Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 23:09)

Ale jen tak mimochodem můžeme řešit peněženku. takové excelentní téma 50-leté ženské...

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 23:09)

Tak jinak. Já jiný vztah hledala ve 30letech. Určitě ne tím že sem se lascivně nabízela a mohla bych. Měla malou dceru. Schůzky káva kino divadlo tak jak to chodí. Před sexem sem teprve zvažovala co a jak. Dnes je tomu 12 let. Je ryba chránitelská a pečující. Přizpůsobivá. Oba jsme jiní ale spiritualistické schopnosti patří k nám. Každý máme nějakou práci. A za dar se neplatí jen na uvážení klienta. Neboť dar byl dán z hůra. Tahle madam překročila vše i sama sebe.Nikdy nebude.....

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Jestli tomu dobře rozumím tak baba šukala s prvním chlapem co ho potřeboval vyklepat a jí to zvedlo sebevědomí že je žádoucí? To mě poser. Mně tedy zvedá sebevědomí například když muži řeknouže si rádi se mnou povídají či ocení mé schopnosti nebo že se o sebe starám vzdělávám atd.. Do postele seženete chlapama na prvním rohu a bez problémů. Baba je vlastně levná rajda.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

"Do postele seženete chlapama na prvním rohu a bez problémů."
To je sice pravda, ale pak sex většinou stojí za hovno... myslím, že to by ani Květa nechtěla.

Rozmarila. (Čt, 19. 9. 2019 - 22:09)

Proč by měl stát za hovno, to je přece různý, ty se vyznas fakt. A ona může bejt ráda, že se najde úchyl, co má rád i starý rudý baby s dvouma bradama.....

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 22:09)

Za to ty se vyznáš, asi mrdáš s každým chlapem na každým rohu...

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 23:09)

Ne. Já se miluji s muži. A s tím svým mi to drží úžasně zatím 12 let. nejsem rajda,

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

No vidíš, máš jednoho partnera 12 let, tak víš houby o tom jaký o je s nějakým vytřep pytlíkem, co se nabízí na každým rohu. Od holek co to zkusily vím, že nic moc.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Vždyť jo, tyhle týpkové si chtěj jenom ulevit a je jim jedno kam. Dřív za tohle museli platit prostitutkám, ale teď se kupodivu najdou ženy, které do toho s nima jdou zdarma, aby si samy užily. Většinou jsou ale pak zklamané.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 21:09)

Aha, Tak že bych to zkusila nanečisto a pak mi zvýšilo sebevědomí? ubohost. Co ty čokli zas?

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 22:09)

Co to meleš??? Vždyť to vůbec nedává smysl. Copak se dá šukat na nečisto???

Maji (Čt, 19. 9. 2019 - 17:09)

Tak to určitě,že ona ho poslala k vodě,ani náhodou tomu nevěřím.Zase ty její žvásty,jak je dokonalá.Tak co? chlap si ulevil a teď šel domů asi za manželkou.A jak píše o přítelkyni Toma,že je to babochlap. Proč o sobě nenapíše pravdu? Kdyby byla taková dokonalá a zdatná i v sexu,chlapi by při ní zůstali.Pokud se furt bude jen válet a hnít na posteli, tím se nic nezmění.Bude kynout a naříkat, jaké to má v životě těžké.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

To mě také překvapilo nooo vlastně nepřekvapilo, Jak může kritizovat ženu když sama je na tom ještě hůře?

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 16:09)

Ona "gazela" je úplně vylízaná. Píše že ostatní suplovali Ravena. Takhle to není. Nenajde stejnýho chlapa ani kdyby chtěla. Každej člověk je úplná jiná osobnost. A kreténa který bude spirituálně založen jako ona nebude po ní nikdy nic chtít ani večeři nenajde. Nejen s ohledem na věk vzhled a nemoc ale ona to má zažité tak že nebude nic dělat jen druhého stíhat přijímat drahé dárky večeře alá romantika. Bude s ní vést ty hovory o hovně a dělat jí žrádlo do postele. Navíc o tomhle chlápkovi psala že se k ní chová jako k Bohyni. Co ta píča vlastně chce?

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 17:09)

Prosím?? Od kdy je spirituálně založený člověk kretén???

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Květo opět si to vytrhla z kontextu. A to je pokaždý když sem vlezeš. Chytíš se nějakýho slova a chceš vést komunikacil

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

Nejsem Květa. Jen jsem se podivovala nad tou formulací.

Rozmarila. (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

Přesně jak jsem říkala, jen ho využila aby si zvýšila sebevědomí a ted z toho bude rok žít, že je žádoucí žena :))))Ona totiž vůbec netuší, že někteří muži vlezou na všechno , i na starou a tlustou, hlavně že může zadara zasunout. A může bejt klidně ošklivá , oteklá a zarudlá jako Ari. Jak furt tone v depkach, tak se v chlapech vůbec nevyzná. Běžné chodí muži ke starší ženě pro sex ,akorát u jiných žen za to musí platit a kupovat kabelky, tady to je gratis.....:)))))

Nazdar (St, 18. 9. 2019 - 17:09)

blběny. Zase kvokáte?

Návštěvník (St, 18. 9. 2019 - 17:09)

Co ti slíbila Květa? výklad karet zdarma nebo pořádnej výprask?

Reklama

Přidat komentář