Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Petra G. (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

Že jo, je to moc příjemné a ráda si to zopáknu, když to jde. To teplo a to uvolnění je to nej. A ostuda? Kašlu na lidi a klukům se to líbí, jen to nechtějí veřejně moc přiznat. A tomu mému se to rozhodně líbí a dělá to taky a sobě navzájem. A když jdeme celá parta ze zábavy, nebo z nějaké oslavy, tak takhle blbneme cestou domů. Soutěžíme, kdo toho vypustí víc. To jsem začala já, když jsem to už nemohla vydržet, nejdřív všichni koukali, ale jak jsme byli dost opilí, tak to potom pustil každý po vyhecování.

Scatter (Út, 17. 9. 2019 - 20:09)

Jsi senzační, vemte mě s sebou někdy na zábavu :D klukům se to nejen že líbí, kluci to milují a netouží po ničem jiném než si to rozdávat s čůrající kráskou. Já si jiný holky nehledám, čůrání je naprostá samozřejmost, pokud se dívka nehodlá kdykoli pořádně zechcat tak nemá u mě v posteli co dělat, taky úplně jinak píchám holku normálně a pochcanou, to je 200% rozdíl, zechcanou bych chtěl pořád, nepocuranou ani ne...

Petra G. (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

:) To 18 narozky, to byl odvaz. Ani to sem radši nebudu psát a zůstane to tajemstvím, které zná jen naše parta. Ještě by to tady nějaký magor hodnotil, jaká jsem a to mi za to nestojí.

David (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

jen to napiš, nebo to mám napsat já? Právě proto,že jsme parta tak na férovku! Potom nevím,proč sem vůbec píšeš.

Jirka. (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

Tak to napiš, když ona nechce.

David (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

jetě ji dám šanci. Když nenapíše napíšu to. Už mně bombarduje sms a volá, zablokoval jsem si ji. Asi jsem přišel o kámošku,ale ostatní stojí za mnou. Tak Klídek.

Jirka. (So, 21. 9. 2019 - 16:09)

Tak co? Kdy to sem hodíš? Nebo jsi jen kecal a rýpal?

Petra G. (Ne, 22. 9. 2019 - 16:09)

Nikdy, nemá co napsat.

Jirka. (Pá, 20. 9. 2019 - 13:09)

Jak klídek? Na co chceš čekat? Teď už to vůbec nenapíše.

Petra G. (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Nemáš nad čím pohonit?

David (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

Ale mám, stejně jako před týdnem. Co? Ale bylas namol tak víš kulový a pochala ses u toho taky, tam za hospodou u vrátek a kdybych ti nestáhnul rychle kalhotky a silonky a nedal sukni nahoru,tak jsi to měla v nich všechno.

Michal (Út, 17. 9. 2019 - 06:09)

Mohu jen souhlasit neni snad nic prijemnejsiho nez totalne narvany mocak, klidne si ho zkus nekdy napustit fyzakem nebo destilkou, ja si napoustim i pytel, ale to ty nemuzes : D

Michal (Pá, 13. 9. 2019 - 06:09)

Ja se snazim spise hodne zadrzovat moc je mi to prijemne, kdyz je mechyr plny az boli, ted zkousim i plnit cevkou to je teprve super. Jinak sem uz vicekrat drzel i cely den a zvladnu : )

Denisa (So, 7. 9. 2019 - 08:09)

Včera cestou domů od tramvaje. Ale až před domem. Bylo už večer a vchod je z parku a je tam větší keř , jen jsem si dřepla ,ale to už byly silonky a nohy stejně pochcaný a tak jsem to dovychcala na bobku přes oblečení, jen jsem si chránila šatyy a ty jsem trochu nadzvedla. Byla jsem celý den nastydlá a chodila jsem často na malou a moc dlouho to neudržela a tady už v tramvaji to bylo kritický a čím blíž ke vchodu tím víc to povolovalo a učůrávalo až se to nedalo udržeta spustilo se to dokonale. Naposledy se mi to stalo když mi bylo dvanáct v posteli v horečce a to byla ostuda taky.Ted jsem o sedm let starší.

návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 09:09)

Deniso a se mnou bys nečůrala? Na vedlejším čůracím vlákně jsou holky vymyšlený nějakým Liborem,ale ty jseš reálná. Je mi taky devatenáct a jsem z Prahy

Simona (Út, 3. 9. 2019 - 12:09)

Počurala jsem se před hoďkou doma z hecu za velkej dort od partnera. Potřebovala jsem hodně a tak jsem to pustila jak jsem byla. Kalhotky a silonky,protože bylo venku chladno,celý mokrý a pode mnou louže na dlaždičkách a sukně mokrá taky i když jsem čurala ve stoje s trochu roztaženýma nohama,ale bylo to najednou a prosáklo to i na sukni. Teď šel po obědě pro ten dort. Vyhrála jsem!

Jirka. (St, 4. 9. 2019 - 12:09)

Nádhera, tak hlavně že si rozumíte a ať vám to spolu takhle klape dál.

@ (Po, 2. 9. 2019 - 07:09)

Super!

Martin (Po, 19. 8. 2019 - 15:08)

Já naposledy včera cestou z práce. Klasika - neodskočíte si, pak mě překvapila výluka tramvaje a než jsem stihl doběhnout ze zastávky domů, už jsem si několikrát pořádně cvrnknul do kalhot. Nic příjemného...

Kokot (Po, 19. 8. 2019 - 19:08)

já to samý dnes

Reklama

Přidat komentář