Reklama

Honění

Pája (So, 11. 7. 2015 - 16:07)

A jak dlouho mám masirovat...Pokud máš zájem,rád tě zaučím!Ahoj!
https://badoo.com/0163750004/p469443

alena (So, 11. 7. 2015 - 11:07)

Pokud nemáte v plánu se s...A jak dlouho mám masirovat kulky ?

mrdivec (Út, 10. 2. 2015 - 19:02)

Na sebe, nebo mu to... Prdaljz, mrdka na břiše není studená, kdž je vybryndaná je teplá,

To je jednoduch (Út, 10. 2. 2015 - 07:02)

Já nevím, kdy mám s...Pokud nemáte v plánu se s partnerem milovat, tak mu ho hoň tak dlouho až se vystříká. V opačném případě jen do té doby, než bude mít tvrdou erekci a pak si ho honící rukou zavedeš do kundičky a děj se vůle boží :-)

verca (Po, 9. 2. 2015 - 15:02)

Já nevím, kdy mám s honěním přestat.

Panacek12345 (Pá, 20. 9. 2019 - 13:09)

Ahoj pojď honit na skype

petr (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

muj skype live sanekpetr takpojd

donald (Ne, 3. 11. 2019 - 08:11)

tak jo ukaz se

Leoš (Čt, 20. 6. 2013 - 20:06)

Tohle: já jsem nepsala, že...Chápu, ale tu ho nenajdeš. Tu si lidé radí, nebo jen tak píšou. Musíš mít špatné skušenosti s velkým penisem, kterého nositel byl asi necitlivý blb.

Radka (Čt, 20. 6. 2013 - 15:06)

Tohle: já jsem nepsala, že sháním chlapa s hodně vyvinutým penisem. A že čekám, že kvůli tomu bude v posteli machr. Já spíš hledám opačně, aby penis nebyl moc velký. Aby to nebolelo, to je jednoduché. Stejně jako když je nějaká hodně vysoká a třeba i mohutné postavy. 190 cm výška, váhu odhadnout neumím. Tak obvykle nezačne chodit s někým, kdo měří 165 cm a váží 55 kg. A neznamená to, že si dotyčný vybírají hlavně dle postavy a ne dle toho, jak si rozumí.

Radka (Čt, 20. 6. 2013 - 15:06)

Janovi: Nejsem pro ukvapený sex při novém vztahu. Ale povídat si o penisu, než začne vztah být "vážný"? Přijde mi lepší si penis nenápadně omrknout a pak třeba ve vztahu nepokračovat. Není cílem někoho raňovat. I když z mého pohledu je požadavek možná opačný, co je moderní. Jistě by muže se dotklo, když by nějaká partnerka ho odmítla, že je jeho penis moc malý. Ale většina z nich by si ten sex asi zkusila a pak si našla nějaký jiný důvod, aby se nedotkla. U velkého penisu ale vadí i ten jeden sex. Vážně mi přijde normální, že se ti dva nejdřív třeba jen vidí, ale ještě nesexují. A že žena partnera třeba i masturbuje a nebo nějak vidí jeho erekci (třeba při líbání), to je taky v pořádku.

Jan (Čt, 20. 6. 2013 - 13:06)

Jolanko, já na nuda chodím....Když chce člověk mít vážný vztah, tak je nutno si spolu sednou a promluvit si o všem možném, taky o penisu.

fanouš (Čt, 20. 6. 2013 - 10:06)

..Má pravdu,předsedo..Faktem je, že je někdy lepší být pěkně vyhoněn, než si špatně zašukat.

Tohle (Čt, 20. 6. 2013 - 10:06)

jsem nikdy neřešila a ani ted,když jsem starší.Pokud si s někým něco začnu,tak nebudu myslet na to,co má mezi nohama.Musí mě něčím zaujmout,musí se mi líbit,něčím mě přitahovat a pak teprve myslím na to ostatní.Za mlada jsem poznala kluka,který ho měl opravdu velkého,povahově jsme si rozumněli,v posteli vůbec,takže vůbec nedám na to,jak kdo ho má velkého.A jít na nuda pláž a tam vidět,jak je kdo obdařený,tak si tedy já neřeknu,ten musí být v posteli machr,o tom to vůbec není.

Nikol (Čt, 20. 6. 2013 - 10:06)

Jsi vychytralá, využila by...Neví co je na tom špatného,prohlédnout si penis muže před tím než do mne najede,případně mu ho vyhonit.Nenazývala bych to špiclováním.

Jolanka (St, 19. 6. 2013 - 23:06)

Na nuda pláži uvidíš kulový, pokud mu neztopoří.
Já zase honím manželovi moc ráda. Většinou když nemůžu souložit při svých dnech nebo když se mi nechce a on žadoní.:-)Baví mě čekat na ten výstřik, je to moc nádherný pohled.

Jan (St, 19. 6. 2013 - 19:06)

Já jsem bez partnera, už...Jsi vychytralá, využila by jsi honění na špiclování - jaký ho má, zda velký nebo malý. Hahaha. Ženské jsou mazané.

Nela (St, 19. 6. 2013 - 15:06)

to asi každou ženu...V každém případě asistencí zkušené ženy muž dosáhne důkladnějšího vyprázdnění žláz,než vlastní masturbací.Zvláště když je mu umožněno sledovat poodhalené intimní partie asistentky.

Irena (St, 19. 6. 2013 - 12:06)

to asi každou ženu...Máš pravdu novinku určitě ne o sexu už bylo napsáno zřejmě všechno.Jen svůj pocit.

Iris (St, 19. 6. 2013 - 12:06)

to asi každou ženu vzrušuje,ale jsou věci,které nehlásám do světa.Myslíš,že jsi napsala nějakou novinku?

Reklama

Přidat komentář