylo by zle. To by to tam taky mohl přít porovnat ručně a byl by průšvih. To, že mě někdo ošuká těžko pozná a bude mi to i milejší a příjemnější. A takový styl znásilnění mě dost láká a je vzrušující jen pomyšlení, ale v dnešní době se chlapy bojí i jen něco naznačit.
26. Listopad 2019 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
Odpověď na To sis naběhl, vím o koho jde
Kdybych jí nakopal , byl by z toho povyk a to já nechci. Ale taky bych to asi nedal , já se neumím prát a ona je taková udělaná .Dík za pomoc .
26. Listopad 2019 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Odpověď na Kdybych jí nakopal , byl by z
Už ji kopat nemusíš. Už to frčí na Twittru a Instagramu i osobně poslány maily jejím nejbližším . Asi se v nejbližších dnech změní její chování a zítra se u ní v práci objevím.
26. Listopad 2019 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Odpověď na Už ji kopat nemusíš. Už to
Dobrá pomsta,to má koule.
27. Listopad 2019 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Odpověď na Pravda je že to nijak tvrdé
no od té doby jsem takto s holým zadkem byla u ní ohnutá ještě několikrát.
27. Listopad 2019 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
A vždy to teda bylo do slz. Kabelem od nabíječky na holou prdel je to fakt šíléné
27. Listopad 2019 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Odpověď na no od té doby jsem takto s
No já zatím jen jednou, zatím mi znovu nenaplácal. Když se potkáme tak se chová normálně, žádné narážky nebo divné pohledy - všechno v klidu. Ale já si vždycky vzpomenu že mi stáhl kalhotky a viděl můj holý zadek. Asi je to horší než že mi naplácal.
27. Listopad 2019 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika4 (anonym)
Odpověď na No já zatím jen jednou, zatím
já bych mu kalhoty stáhla taky a už by si příště nic nedovolil.
27. Listopad 2019 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Odpověď na No já zatím jen jednou, zatím
No tak od ženské je to asi lepší, to je pravda. To mi nevadí, že mám holý zadek. Spíše ta bolest.
27. Listopad 2019 - 8:34

Stránky

Přidat komentář