Reklama

Obřízka

Johnny (Ne, 22. 9. 2019 - 17:09)

Děkuji za vysvětlení. Vím o čem je řeč a velmi podrobně se o tom na naší fakultě zabývá prof. Kuťák a PHDr. Hogenová. Nicméně je více než pravděpodobné, že nemecká skupina,o které je řeč bude brzy obsahem Diplomové práce jednoho z našich úspěšných studentů.

Martin (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

Myslím, že ti vůbec nic není, jen to zveličuješ, nafukuješ až z toho opravdu tu nemoc dostaneš.....jediný co ti chybí je řádný život a partnerka.....je to kruté, ale myslím, že lidstvu nebudeš uzitečný jako bojovník proti obřízce, ale jako odstrašující příklad, jak dopadne chlap bez ženy..... Tak se nad tím zamysli a něco se sebou už konečně udělej, dokud je na to čas!

Martin (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

.....aneb Protiobřízkové hnutí v ČR v troskách...........tak proč se neléčíš, když jsi tak nemocný? Ale to jsi celý ty, viď? Do někoho se navážíš, nadáváš mu a potom když se brání to otočíš, že na tebe chudáka útočí on.....máš opravdu hodně zvláštní náturu....

Tony (Po, 23. 9. 2019 - 01:09)

Není v troskách, vůbec ještě nezačalo, protože obřízka přes masivní cirkumfetištickou prpagandu je u nás pořád raritní, jak vysvělil v rozhovoru paní Naalii Markovské erudovaný profesor Weiss: https://www.erekce.cz/rozhovor-petr-weiss/

Tony (Ne, 22. 9. 2019 - 14:09)

Před pěti lety jsem shodou okolností poznal zvrácenost ohavného cirkumfetišismu, který provozoval už člověk jeskynní po vyhnání z ráje a který je důsledkem dědičného hříchu a pustil jsem se do boje s ním. Dospělý člověk má mít vlastní rozum a nepodlehnout mu. ochranu potřebují ti nejmenší, kteří se nemohou bránit a tak jsem své poradenství zaměřil na jejich matky. Jsem velmi rád, že vůbec nemusím dělat takové poradenství pro náctileté, protože to dělá velmi kvalině MUDr Staněk. Toho jsem totiž emailem seznámil s návodem od Maria Lichteheldta. On ho nepřeložil doslovně jako já s pasážemi, které evangelikála pohoršují ale upravil ho na české poměry a vylepšil ho svými přídavky. Proto náctileté zásadně odkazuju na stránky MUDr Staňka. Se žádným náctiletým už tři roky, poté, co to má MUDr Staněk na svých sránkách a já je odkazuju tam, po internetu zásadně nekomunikuju.

Tony (Ne, 22. 9. 2019 - 14:09)

Že jsi ten, kterým se říká výstižně dobroser jsem si už všiml. Ale na vnucování tvé dobroty ti serou sovy.------------------------------Já jiným pouze radím ale nikomu nic nevnucuju. Agresivní cirkumfetišisté ale chtějí VNUTIT tu obřízku každému.------------------------------------Jestli já něčím promrhal život tak to bylo pouze mým náboženským fanatismem, kvůli kterému jsem nezaložil rodinu, když to mělo smysl. Z toho fanatismu jsem se naštěstí dostal (nikdo mě z církve nevyobcoval, jak jsem u pomlouván, odtáhl jsem se od ní dobrovolně sám a měly na to zásadní vliv mé tvrdé hádky tu na doktorce s jehovisty. Ty jsem sice argumentačně rozdrtil, jenže mi došla špína v ŘKC a dobrovolně jsem se od ní odtáhl). Teď už je pozdě. Svou vrozenou neurologickou nemoc jsem zanedbal a teď mě hrozí ochrnuí. Že vás nefackuje hanba útočit na tak nemocného člověka. Zdejší paní doktorce klidně mohu poslat kopii zdravoní zprávy, jak to se mnou je, že nelžu.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 20:09)

Milý Toníku, sám víš, že co píšeš, jsou nehorázné lži. Vedle toho musím říci, že jsi i značně vulgární. Pokud jde o vnucování, ty se vecpeš do kdejaké diskuze o obřízce, nebo i u vzdálenějších témat začneš o ní psát. Někde si vyměňují názory dva lidé, vtrhneš do diskuze a rázem minimálně polovina příspěvků a pokud jde o počet slov, tak možná tři čtvrtiny, tak to zaplníš ty svým psaním. I když ti dají najevo, že o tvé rady nestojí, tak dokola tam tapetuješ. Ono se stačí kouknout zde, nebo i jinde. Za jedním příspěvkem je klidně i tvých 5 komentářů, mnohdy velmi dlouhých. Vícekrát ti diskutující sdělili, že o tvé rady nestojí, píšeš tam dál, jsi schopen vytvořit 80% textu na jedné stránce v prohlížeči. Ostatní to vzdají a ty se holedbáš, jak jsi v diskuzi zvítězil. To je vychování řeznického psa, asi tě to učili mezi pomatenými aktivisty a děláš to dokonale. Ale ještě podstatnější. Promrhaný život, tak to se velmi mýlíš. Pokud jsi chodil do církve, tak to bylo možná jedno z mála pozitivního, co v životě bylo. Na fakultu a do semináře tě nikdo nenutil. Nakonec kněžství nevykonáváš, takže ses mohl ve stále mladém věku normálně oženit. Nakonec není problém se oženit a přijmout nižší svěcení. Pokud ti vadila špina v řkc, mohl jsi jít dělat kazatele třeba do CB, vzdělání by ti uznali. Samozřejmě, jenom ta škola by k tomu nestačila, chtěli by i osobní integritu, vykazatelný styl života, zapojení do církve, seznámení se s teologií této denominace atd.Kazatelé CB jsou ženatí. Pokud jsi žil jako fanatik, tak to byla chyba. Ono totiž fanatismus se dosti liší od opravdové víry. Zejména mu chybí láska k lidem a láska k Bohu je jen předstíraná. Ty se tvrdě přeš s jehovisty, ale o tom víra opravdu není. V tobě je pýcha, říkáš si, jak jsi je argumentačně rozdrtil. Jenže oni dál věřím svým bludům a ty jsi jen nakrmil svoje ego pýchou. Obelháváš se i ohledně nemocí. Pokud jsi vážně nemocný,nebo máš náběh k té nemoci, nějakou dědičnou dispozici, měl bys držet zdravou životosprávu a styl života. Včas chodit spát, přiměřený pohyb, duševní hygiena, nepít, nepřežírat se atd. Ty jsi možná nemocný, ale hlavně svými nemocemi terorizuješ a vydíráš druhé. Já to neberu, za tvoje nemoci a úrazy nijak nemůžu, nebudou bičem na mém hřbetu. Jeden těžký úraz byl evidentně kvůli opilosti, to jsi sám psal. Druhý - tak je možné, že opět kvůli opilosti nebo i mírnému konzumu alkoholu, piva, vína ap. před prací. Řídit auto nesmíš ani po jednom pivu, zpomalí to reakce. Do opilosti daleko, ale pozornost a rychlost reakce jsou snížené. Pokud v noci ponocuješ, tak za to nemůžou druzí, ale jen ty sám. Kdo tě nutí mít stále poslední slovo? Jsi nezralý člověk, jelikož odpovědnost uvaluješ na druhé, za věci, které sis jasně zavinil sám. Neobviňuj fakultu a seminář, nemůžou za to, že i bez kněžství ses neoženil. Ty nejsi jako Salazar, který žil v celibátu - sexuální čistotě, skromnosti a odříkání. I řkc říká, že k celibátu každý není. Pak se věci mohou dát špatným směrem. Tvůj "aktivismus" není normální, takto to vnímám nejen já. Vůbec nepíšu nic o sexuální deviaci, ač mi to podsouváš. Vůbec jsem ten termín vůči tobě nepoužil. Nenormální je posedlou nějakou činností, která nedává smysl. Nutkavé psaní, poučování, vyvolávání sporů. Píšeš všude, kde se o tématu psát dá i nedá. Cpeš to všude, jiné koníčky nemáš. Jsi vynervovaný, ale nervuješ především sám sebe. Tím psaním, cíleným štvaním, potřebou a sebeklamem někoho rozdrtit. Uklidňující by naopak bylo nějaké studium. Nemyslím pročítat pochybné internetové diskuze nebo aktivistické štvaní, výmysly a lži od pochybných lidí. Studium teologie, nebo skutečné medicíny. Nebo jen číst nějakou ušlechtilou literaturu, hodnotnou beletrii nebo něco odborného, nebo i cestopis. Tyto diskuze či spíš spory a štvaní, které provozuješ, to tě nijak nepovznáší. To tě okrádá o soudnost, o nervy, nakonec dle vlastního vyjádření to vedlo i k těžkému úrazu ruky.

Tony (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Jenom bláboly, minimálně 5 jehovistů tu na zdejších diskuzích od nich odešlo a mělo to lavinovitou reakci. V Žatci od nich ten rok odešlo čyřicet lidí. Proto tu o mě jeden jehovistický anonym napsal, že jsem prý SUPERODBORNÍK V NIČEMNOSTI.

Johnny (Ne, 22. 9. 2019 - 14:09)

Mohu ti nějak pomoci? Reagoval jsi na mně na jiném zdejším fóru.

Tony (Ne, 22. 9. 2019 - 15:09)

Nevím v čem bys mi mohl pomoci, spolupracovníky potřebuju. Jsme v ČR jenom čtyři. S MUDr Staňkem jsem se před dvěmi měsíci kvůli malichernosti těžce rozhádal (ach ta doktorská arogance, dovolil jsem si mít v jedné nedůležité věci jiný názor a on mě sepsul, že on je vystudovaný doktor mediciny a já jsem pouze poučený laik). Druhý, obřezaný postižený, to spojil s těžkou válkou proti náboženství a věřícím a tak dělá více škody než užitku a třetí, který tu působil pod nickem 7777777777 to kazil ( už dlouho mlčí) svou agresivitou a působll na emiminu i jako mulinick, dokonce pod jedním nickem ženským a bylo tam evidentní, že je to multinick a dělal také více škody než užitku. Jestli si Zkoumal myslí, že jsem na emiminu působil jako multinick, tak já nikdy, to dělal on.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 20:09)

koukám, že ty se nepohodneš ani s dalšími protiobřízkovými aktivisty, tj. štváči. S doktorem se pohádáš kvůli malichernosti, jak píšeš, vadilo mu tvoje ego. Ano, ono vystudovaný doktor je skutečně jiná věc než laik, který si maximálně přečetl pár odborných článků. Jenže já bych tě za poučeného laika nepovažoval, ty jsi poučený leda v aktivistické ideologii, ne skutečné medicíně. Další dva, tak ty zkritizuješ zas jinak. Dle tvé verze nejsou zcela normální - ve svých projevech. Jenže o nich tady nikdo neví, zato tebe je plný internet. Takže jestli oni dělají bejkárny, tak to nejde srovnávat s tím, co předvádíš ty. Jak štvaní proti víře - a současně ze sebe děláš jak věřícího (což jsi leda odrodilý, odpadlý od pravé víry, pokud dřív to nebyla jen přetvářka), tak i experta na teologii. I v tom se přeceňuješ, z fakulty jsi už dávno a hodně jsi zapomněl. Tamten je aspoň nerozdělený, štve proti víře a nehraje současně hru na věřícího a teologa. Vybral si jednu variantu. No, ten multinick, to jsi přece ty sám. I ty píšeš pod více nicky, to není těžké najít jen na tomto vláknu. Kritizuješ druhé, ale děláš totéž. A obávám se, že to děláš v intenzitě, že naděláš víc nepokoje a nepořádku jak ti zbývající dohromady. Jinak je dobré, že jste jen 4. Doktor mě mrzí, ale o něm normálně člověk neví. Tebe je plný internet. Ono doktor by si nemohl dovolit takovou sprostotu, pokud by nechtěl přijít o pacienty nebo místo ve špitále.

Johnny (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

Myslel jsem ohledně tvé stabilní emoční rovnováhy. Mám dojem a ten je velmi oddůvodněný,že vše,co děláš a i zde prezentuješ je pouze únik a zoufalá snaha pokrýt tvůj vnitřní prostor veřejné samoty navenek polemikou, která ve své podstatě by se dala vyjádřit pouze několika větami. Jako zpěvák nebo herec potřebuje své publikum, které mu dává impuls a energii k dalšímu konání, ty potřebuješ mj. podle mého názoru i tuto diskuzi k naplnění a překrytí pocitu prázdnoty a deficitu společenského uznání. Proto není ani třeba analyzovat tvé příspěvky do hloubky a hledat v nich hlubší význam. Je to tvé SOS, člověka který strádá citem, sdílením a uznáním a bere nezřídka své okolí jako konfrontační výzvu.
Člověk ve tvém zralém věku to má o to těžší, že kdyby měl denní pocit naplnění a dynamiky života na tuto diskuzi by chodil velmi zřídka ne-li vůbec.

Martin (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

K čemu je nezničený sexuální život, když všechen ostatní život je v troskách? Co citový život? Co mezilidské vztahy? Co láska? Proč jako správný křesťan nepoučuješ mládež o lásce mezi mužem a ženou, o vzájemné účtě? Místo toho je učíš tahat si za pindíky.... Nepřipadá ti to hloupé?

Martin (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

A zapomeň na to, že děláš nějakou osvětu. Neděláš. Jenom křičíš, že fimoza jde řešit i jinak, jenomže už nikdy neřekneš jak. Nebo dáš radu, která stejně nefunguje a jen prodlužuješ strach toho dotyčného, který stejně nakonec skončí s obřízkou. Vyser se na to, předkožka sebevíce citlivá není pupek světa....k čemu ti je, když nemáš ženskou, které bys mohl dělat radost? Nemyslím penisem, ale třeba jí ukázat západ slunce nad mořem... Život není jen o šukání a sebeuspokojování....i když to každý tvrdí...

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 20:09)

skorem to budí dojem, jako by to, co sám nemá, tak chtěl o to připravit ostatní. Sám nemá partnerku a mít nebude -tvrdí. Takže ať ji nemají ani ti kluci, co mají zdravotní potíže. Nebo ať mají partnerku, ale sex funguje jen omezeně, např. bolestivě. Není těžké najít třeba na emiminu, kde nějaká žena píše, že sex s partnerem skončil po zplození dítěte, jelikož to pro toho muže bylo velmi bolestivé. Jiní sex nemají vůbec, nejde to. Nebo se o to ani neodváží. Já ale nemyslím, že by Toník chtěl škodit. Spíš má zatemnělé myšlení, jak by ho ponoukali zlí duchové (babička by řekla, šijou s ním všichni čerti). Nutí ho něco, aby takové zvrácené věci psal. Je oklamán, myslí si, že těm chlapcům pomáhá, ale to, co ho nutí k tomu psaní, tak cílem je spíš škodit. Škodit dosti tvrdě, ono život bez sexu není normální život a když to není spojené s kněžstvím nebo klášterem, tak to nedává smysl. Mnoho mužů, co prošlo obřízkou kvůli zdravotním problémům, tak si velmi pochvaluje. Popisují své trápení, i psychická a vztahová traumata a potom, jak to bylo nově úžasné. To je realita. Ne tzv. postižení někde z Tramtárie nebo páni profesoři a docenti z Německa. Kdo ví, co píšou ve skutečnosti a jak pokroutil, jestli se tématu věnují. Já tu němčinu nepřelouskám, tak může psát, co chce. A "hloupé nány" mu na to skočí. My tady, my rozumější, co se tady občas vyskyneme, tak my ne.

Martin (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Tondo, už se na to vyser....očividně to, co děláš nemá cenu...je jasné, že od obřízky nikoho "nezachráníš" a obřízka ani nikdy nikomu neublížila - tím spíše v podmínkách ČR. Pokud bys chtěl bojovat vůči všemu kvůli čemu má někdo psychické problémy na světě, musel bys začít něčím mnohem podstatnějším - třeba tou vojnou... Kvůli ní se zabije mnohem více lidí, než kvůli obřízce. Vůči všemu zlu na světě je obřízka prkotina, tvoje obavy jsou zbytečné a tvoje argumenty pitomé! To není urážení, to je prostě fakt. Vyser se na to, odpočiň si, najdi si přítelkyni a prosím už nikdy nefušuj do obřízky. Bude líp tobě, Zkoumalovi a i všem, co obřízku musí podstoupit ze zdravotních důvodů...i jejich rodičům....z jiných důvodů se obřízka v ČR prakticky nedělá.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 20:09)

Martine, máš pravdu, že jeho boj proti obřízce v ČR nemá smysl ani logiku. A kdyby mu šlo o lidské utrpení, tak je X jiných oblastí, kde lidi mají vážné problémy. Obřízka se týká marginálního počtu lidí u nás, o dospělé mu nejde - říká. Takže do toho mluví nezletilcům, kde "napravuje", co poradili doktoři. Matka, která se řídí radami lékaře, ta je "nána pitomá" ap. Umí ovšem rozeštvat, takže kde doktoři někoho posílají na operaci, tak on rozeštve matky těch chlapců, že se operaci vyhnout. Je to stejná genialita, jak štvaní proti očkování, i zde se předkládají pseudovědecké argumenty. Výsledek je, že se vrátily nemoci, které neexistovali, platí u nás i jinde. U obřízky to není vidět o o potížích dospívající kluk nebo mladý muž, někdy i zcela dospělý, radši nemluví. Stydí se, stejně jako většina znásilněných o tom taky veřejně nemluví. O takových věcech mají tendenci veřejně mluvit spíš lidé ne zcela normální. Navzdory dobré lékařské péči u nás, tak je dost kluků, kteří mají potíže s úzkou předkožkou v pubertě, tj. od 11 do nějakých 19 let, kdy už puberta není, potíž ale ano. Nevyřeší se nic, věkem se nic samo neroztáhne, to platí leda pro prvních pár let života, kde určité zúžení je fyziologické. Ovšem když chlapec nemůže čůrat, bolí ho to, nafukuje se to do balónku, tak lékaři posílají též na operaci. Jde o poškození ledvin. Nakonec právě sami lékaři zkouší před chirurgickým radikálním řešením možnosti jiné, mazání mastí a roztahování, případně drobný chirurgický zákrok místo obřízky. Jenže u těch vážnějších případů to prostě nepomůže. On neprošel těmi problémy, zato četl plno bludů na internetu, pochybná diskuzní fora a aktivistické stránky nebo různé dosti pokleslé stránky. Proti tomu by počtení v Blesku bylo pomalu studiem vědeckých informací. Někdo, kdo neumí rozlišit studium lékařské vědy na fakultě a klinikách od internetového odpadu, tak odsuzuje matky synů, lékaře a na diskuzích i ty, kdo jen trochu zpochybní jeho zcestné názory. Ženskou on nechce, má plno výmluv, to jde vyhledat kousek zpět.

Tony (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Úplné satisfakce od jejich redakce.

Tony (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Tak vidím, že poslední příspěvky, které jsem si zálohoval byly až koncem dubna a to byly příspěvky pro rakouského netdoktora. Tam se mi ale krátce předtím, než ty diskuze kompletně uzamkli dostalo úplné satisfakce. Obávám se, že se toho od redakce zdejší nedočkám do dne soudného.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Světová zdravotnická organizace souhlasí s obřízkou, hlavně proto, že existují důkazy, které naznačují, že odstranění předkožky snižuje riziko přenosu heterosexuálního HIV ve skutečnosti o téměř 60 procent, říká WHO. Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Americká akademie pediatrie je také ve prospěch nebo rutinní obřízky novorozence. Podporují tuto praxi natolik, že doporučují, aby byl postup k dispozici chlapečkům prostřednictvím programů sociální péče, jako je Medicaid, ale ne natolik, aby je bylo doporučeno každému novorozenému chlapci

Reklama

Přidat komentář