Reklama

Gamblerství

Peter81 (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Ahojte, treba zarátať čas energiu vzťahy zdravie nervy a to je mínus. Dotyčný sa ukludnuje tým že nie je natom až tak zle, robievala som to tiež. Pravda je taká že človek je v mínuse všetko čo prehral, a ešte to treba navýšiť o polovicu. Ja keď nehrám mám vyššiu výkonnosť v práci, čo nadväzuje na prémie, prip nadčasy. Inak som rád že október pre mňa znamená 31 dní abstinencie. Teším sa na výplatu ako z nej neminiem nic na hazard a teším sa z dobrých vzťahov v rodine. Ahojte

Peter81 (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Robieval...nie robievala....

Biker (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

Zdravím vás z dovolené v Thajsku , sázím online dneska jsem vyhrál 550EUR :-)

Naberte kurz (Út, 1. 10. 2019 - 14:10)

Dobrý den,

vznikl nový projekt, který se věnuje hráčům hazardních her. Naším cílem je snižování rizik spojených s hazardním hraním. Věnujeme se tomu, aby lidé, kteří hrají, věděli o možnostech jak hrát bezpečně. Naše služby mohou využít jak hráči tak blízcí. Jsme schopni poradit, vyslechnout, nasměrovat na jiné odborníky, nebo přímo nakontaktovat. Pokud budete mít chuť navštivte naše webové stránky http://www.nabertekurz.cz

Vytvořili jsme také mobilní aplikaci, kde si můžete nastavit snadný přehled o hraní a i jejím prostřednictvím kontaktovat naše pracovníky. Odkaz na ní naleznete https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.podaneruce.hrani,

Vše je naprosto anonymní a zdarma.
Pěkný večer

Za Naberte kurz

Jana

MATYS (Po, 30. 9. 2019 - 20:09)

Je to asi o tom vysrat se na "peníze", a překousnout že prostě ty miliony nebudou a bude se "sockovat"
Heslo zbohatni nebo chcípni je hezký ,ale není pro každýho
A to že je to v prdeli , neznamená konec ,dokud člověk má práci a bydlí,rodina
ta fáze že ztratí i ten zbytek to je ten správný okamžik se někde v klidu zabít.

Gambler (So, 21. 9. 2019 - 01:09)

Neni to 600,ale necelých 700 u banky, další 350 různě..
Prohrál jsem i těch 60. 1,5 měsíce dlužím za nájem, příští týden se mám vystěhovat. Konec

Peter81 (So, 21. 9. 2019 - 21:09)

Ja som asi jeden z posledných čo ti majú čo radiť....ale odosobniť sa od financií...v prvom rade si uvedom že si chorý....základ je vyliečiť sa...oddlženie príde potom....určite nepríde k splateniu dlhov kým hráš... A tu platí a naozaj to môžem potvrdiť aj na sebe na čas sa musíš vzdať finančnej slobody...keď ti príde výplata nemal by si s ňou prísť do kontaktu...zaplať nájomné trebárs na ubytovni zaplať čosi z dlhu, peniaze čo ti ostanú zver niekomu komu veríš, a ber si len na to najnutnejšie. Ja som tieto opatrenia podcenil a ľutujem to, teraz toam nastavené tak že príde výplata hneď sa mi podrobia zrážky na hypo poistky energie,a zvyšok vyberá manželka v hotovosti. V peňaženke nosím cca 5 eur, vydavky nad 10 eur doma znacim.... K opatreniam som pristúpil dobrovoľne pokiaľ toto má byť to čo mi pomôže poraziť závislosť tak je to super...

Gambler (Ne, 22. 9. 2019 - 01:09)

Nevim, jestli umíš číst, ale nemam možnost něco dělat, platit, splatit, chápeš. Je to v háji,. D.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 15:09)

Viem čítať...a chápem ťa....ale preháňať a pidliehas sebaľútosti čo robíme všetci gembleri...ale prečítaj si tu príbehy úspešných abstinujucich gembleri... Lenovo, Tragik, Kamil...tiež to mohli vzdať...dostaneš výplatu 40000 CZ zaplať bývanie, doplat dlh na nájomnom, nechaj si na živobytie, sa nehraj....alebo zober ďalšiu pôžičku, a prehraj ju....je to na tebe...ahoj

Gambler (Čt, 19. 9. 2019 - 02:09)

Nema to cenu, nezachrání me 50 tis, potřebuji 600tis a ne jednou jsem vyhral za 10 tis 90 tis..tak proč ne tentokrát.
Jsem, musim, vyhraji!?

Peter81 (Čt, 19. 9. 2019 - 10:09)

Väčšia šanca je že všetko prehras, a aj keď pár tisíc výhras...v konečnom dôsledku ich prehras....ak sú tvoje dlhy spolu 600000 CZ, nemáš to najhoršie. Aj v banke budú rady ak im budeš mesačne uhrádzať aspoň čosi, ako nič. Všetko sa dá riesit

Gambler (Čt, 19. 9. 2019 - 01:09)

Peter, dekuji za reakci. Uz jsem nikam nešel. Řešení ale neni a o vztah jsem prisel, o byt dávno a o auto dnes. Dlužím moc

Gambler (St, 18. 9. 2019 - 22:09)

30 je v haji, a to jsem za 5 tis byl v plusu 18tis. Potom se to otočilo a je to vše v haji. Tech 50 tis je moje poslední hra, potom už jenti štěně jedno...

Peter81 (St, 18. 9. 2019 - 23:09)

Preboha neblázni...ja som tiež robil sprostosti....tiež pred 14 dňami som písal ako som čistý, minulý týždeň skončilo sporenie, neodolal som skúsil som šťastie prehral som 20 eur, chcel som ich naspäť prehral som 50, to nie je riešenie...riešenie bolo že som odovzdal kartičku od fortuny manželke napísal som žiadosť o zrušenie účtu a žena aj s kartickou ju poslala...požiadal som aj o zákaz vedenia účtu na moje meno v budúcnosti...výplatu mavam 6eho, všetky príkazy som nastavil na 6eho, hotovosť co ostane manželka vyberá z môjho účtu, hotovosť pri sebe veľkú nenosím, doma zapisujem peniaze nad 10 čo si vyberiem na papier...bohužiaľ som taký že mám pokiaľ hotovosť na účte nie vždy sa ovládnem....zaplať splátku aj tak nič nevyhral naopak o všetko prídeš....poziadaj o splátkový kalendár....uhrádzaj z 40000 platu aspoň 15 000....základ je nehrať...urobiť si prehľad koľko dĺžis...kolko môžeš splácať...riešiť...začiatky budú kruté...tiež sa na mne v banke dívali čudné keď som menil trvalé príkazy na deň výplaty...povedal som pravdu že neverím sám sebe....pochopili...drž sa

Gambler (St, 18. 9. 2019 - 16:09)

30 tis mam na to, abych něco vyhral, zbytek je na splátku. Kolik dlužís ty Davide?

Gambler (St, 18. 9. 2019 - 14:09)

Prodáno 85tis tak...

Gambler (St, 18. 9. 2019 - 10:09)

Do 20.9. musím uhradit dlužnou částku 54883kc,pokud ne, do konce měsíce celý úvěr 678512kc, jinak exekuce. Nemám šanci se vyhrabat. Oddlužení neni povoleno, mam dluhy i na pojištění. Proč, za co, za co? Gambl a nic jiného. Dnes jedu do AAA, cena za auto by snad mohla stačit na spaltku ale co dal. Další měsíc vsechny spaltky cca 50tis a vydelam 40tis....

Gambler (St, 18. 9. 2019 - 09:09)

Strašné, strašné, dluhy, deprese, exekuce, neni možnost

Gambler (St, 18. 9. 2019 - 06:09)

Jsem jako tělo bez duše a prohrál jsem vše. Jak jsi to dokázal?

David (Út, 17. 9. 2019 - 11:09)

Cau, taky jsem sem chodil jako naprosty zoufalec a psal nesmysly. A ted jsem uz 2 roky bez gamblu-vyleceny a nemusel jsem do lecebny. Pekny den.

Reklama

Přidat komentář