Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Petra G. (Ne, 22. 9. 2019 - 18:09)

Tak já už taky zvažovala, že psát nebudu. Hodně to omezím a o sobě už psát nebudu, max. tak na něco reagovat nebo povzbudit. Beru, blb se najde všude, s tím se musí počítat a je mi jasné, že tady je hodně honičů. Tak si to v "klidu" přečtu, vystříkám se a neotravuju. Jenže to pár blbů nemůže prostě vydržet. Jo 18tiny byly skvělé, zapít se to muselo, ale bereme to s rozumnou mírou, aby byla nálada a spíš si potom užíváme sex a zlitá bych z toho prd měla. Sex je bez omezení, kdo s kým zrovna chce, je to jediná možnost, jak si užít s jiným, nebo s jinou a nebrat ohled na to, kdo s kým chodí. Na začátku je klasika, flaška, potom to už jde samo i bez ní. A ještě Silvestr je to samé. Ale ten blb tam rozhodně nebyl a neznám ho. Kdyby se tady dalo psát normálně, tak by to asi bylo dost zajímavé počtení a podiskutování. Tak si to hezky užívej a zase někdy.

Karel (Po, 23. 9. 2019 - 17:09)

Ahoj, kasli na nejakeho blbce. Mas pravdu, najde se vsude. Nejvic ho nastves, kdyz nebudes reagovat na nej a budes psat dal, jakoby se nic nestalo.

Ok (Ne, 22. 9. 2019 - 17:09)

Tak zitra . A dame i to společné kakání. U tebe ,ne v kanceláři

Kristýnko (Ne, 22. 9. 2019 - 17:09)

skvělý, jako za mlada. Pozdrav z rodné Moravy od Boháčů.

Kikina (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

Jako vždy :0)

Petra (Út, 17. 9. 2019 - 20:09)

Já jsem se dneska počůrala, skoro nachlup přesně jako před 4mi měsíci. Potkala jsem známé, šli jsme kolem hospody se zahrádkou, ať si dám s nimi pivo. Mám nemocnou mamku a tak jsem jí potom jela něco nakoupit, z obchodu to je kousek k ní a to už se mi chtělo hodně. Vzpomněla jsem si na ten trapas na jaře a přišlo to tak silně, že jsem se počůrala u výtahu a ještě před lidmi, které znám od vidění z domu od mamky. Strašný trapas, ponížení, nevím co si o mne myslí. Stála jsem tam s taškami v ruce, úzká sukně s flekem a pode mnou louže.

Aneta (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

no já jsem to pustila ne schválně,ale v zoufalý situaci kdy jsem čekala na spolubydlící kámošku až mi přijde otevřít, neměla jsem klíče a nemáme bzučák . Vedle venku byla parta mladíků a tak nešlo vyhrnout sukni a dát kalhotky dolů. Než jsme vyšly do 3 patra už jsem se na chodbě kroutila a rukou jsem si sevřela přes kalhotky pipinu, ale stejně to nepomohlo a pochcala jsem se na chodbě,i tady mi bylo blbý stáhnout kalhotky a normálně se vyčůrat a pak to uklidit. Asi nějaký zatmění mysli,stejně jsem pod sebou tu loužico jsem udělala musela vytřít hadrem a umýt.

Pavla (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

A když už jsem tady tak o tom psala, nedalo mi to a včera k večeru, když jsem se vracela domů a chtělo se mi trochu na malou, jsem se chvíli rozmýšlela, ale asi 10 minut od domu jsem se počůrala schválně přímo do kalhot. Bylo to strašně příjemné, jak se mi to teplo rozlévalo kalhotami, sice pak už to studilo, ale jen to umocnilo ten pocit ostudy, že dělám něco zakázaného.

Katka (Út, 21. 1. 2020 - 20:01)

Ahoj Pavla ja som Katka a tiež sa schválne pocikavam do nohavičiek

Petra G. (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

Že jo, je to moc příjemné a ráda si to zopáknu, když to jde. To teplo a to uvolnění je to nej. A ostuda? Kašlu na lidi a klukům se to líbí, jen to nechtějí veřejně moc přiznat. A tomu mému se to rozhodně líbí a dělá to taky a sobě navzájem. A když jdeme celá parta ze zábavy, nebo z nějaké oslavy, tak takhle blbneme cestou domů. Soutěžíme, kdo toho vypustí víc. To jsem začala já, když jsem to už nemohla vydržet, nejdřív všichni koukali, ale jak jsme byli dost opilí, tak to potom pustil každý po vyhecování.

Scatter (Út, 17. 9. 2019 - 20:09)

Jsi senzační, vemte mě s sebou někdy na zábavu :D klukům se to nejen že líbí, kluci to milují a netouží po ničem jiném než si to rozdávat s čůrající kráskou. Já si jiný holky nehledám, čůrání je naprostá samozřejmost, pokud se dívka nehodlá kdykoli pořádně zechcat tak nemá u mě v posteli co dělat, taky úplně jinak píchám holku normálně a pochcanou, to je 200% rozdíl, zechcanou bych chtěl pořád, nepocuranou ani ne...

Petra G. (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

:) To 18 narozky, to byl odvaz. Ani to sem radši nebudu psát a zůstane to tajemstvím, které zná jen naše parta. Ještě by to tady nějaký magor hodnotil, jaká jsem a to mi za to nestojí.

David (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

jen to napiš, nebo to mám napsat já? Právě proto,že jsme parta tak na férovku! Potom nevím,proč sem vůbec píšeš.

Jirka. (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

Tak to napiš, když ona nechce.

David (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

jetě ji dám šanci. Když nenapíše napíšu to. Už mně bombarduje sms a volá, zablokoval jsem si ji. Asi jsem přišel o kámošku,ale ostatní stojí za mnou. Tak Klídek.

Jirka. (So, 21. 9. 2019 - 16:09)

Tak co? Kdy to sem hodíš? Nebo jsi jen kecal a rýpal?

Petra G. (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

Nikdy, nemá co napsat.

Jirka. (Pá, 20. 9. 2019 - 13:09)

Jak klídek? Na co chceš čekat? Teď už to vůbec nenapíše.

Petra G. (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Nemáš nad čím pohonit?

David (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

Ale mám, stejně jako před týdnem. Co? Ale bylas namol tak víš kulový a pochala ses u toho taky, tam za hospodou u vrátek a kdybych ti nestáhnul rychle kalhotky a silonky a nedal sukni nahoru,tak jsi to měla v nich všechno.

Reklama

Přidat komentář