Reklama

v hodině na záchod ano nebo ne?

Autor diskuse
anonym

co si o tomto problému myslíte vy, je správné aby mohli žaci a studenti chodit během vyučování na WC nebo ne? 

tak (Pá, 20. 9. 2019 - 22:09)

mají mít ve třídě kýbl. Nevím, jestli jsou v učebnách umývadla, už se přesně nepamatuji, aby šla namáčet houba na tabuli. To dřív myslím bývalo. Kluci by se mohli vychcat do umývadla, nakonec kdo to doma nedělá, že. A pro holky kýbl nebo nějakou mísu. Případně ten čurokap a mohly by to umývadla jako chlap.

Adéla (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Jestli myslíš tu holku co tam otevřeně píše o klukovi a o čůrání, tak jsem si to přečetla kousek asi 10 stránek a ona je tam některými primitivy za své hodně otevřené názory veřejně šikanována a zesměšňována. A podle tvého komentu tady asi nemusím moc hádat, ke které skupině patříš ty. Takže o tvojiodpověď neprosto nestojím. Tohle jsem zažila u dvou spolužaček taky a je to hnusný,od takových vyblitých mozků.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Adélo, čti zde. ..Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Adulicek (Po, 28. 8. 2023 - 17:08)

Ne

Adelll (Út, 29. 8. 2023 - 09:08)

Nesouhlasím, rozhodně ano

Jana (Pá, 20. 9. 2019 - 14:09)

Tyto praktiky učitelek jsem zažila taky. A skončilo to mokrou louží a posměchem spolužáků a učitelku vyhodili.

Adéla (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

Kdo je Myška?? Když jsem byla nastydlá tak jsem moc nevydržela a musela na WC rychle a učitelka mněpři hodině nepustila a tak jsem to jednou opravdu v nouzi nejvyšší neudržitelně pustila přes kalhotky u lavice na zem. Měla jsem jinak jen sukni. Matka si pak stěžovala ředitelce a už se nic takového neopakovalo ani u jiných,když museli na WC. Je to už 12 roků a tehdy jsem byla ve třetí třídě a byl to zážitek na celý život. ZŠ Opatov

skákavec (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

V nejlepším budeš ve třídě smrdět jako Myška.

Mirka (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

Dle mého názoru je to nesprávné. Zdravý žák či student si musí umět dojít o přestávce a při hodině to vydržet. Něco jiného jsou žáci či studenti s nějakou poruchou či onemocněním trávicího traktu či močových cest - ty by měli mít papír od lékaře a pak by mohli chodit dle potřeby. Někdy může být žák přistydnutý, ale pak zase by měl mít papír od rodičů či učitel by měl být schopen individuálně posoudit, zda se jedná o naléhavoý problém, kdy žák opravdu potřebuje. Jako běžné pravidlo, že žáci kdykoliv mohou na záchod, bych asi nezaváděla.

Anonym (Čt, 9. 2. 2023 - 04:02)

Zdravím , takhle čtu váší odpověď a vidím že o školství moc nevíte ale ne každý ho studuje, tady jde i to že jak píšete má mít papír od dokotora apod… a na toto škola nemá žádné právo, tohle není zaměstnání kde by jste něco způsobil tím že tam nebudete, a z tohoto důvodu nemá škola žádné právo vyloženě vyžadovat “ukaz nám to dělej, přines nám to od doktora” a navíc ani ten dokotor není povinný dávat jaké koliv oznámení škole. Škola prostě nemá žádné právo vědět o jakémkoli zdravotním stavu.

Návštěvník (Po, 6. 6. 2022 - 12:06)

Učitelka moment

Arimasu (Po, 24. 8. 2020 - 19:08)

No, nevím, není moc hezké, když holka dostane menstruace uprostřed hodiny, a učitel/ka ji nechce pustit. Žádná holka nechce před celou třídou říct že má krámy

Tábor (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

S Mirkou souhlasím, je to nesprávné, navíc to může při výuce působit i rušivě. Třeba autobusem jedu někdy taky hodinu - a musím to vydržet. Rozhodně by se z toho nemělo ve škole stávat pravidlo.

tak (Pá, 20. 9. 2019 - 22:09)

v autobuse nebo i autě, to jsem zažil víckrát, že se někdo vychcal do lahve. Stavět nešlo, tak někam to jít muselo. Jednou tu láhev pak vyprázdnil z okénka autobusu. To byl prosím pozdější reprezentant naší země ve sportu a olympijský medailista. Jméno psát nebudu ani sport.

Reklama

Přidat komentář