Reklama

Obřízka

Martin (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

K čemu je nezničený sexuální život, když všechen ostatní život je v troskách? Co citový život? Co mezilidské vztahy? Co láska? Proč jako správný křesťan nepoučuješ mládež o lásce mezi mužem a ženou, o vzájemné účtě? Místo toho je učíš tahat si za pindíky.... Nepřipadá ti to hloupé?

Martin (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

A zapomeň na to, že děláš nějakou osvětu. Neděláš. Jenom křičíš, že fimoza jde řešit i jinak, jenomže už nikdy neřekneš jak. Nebo dáš radu, která stejně nefunguje a jen prodlužuješ strach toho dotyčného, který stejně nakonec skončí s obřízkou. Vyser se na to, předkožka sebevíce citlivá není pupek světa....k čemu ti je, když nemáš ženskou, které bys mohl dělat radost? Nemyslím penisem, ale třeba jí ukázat západ slunce nad mořem... Život není jen o šukání a sebeuspokojování....i když to každý tvrdí...

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 20:09)

skorem to budí dojem, jako by to, co sám nemá, tak chtěl o to připravit ostatní. Sám nemá partnerku a mít nebude -tvrdí. Takže ať ji nemají ani ti kluci, co mají zdravotní potíže. Nebo ať mají partnerku, ale sex funguje jen omezeně, např. bolestivě. Není těžké najít třeba na emiminu, kde nějaká žena píše, že sex s partnerem skončil po zplození dítěte, jelikož to pro toho muže bylo velmi bolestivé. Jiní sex nemají vůbec, nejde to. Nebo se o to ani neodváží. Já ale nemyslím, že by Toník chtěl škodit. Spíš má zatemnělé myšlení, jak by ho ponoukali zlí duchové (babička by řekla, šijou s ním všichni čerti). Nutí ho něco, aby takové zvrácené věci psal. Je oklamán, myslí si, že těm chlapcům pomáhá, ale to, co ho nutí k tomu psaní, tak cílem je spíš škodit. Škodit dosti tvrdě, ono život bez sexu není normální život a když to není spojené s kněžstvím nebo klášterem, tak to nedává smysl. Mnoho mužů, co prošlo obřízkou kvůli zdravotním problémům, tak si velmi pochvaluje. Popisují své trápení, i psychická a vztahová traumata a potom, jak to bylo nově úžasné. To je realita. Ne tzv. postižení někde z Tramtárie nebo páni profesoři a docenti z Německa. Kdo ví, co píšou ve skutečnosti a jak pokroutil, jestli se tématu věnují. Já tu němčinu nepřelouskám, tak může psát, co chce. A "hloupé nány" mu na to skočí. My tady, my rozumější, co se tady občas vyskyneme, tak my ne.

Martin (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Tondo, už se na to vyser....očividně to, co děláš nemá cenu...je jasné, že od obřízky nikoho "nezachráníš" a obřízka ani nikdy nikomu neublížila - tím spíše v podmínkách ČR. Pokud bys chtěl bojovat vůči všemu kvůli čemu má někdo psychické problémy na světě, musel bys začít něčím mnohem podstatnějším - třeba tou vojnou... Kvůli ní se zabije mnohem více lidí, než kvůli obřízce. Vůči všemu zlu na světě je obřízka prkotina, tvoje obavy jsou zbytečné a tvoje argumenty pitomé! To není urážení, to je prostě fakt. Vyser se na to, odpočiň si, najdi si přítelkyni a prosím už nikdy nefušuj do obřízky. Bude líp tobě, Zkoumalovi a i všem, co obřízku musí podstoupit ze zdravotních důvodů...i jejich rodičům....z jiných důvodů se obřízka v ČR prakticky nedělá.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 20:09)

Martine, máš pravdu, že jeho boj proti obřízce v ČR nemá smysl ani logiku. A kdyby mu šlo o lidské utrpení, tak je X jiných oblastí, kde lidi mají vážné problémy. Obřízka se týká marginálního počtu lidí u nás, o dospělé mu nejde - říká. Takže do toho mluví nezletilcům, kde "napravuje", co poradili doktoři. Matka, která se řídí radami lékaře, ta je "nána pitomá" ap. Umí ovšem rozeštvat, takže kde doktoři někoho posílají na operaci, tak on rozeštve matky těch chlapců, že se operaci vyhnout. Je to stejná genialita, jak štvaní proti očkování, i zde se předkládají pseudovědecké argumenty. Výsledek je, že se vrátily nemoci, které neexistovali, platí u nás i jinde. U obřízky to není vidět o o potížích dospívající kluk nebo mladý muž, někdy i zcela dospělý, radši nemluví. Stydí se, stejně jako většina znásilněných o tom taky veřejně nemluví. O takových věcech mají tendenci veřejně mluvit spíš lidé ne zcela normální. Navzdory dobré lékařské péči u nás, tak je dost kluků, kteří mají potíže s úzkou předkožkou v pubertě, tj. od 11 do nějakých 19 let, kdy už puberta není, potíž ale ano. Nevyřeší se nic, věkem se nic samo neroztáhne, to platí leda pro prvních pár let života, kde určité zúžení je fyziologické. Ovšem když chlapec nemůže čůrat, bolí ho to, nafukuje se to do balónku, tak lékaři posílají též na operaci. Jde o poškození ledvin. Nakonec právě sami lékaři zkouší před chirurgickým radikálním řešením možnosti jiné, mazání mastí a roztahování, případně drobný chirurgický zákrok místo obřízky. Jenže u těch vážnějších případů to prostě nepomůže. On neprošel těmi problémy, zato četl plno bludů na internetu, pochybná diskuzní fora a aktivistické stránky nebo různé dosti pokleslé stránky. Proti tomu by počtení v Blesku bylo pomalu studiem vědeckých informací. Někdo, kdo neumí rozlišit studium lékařské vědy na fakultě a klinikách od internetového odpadu, tak odsuzuje matky synů, lékaře a na diskuzích i ty, kdo jen trochu zpochybní jeho zcestné názory. Ženskou on nechce, má plno výmluv, to jde vyhledat kousek zpět.

Tony (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Úplné satisfakce od jejich redakce.

Tony (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Tak vidím, že poslední příspěvky, které jsem si zálohoval byly až koncem dubna a to byly příspěvky pro rakouského netdoktora. Tam se mi ale krátce předtím, než ty diskuze kompletně uzamkli dostalo úplné satisfakce. Obávám se, že se toho od redakce zdejší nedočkám do dne soudného.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Světová zdravotnická organizace souhlasí s obřízkou, hlavně proto, že existují důkazy, které naznačují, že odstranění předkožky snižuje riziko přenosu heterosexuálního HIV ve skutečnosti o téměř 60 procent, říká WHO. Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Americká akademie pediatrie je také ve prospěch nebo rutinní obřízky novorozence. Podporují tuto praxi natolik, že doporučují, aby byl postup k dispozici chlapečkům prostřednictvím programů sociální péče, jako je Medicaid, ale ne natolik, aby je bylo doporučeno každému novorozenému chlapci

Tony (Čt, 19. 9. 2019 - 16:09)

Takový link neexistuje. Jen to ukazuje na stránky doktorů, kteří mají z lidské hlouposti báječný byznys.

No (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Jasný důkaz tvého oživování? Tvrdit, že neexistuje link www cirkumcize cz, kde jdou opravdové vědecké názory? Jinak tvé oživování proběhlo na úkor německých daňových poplatníků, tam měli ti lékaři bussines z lidské blbosti a alkoholismu ,to máš pravdu. Kdybys místo chladtání a buzerování mladíků 'naklukách' a tahání se za předkožku raději studoval slovo boží , Abrahama a Izáka spolu s pracovními manuály o bezpečnosti práce, tak bys nemusel dávat těm doktorům báječný bussines. Takovýho pojištěnýho blba vždy rádi uvítaji. A ti ptáci taky.

Tony (So, 21. 9. 2019 - 23:09)

Mám teď k dispozici starý vergl a ten mě to blbě vyhodil, tak jsem byl na stránkách úplně jiného spolku. Tu je to popsáno poměrně pravdivě, ale jak se říká: ĎÁBEL JE SKRYT V DETAILU. Kdo není v této věci do hloubky vzdělán jako já, tak ty detaily nepostřehne. Ale toto jde mimo mne, tam žádné podvody na zdravotní pojišťovny dělat nemohou, protože ten spolek nemá s nimi vůbec nic společného.

SNB (Ne, 22. 9. 2019 - 00:09)

Ty už jsi spolupachatel, neboť jestliže víš že paní Hana spáchala trestný čin podvodu , jak píšeš Voltra na zdravotní pojišťovnu, a ty jsi to nenahlásil, jsi trestně odpovědný spolupachatel nebo pachatel křivého obvinění. Měl bys na tu služebnu přeci jenom zajít a nepsat tu bludy , Antoníne Přechytralý.

George (Čt, 19. 9. 2019 - 08:09)

Žid se opřel o břízku, sám si dělá obřízku

Josef (Čt, 19. 9. 2019 - 07:09)

Tak jsem zase jednou doplatil na svoji zvědavost. Očekával jsem nějaké věčné informace a místo toho je tu slovní turnaj, který mezi sebou vedou 2 - 3 psychopati.

Zkoumal (Čt, 19. 9. 2019 - 16:09)

Ale Pepo, problém není tvoje zvědavost! Když se podíváš na začátek chatu na tomhle fóru, tak zjistíš, že atmosféra diskuze byla adekvátní. Pak se tady objevila postava z komiksu , či pohádek 1000+ 1 obřízky , s mnoha přezdívkami, která začala řádit , vztekat se, napadat, zastrašovat a vyhrožovat....Tak se klidně ptej a hned poznáš, kdo je za odpovědí a kdo je psycho. Nechceš-li však projít procesm degradace a být ponížen, někým, kdo o obřizce tvrdí bludy a přitom vůbec není odborník. Stačí jen chytře zadat do googlu www cirkumcize cz a zjistíš jak to s obřízkou opravdu je, jak jednoduché je jí podstoupit a navíc tam máš 24 hodin / 7 dnů odborníka na telefonu. Hodně zdaru . Očekáváme zde tvůj ohlas.

No (St, 18. 9. 2019 - 08:09)

Ano této tvé jediné historce se dá věřit. A je asi prví a poslední. Pokud byl farář zdravý a silný, dobře zabezpečený a pochopitelně obřezaný, tak by klidně mohl plodit i do 90. ( Nebyl-li alkoholik, duševní či fyzický mrzák byl určitě přitažlivý pro ženy před klimaktriem) Stačí se podívat do historie. Na radu své manželky proto zplodil Abram ve svých 86 letech svého prvního syna Izmaela, jehož matkou byla služka Saraj a když mu bylo 99 tak s polu s 13.letým Izmaelem byli oba obřezáni. To je jasným důkazem, že obřezaný muž lépe plodí. Bůh nebyl hloupý. A nyní je nutno si položit OTÁZKU: Je vůbec někdy příliš pozdě na to, aby se muž nechal obřezati?
NE! Abraham byl obřezán ve věku 99 let, takže i když je vám 100, stále to zvládnete. Mnoho emigrantů bývalého Sovětského svazu je obřezáno ve všech věkových skupinách od zrušení sovětského ateismu.

Tony (So, 21. 9. 2019 - 23:09)

Má smysl vůbec ten tvůj canc, který tu admin ponechal, když tu můj příspěvek o tom 74 letém faráři smazal? Dle mne se jednalo spíše o JPP po jeho přeložení. To bych tu dotyčnou chtěl vidět, když jeho hlava vypadala jako umrlčí lebka.

No (So, 21. 9. 2019 - 23:09)

ano Antoníne, tvůj příspěvek je dokonalým projevem Tvého cynického Já. Pravého intaktivisty. To tě učili na teologické fakultě, ke které se tak hlásil? To je ta empatie, boj a pomoc? To je Antoníne docela dost o tobě vypovídající, projev nenávisti, zloby a xenofobie. Nebo závisti? Že 74 letý , obřezaný farář je statečný a schopný mít ženu, zplodit dítě? Je otázka, jestli by ta jeho žena chtěla vůbec kdy spatřit tebe, ty fešáku ?

Tonda Vlas (Po, 16. 9. 2019 - 23:09)

Kupodivu, já jsem také k obřízce tolerantní, jenom bojuju proti jejímu manipulativnímu vnucování a proti stupidní cirkumfetišistické demagogii. Jenže to není ani nic nového ani nic moderního. V USA je to už od roku 1870 a začal s tím už člověk jeskynní.

Tonda Vlas (So, 14. 9. 2019 - 23:09)

Ve skutečnosti jsem hodně empatický ale na druhou stranu vidím, kam sluníčkářství vede. Mně už to bolet nebude, protože budu už dávno čuchat ke kytičkám odspodu nebo budu vyletěn komínem krematoria ale vy dnes mladí možná těžce zabrečíte,

Reklama

Přidat komentář