Reklama

Tresty v práci

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

No teda, i páskem. A jak to bereš?
Musím se přiznat, že co mi kolega naplácal tak na to často myslím.
Trochu mě láká že by mi přítel dal na zadek, ale určitě ne páskem. Jen rukou na holou.

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

hele, není to vší silou jako dříve doma atd...někdy to potřebuji a líbí se mi to. Zadek mám červenej nebo rudej. Nejvíc mě ale stejně bolí vařecha, víc než pásek.

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Jasné, nechtěla jsem to nijak hodnotit.
Jestli se ti to líbí tak je to paráda.
Já právě ještě nevím, na jednu stranu mě to láká, na druhou se trochu bojím že to bude moc bolet a taky se stydím říct rovnou příteli aby mi naplácal.
Uvidíme, třeba se k tomu odhodlám.

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

tak jako bolí to, ale já jsem celkem zvyklá. Mamka mě mydlila dost. Já to má mráda a hlavně, když si pak pohraje se zadkem :p

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 12:11)

To zní do dobře :-)
Třeba k tomu přítele nějak navedu.
Nebo něco provedu v práci a naplácá mi znovu kolega :-D

Tereza (Pá, 29. 11. 2019 - 08:11)

Ahojte, tak jak si to tady čtu, tak vidím, že nejsem sama. Výprask na holou jsem dostala v práci už tak 5x. Naposled v pondělí. Upřimně je to tak trochu moje volba, šéfka se vždy zeptá, jestli peníze dolů nebo přes prdel. Tresty se odehrává v její kanceláři za zamčenými dveřmi. Musím se ohnout přes stůl s holým zadkem. Pak už "jen" držet pořádným švihancům. Dostanu vždy tak 15-25

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

jo mnohdy to za ten rudý zadek stojí :)

Nika4 (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

já bych mu kalhoty stáhla taky a už by si příště nic nedovolil.

Iva (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

Tak z toho nedělejte takové drama, já bych mu kalhoty stáhla, ale s tím, že by mě musel ošukat. Nějaké plácání po zadku je na nic, to je pro malé děti. A proč by si to příště nemohl dovolit? Toto by byl jen začátek.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

No on si vlastně sám nic nedovolil.
S tím ať mi naplácá na holou jsem přišla já. Nebýt ho tak jsem dostala vyhazov.
Jsem mu vlastně vděčná, jen jde o to že jsem nikdy předtím od chlapa nedostala na zadek, mám z toho divný pocit.

Radka (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Já v práci dostávám přes zadek docela často. Když je něco, šéfka si mě zavolá do kanclu a vždy mi dá na výběr. Peníze z výplaty nebo výprask. Většinou si vyberu výprask. Pak je to tak, že se musím ohnout přes stůl, sundat kalhoty nebo zvednout sukni a dostanu kabelem od ntb.

Mirka (Út, 28. 1. 2020 - 17:01)

Káblom od ntb? Veď to sa nedá vydržať. Neviem si tú bolesť ani predstaviť. Veď to by boli stopy až do krvy. Nevymýšľaš si?

Radka (St, 29. 1. 2020 - 07:01)

ahoja, ne fakt to taky je. Bolí to šíleně, ale stopy do krve fakt nee. Takové nateklejší jelita mám. Dřív mě šňůrou bila i mamka doma...

Mirka (St, 29. 1. 2020 - 13:01)

Ešte chcem reagovať na to, že ťa mamka doma bila šnúrou. U nás doma bola bitka posledné riešenie. Aj to vo väčšine sa o bitke ani nedá hovoriť. Dve tri plácnutia cez oblečenie, aby som si uvedomila, že som to prehnala. Po pár minútach ani stopy a ani spomienky po výprasku. Vo väčšine sme všetko riešili len pohrozením, že... . Ten kábel z detstva ti teda fakt nezávidím... .Máš ty moja zlatá, ale smolu... .

Radka (Čt, 30. 1. 2020 - 07:01)

ahojky, no tak peníze vážně za to stojí :) Sice si vždy pří výprasku říkám, že jsem si ho neměla vybrat, protože to opravdu strašně bolí. Dřív mi taky vadilo ukazovat holý zadek, ale to je asi to poslední. Jelita mívám tak týden, podle toho, kolik švihnutí dostanu. A doma od mamky to nebylo vždy šńůrou, ale po několika zlomených vařechách usoudila, že se jí výprasky docela prodraží. Šňůrou jsem dostala porve asi ve 12 letech a ano, bylo to dost hrozné.

warp (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Rychlé, praktické a účinné. A není třeba řešit nic víc.

Radka (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

Asi tak no...až na tu holou prdel a pak jelita od kabelu

warp (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

Na ukazování holého zadku se dá zvyknout, především když je to žena před ženou. Jelita už můžou být větší problém, když si moc citlivá na bolest a taky jak se k tomu staví tvůj partner, když spatří tvůj seřezaný zadek. To se může docela těžko vysvětlovat.

Radka (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

jo, tak zadek mi asi fakt nevadí. Mívám tanga. Jelita, no fakt to hrozně bolí....kabel je blbý!

Lucka (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Ahojky, stalo se mi nedávno v nové práci úplně to stejné. Ještě jsem u pár věcí nevěděla co a jak, a něco odeslala klientovi, co jsem neměla. Byla jsem ještě ve zkušební době. Vedoucí si mě zavolala do kanceláře a velmi vážně mi začala vysvětlovat, co jsem způsobila. Já se omluvila a myslela, že je to ok. Pak se mě ale zeptala, jaký trest si navrhuji. Já fakt nevěděla, co říct. Když mi řekla, že buď využijeme zkušební doby a půjdu nebo dostanu na prdel, měla jsem jasno. Sama mi řekla, že ona se přiklání výprasku, že by o mě nechtěla hned přijít. Zamkla dveře od kanceláře a řekl mi se ohnu přes kraj stolu. Když jsem to udělala, musela jsem si vyhrnout sukni, tudíž můj zadek v tangách byl prakticky holý. Začala jsem se docela bát, když jsem viděla, jak drží v ruce rákosku. No a pak už mi jen oznámila, že dostanu 25 ran. Výprask byl šílený, jelita na zadku týden a doufám, že už mě nepotká

Reklama

Přidat komentář