Reklama

Napouštění močového měchýře vodou

BOBAN (Čt, 17. 10. 2019 - 14:10)

Michale dávám Ti 100% za pravdu já za těch 30 let napouštění pytle---- už je taky pěkně roztažený --napouštím500ml a nejlepší když mám u toho zasunutou ručičku přítelkyně v análku

Michal (Po, 4. 11. 2019 - 06:11)

Ano Bobane chlapi, kteri si nikdy poradne nenapustili mocak ani pytel nevi o co prichazeji ze jo, muzu doporucit

Steve (Čt, 14. 11. 2019 - 17:11)

Nejde mi do hlavy jakej pytel napouštíš vodou ...

Michal (Pá, 15. 11. 2019 - 06:11)

Jaky pytel asi : D ten co mas mezi nohama, napichnes napustis pres hadicku a jehlu roztokem a budes koukat kolik se tam toho vejde : D

Jana (St, 13. 11. 2019 - 11:11)

No je videt ze jste jeste ani jeden nemeli problemy s mechyrem, az zazijete cystoskopiji budete se chovat jinak az vam jednou mechyr treba praskne no to si pak uzijete

Steve (Pá, 20. 9. 2019 - 21:09)

A proč to vůbec děláte blbci?

BOBAN (Pá, 20. 9. 2019 - 14:09)

Zrovínka ted napouštím šourek a moc hezky se čtou vaše zážitky při tom já to dělám už 30 roků a napouštím stále stejně 500ml aje to pořádkrásný

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 16:09)

zkus si někdy zašukat taky dobrý

BOBAN (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

ALE TO JÁ STÍHÁM

Michal (St, 11. 9. 2019 - 06:09)

No napustit takhle zenske mocak by bylo super, jenze s tim upoustenim se bojim ze by to neslo, zenske kdyz pusti tak uz obvykle nezastavi : ) ja ted zkousim napoustet svuj mocak a je to docela sranda, zkusil bych i napousteni penisu, je nevim jak na to, co vy jak to delate a kolik se vam vejde do mocaku, mi zatim 900 ml ale postupne pridavam.

skákavec (Po, 9. 9. 2019 - 06:09)

Prý je dobré takto ženě naplnit močák vínem a ona pak může při lízání pomalu odpouštět a ty to víno můžeš konzumovat.

brumendo (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Já si zavádím cévku už patnáct let pravidelně, pro mně je to i po té době vzrušující, víc jak čtyři deci bych ale nedoporučoval. Zkusil jsem párkrát i napuštění penisu a šourku což bylo extra vzrušivé, ale pak došel fýzák, a ten je těžko k sehnání, je jenom na předpis

Michal (Po, 9. 9. 2019 - 06:09)

Brumendo a cim si ten penis napoustis a porad hlavne jak, moc rad bych to zkusil, a kolik si napoustis vody do toho pytle ja vim je to fajn ale nesmi se to prehnad, jeste zkusim napustit mocak to by mohlo byt taky super, poradne ho naliju : )

Michal (Po, 9. 9. 2019 - 06:09)

Brumendo a cim si ten penis napoustis a porad hlavne jak, moc rad bych to zkusil, a kolik si napoustis vody do toho pytle ja vim je to fajn ale nesmi se to prehnad, jeste zkusim napustit mocak to by mohlo byt taky super, poradne ho naliju : )

tu48rista (Po, 5. 8. 2019 - 11:08)

Ahoj ja cevkuji jiz 20 let a nikdy zany problem cevka max 20 vic nezvladnu napousteni mocaku take fajn pouzivam takzvanou zanetu prez cevku ,prevarena voda ja max0,4l,ale napousteni kouli tak to,bych se bal

skala (Út, 28. 3. 2017 - 14:03)

Hrátky s "najmenšou dierkou", s močovou rúrou a močovým mechúrom robím už asi 35 rokov. Vyskúšal som už kadečo s nie jednou partnerkou...a mnohé aj sám na sebe. Mám skúsenosti s napúšťaním močového mechúra vodou, fyziologickým roztokom aj vzduchom. Na šťastie (moje aj mojich vtedajších partneriek) - ani v rokoch mojich hobby-urologických začiatkov ma nikdy nenapadlo napúšťať do mechúra sebe ani nikomu inému nič, okrem spomínaných troch médií. A po 35 rokoch takejto praxe nikomu ani neodporúčam nič iné do mechúra napúšťať. Žiadne víno, med ani nič, kde je úplne neisté, ako vnútorné prostredie mechúra na to zareaguje...čo z toho sa môže dokonca dostať z mechúra do obličiek...to by som naozaj neriešil, lebo tam potom môže ísť o život. A to nedramatizujem. Jano - med si dávaj do čaju - alebo si ho natri zvonka na kundičku, nech ti ho potom partner alebo partnerka olizuje...ale do mechúra rozhodne nie!
Jano, ja tiež viem z literatúry, že už v dávnych dobách napúšťali babám mechúry vínom, a tie to potom bohatým hosťom napúšťali takto priamo do pohárov alebo do úst. Treba si ale uvedomiť, že to vždy šlo o dievčatá slúžky-prostitútky, ktoré pre tých boháčov nemali žiadnu cenu, a ani trochu im nezáležalo na tom, či budú tie dievčatá mať nejaké zdravotné problémy, alebo koľko rokov sa dožijú...a ostatne, tak je to v prípade prostitútiek aj dnes... Takže to, čo tie dievčatá robia za peniaze a často vyslovene z donútenia, to prosím ťa nerob so sebou dobrovoľne. Vieš - už dosťať do mechúra med s teplotou 40 stupňov je ťažké, ale keď sa ti to podarí, v tej chvíli sa med ochladí na 36 stupňov...a ako sa ti podarí dostať ho von...a či sa ti to vôbec podarí...je otázne. A ak ti ten med upchá močovú rúru a ty sa nebudeš môcť vyčúčať...tak honem na pohotovvosť, alebo riskuješ, že ti praskne močový mechúr....a ty možno...kým príde pomoc, už nebudeš medzi živými.
Pre všetkých: ak ste ešte žiadne napúšťanie nikdy nerobili, tak to skúste buď fyziologickým roztokom (dostať ho kúpiť bežne v lekárni za pár korún) alebo aj teplou vodou z vodovodu (ideálne ešte dodatočne prefiltrovanou bežným domácim filtrom na pitnú vodu) s teplotou okolo 40-42 stupňov. Je to veľmi príjemné. Ale zasa - nepreháňať množstvo - max tak 500-600 ml...a neveriť kecom z internetu o napúšťaní dvoch litrov a podobným žvástom.

Z nettu by Prov (Út, 21. 2. 2017 - 21:02)

Napsal 17.listopadu 2013 (upraveno)
Nejsem si jistý, jak byste mohli to podaří se sprchovou hlavicí, ale tam jsou lékařské testy, které zahrnují vyplnění močového měchýře pomocí katétru, který byl v močové trubici (trubice mezi močového měchýře a útím moč. trubice) vložen. Bez dohledu zdravotnickým pracovníkem, mohlo by to být velmi nebezpečné. Ty by neměly být dělat to sami. Když provádí zdravotnickým pracovníkem, test je velmi kontrolované a obvykle zahrnuje pomalu naplnění močového měchýře sterilním fyziologickým roztokem, a profesionální správu test bude vědět, kdy se zastaví tak, že jsou v bezpečí. Neléčená voda z vodovodu z kohoutku není sterilní, takže se vám může dát infekce močových cest. Kromě toho se rychle tlačí voda do močové trubice mohl naplnit svůj močový měchýř natolik, že nemůže expandovat nic víc, a na tom místě, voda může zálohovat do ledviny přes močovodů (trubek, které jsou odvodňovány moči z ledviny do močového měchýře). To je velmi nebezpečné. Mohlo by dojít k trvalému poškození ledvin (až do a včetně selhání ledvin). Chápu, že jste si to užili tak daleko a jste naštěstí nevšiml žádné zdravotní problémy, které z něj vyplývají, ale i pro své zdraví, tak bych poradit, abyste najít bezpečnější a tradiční způsob, jak naplnit močový měchýř.

EDIT: Nemohu najít žádné zdroje konkrétně o účincích nadměrného naplnění močového měchýře močovou trubicí, ale účinky mohou být podobné zadržením moči, které si můžete přečíst na Wikipedii zde: http: //en.wikipedia. org / wiki / Urinary_retention

Změněné 17.listopadu 2013 od Provox

Jana (Út, 21. 2. 2017 - 20:02)

Vínem močák napouštíme už dlouho a psalo se tu také o medu. Zkoušel jste to někdo, znáte to?

Michal (Út, 9. 1. 2018 - 00:01)

mno moc to nedoporucuju ja sem si takhle fyzakem napouštěl pytel, pytel se da napustit i několika litry roztoku, jednou když sem si napustit 3,5 litru fyzaku tak sem si poskodil varlata, takze za me bych s tím moc neriskoval

luci (Út, 3. 9. 2019 - 11:09)

Zřejmě usiluješ o sterilizaci , jinak bys takovou hloupost neprováděl.

Reklama

Přidat komentář