Reklama

Ariana a Raven

R. (So, 21. 9. 2019 - 08:09)

Myslím, že Raven dobře ví, co Květuš dokáže, čím si s ní prošel. Jedině, že by ho už Monika nechtěla, i to je možné, přece jenom, je to mladá holka a určitě bude chtít mít dítě. Je hezká, vzdělaná a určitě není takový magor, jako Květuš. Té je úplně jedno, že on už má svoje léta, bude ho zneužívat, co to jen půjde. Na co musí mít tak velké akvárko, když na to nestačí? Ta firma na úklid si u ní užije, i sama šéfová, když to tam viděla, šla do kolen. Lituju ty dámy z uklízecí firmy, co ten její svinčík budou dneska uklízet. Každý chlív je proti jejímu bytu uklizený. A Květuš pořád hromadí krámy, musela si zase koupit těžítko, co sněží. Bože, do kohos to duši dal, do vola.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 11:09)

Proc ty damy z uklizeci firmy litujes? Jsou tam od toho, je to jejich prace. Verim, ze uklizely i horsi interiery.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 09:09)

Kde to píše o úklidový firmě atd. ta Květa?

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 00:09)

Možná by se mohli k sobě vrátit ale neumím si představit REÁLNÉ a neupravené fotky jak pózuje Ravenovi A. jako modelka. Fakt sorry to ne...

Maji (So, 21. 9. 2019 - 00:09)

Prosím vás, jaký nový začátek? Vždyť Raven je starý dědek, který se sotva drží na nohou, ještě tak,aby provozoval sex! a Květuše nebude v sexu nic moc, spíše nic...jinak,by si udržela chlapa a hubla. Při sexu se dobře spaluje, ještě se divím, že bohyně už dlouho nepsala, že má menzes.Lituji zítra tu úklidovou firmu, až jí budou uklízet být! asi přijedou v maskách a ochranných oděvech,jinak to nevidím

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 00:09)

počkej bába to nezvládá tak má zítra úklidovou firmu? božeee nic nevím??

Emma (So, 21. 9. 2019 - 00:09)

Prosím vás pro hned myslíte na sex? Já jsem myslela začátek spirituální, to duo žilo vlastním životem, zabývali se magií, spiritualitou, minulými životy. Nebyli to jen kartáři, to umí kdejaká bába.
Jestli mezi nimi je nebo bude sex je mi zcela jedno, důležitější jsou jiné věci.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 09:09)

Oni neuměli vůbec nic. Důkazem je jejich pozdější život a to, jak oba dopadli. Mágové? Kdepak, jen šarlatán, kteří vydělávají na nešťastných lidech. Oba jsou tam, kde ani jeden nechtěli být. Kdyby ty jejich rituály fungovaly, jsou šťastní, zdraví a bohati. Nemají nic z toho.

Emma (Pá, 20. 9. 2019 - 23:09)

Bylo by fajn, kdyby se zase k sobě vrátili a tím by získali zpět svoji důstojnost. Jejich duo bylo charismatické i přesto, že Raven je o hodně starší. Poté co se rozešli, staly se z obou směšné osoby. Raven vystupuje s polonahým křovím, které Arianě něsahá ani po kotníky, a Ariana se ponižovala aférou s instalatérem, který zas nesahal ani po kotníky Ravenovi. A ty historky co o sobě navykládali jsou tak absurdní, že nevěřím ani jedné straně. Je fajn že si ta nerozumnění vysvětlili, to je šance pro nový začátek.

a (Pá, 20. 9. 2019 - 23:09)

co o ní vykládal pan Raven?Já ty dva vůbec neznám ani z devadesátek jak se tady píše. Ale toho Ravena jsem našla na FB a připadá mi, jakoby byl úplně jinde než Ariana, klidný, vyrovnaný, inteligentní

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 00:09)

Také že je klidný vyrovnaný inteligentní. Opak Květy.

a (So, 21. 9. 2019 - 00:09)

Tak to je dobře. Na FB je hodně sympatický. Ale jinak mám pocit, že těch hysterek kolem sebe má plné zuby.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 23:09)

Za prvé na fotce s Ravenem ses opět udělala o čtvrt století mladší a za druhý se Květo nepovyšuj na Ravenovu přítelkyni. Už mě serou ty kecy jak je náhražka. U Toma zas je to babochlap atd. Fakt je že na tebe nikdo nemá. S takovou debilitou už ses musela narodit.

Nela (So, 21. 9. 2019 - 11:09)

Tak prý babochlap, vdyť kecá, předtím kecala, že je jí 56 a přitom by mohla být její dcera, je jí 30. A kdyby byla takovej babochlap, tak proč Tom podváděl paní Ari s ní? A když je načapala, tak proč nadával paní Arianě a ujel s údajným babochlapem pryč? Kdyby stál o paní A. i když kurevník, tak by se jí snad omlouval, že už to neudělá a šel by domů s ní a neujel by jí.

yay (So, 21. 9. 2019 - 02:09)

Myslím, že na té společné fotce upravila i Ravena. Omladila ho. :-)

Rozmarila. (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Oba prej vypadají o 20 let mladší :)))) cvrnkla jsem si smíchy do kalhotek, jako ta paní , co tu psala že chodi každých pět minut na záchod.....;))))

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 19:09)

A kdo to psal?

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 21:09)

Jedna taková chcavka, co prý dodržuje pitný režim, a pak každou půl hodinu chčije. Příspěvek je tuším z 11.9. Prý, že se musí tak často chcát, jinak prý hrozí infekce :-)))

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 16:09)

A bude dávat už jen reálné fotky a reálný život když je po tý epizodě deprese?

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Kdepak fotky jako když jí bylo 20. Žádná změna u gazely nikdy nebude. Možná klofne zpátky Ravena jak to tak vypadá.

Reklama

Přidat komentář