Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Bořek (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Já sem tam šel taky s matkou ,sestricka me prohmatla a asi po 5 vterinach bylo po vsem ,stydel sem se , v te dobe sem byl nezkuseny ted uz bych si z pritomnosti matky nic nedelal , zazil sem daleko vetsi trapasy

OndřejC (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Kolik Ti je?

Honza (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

Jo chlupy mi už rostou. V podpaží si je holím. Je mi 14

Em90 (St, 11. 9. 2019 - 17:09)

Nehrotil bych to. Stejnak tam musis jít. Já si to pamatuji ještě docela zive. Taky to není tak dávno. Ještě v 15 semnou byla mamka, musel sem se otočit stranou, když mi doktorka stáhla trenky. Prodávala mi ho, pretahla párkrát predkozku, měl jsme s tim poměrně problémy a hrozila mi obtížná, proto to vždy důkladně kontrolovala a to ještě v 17 letech. Pak mi sáhla na kulky a různé je promackavala. K mojí smůle se mi postavil ale mamka nic neřekla ani doktorka, vše v pohodě. Takže i tak se to dá přežít a nedělat si z toho hlavu. Ikdyz se ti postaví, tak tě nikdo neukousne, je to lidské a stává se to.

Vj (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

A bude se ptát jestli stříkám a tak?

h07 (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

Jasně že se bude ptát na stříkáni od toho ho máš, To už se ptá už na prohlídce ve 13. Já už měl pořádnýho klacka tak jsem byl v pohodě ale spolužak co byl taky zastydlej si musel lehnout rozkročit nohy a sestra mu ho honila a doktorka sledovala koule ultrazvukem. A když se dlouho neudělal tak mu sestra dávala elektrický šoky dokud nevystřík a máma mu držela nohy. A kámoš co byl zrovna v čekárně říkal že bylo slyšet jak řval a pak vylez celej ubulenej.

Vj (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

Kecáš.

h07 (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Hele já stříkám už od 11 a všichni kámoši taky a neznám nikoho kdo je v 15 holej. Já ho mám asi s kluků největšího oni mají péra menší ale jestli ho máš 9 cm dlouhýho tak to je směšný a není to normální a doktorka tě určitě neřekne že to máš OK protože to OK nemáš

Honza (Pá, 13. 9. 2019 - 00:09)

Devět centimetrů není snad tak málo. Já ho mám v erekci 6 cm.

h07 (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Tak to si asi moc nezašoustáš, To se ani nevychčiješ aby sis nepochcal slipi.

Vj (Pá, 13. 9. 2019 - 07:09)

A kolik ti je let, chlupy už ti rostou?

Tak (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

na normální lékařské poradně, kde pacientům odpovídají lékaři, tak dospělí lidé běžně zmiňují i věci jako svoji masturbaci. Někdy dosti podrobně. Dětská lékařka se může zajímat, jestli už dochází k ejakulaci, asi není podstatné, jestli polucemi nebo masturbací. Masturbace je zvl. u kluků téměř stoprocentně rozšířena, tak bych to nedramatizoval, pokud se zeptá. V 15 by ejakulace už měla být, obvykle k první ejakulaci dochází o pár let dříve. Stejně tak by doktorka měla zkontrolovat, že předkožka je volně přetažitelná, při přetažení nezaškrcuje, ideálně toto zjistit i při erekci. Jsou tací, kterým jde přetahovat jen ochablý penis, při erekci ne a to je pak třeba chirurgicky řešit. Taktéž prohmatat varlata. Já u dospělých pravidelných prohlídek jsem nikdy prohmatání varlat nezažil, je to chyba, ale sám si o to člověk neřekne. U urologa by to bylo asi automaticky. Dospělý člověk se před lékařem nestydí, i když může jít o osobu opačného pohlaví. Přiznám se, že by mi bylo příjemnější vyšetření od ženy než od muže. Ne kvůli nějakému vzrušení, ale z víc důvodů, mj. ženy jsou empatičtější, citlivější, samy varlata a penis nemají, muž doktor to bude porovnávat se svým, i když toho viděl taky spoustu.

Vj (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

Já se právě stydím, že to tam mám ještě takový dětský.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

Tak řekni že se holíš, ale je to divný že ještě nemáš chlupy.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 17:09)

Pochybuji že doktorka nepozná jestli se holíš nebo ti chlupy ještě nerostou.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Penis v 15 ještě roste, tak délka není rozhodující. Jak moc to máš dětské doktorka posoudí a doporučí hormonální léčbu. Pokud ti už začínají růst chloupky tak bude nejspíš v dobrý.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

Nadělej si starosti. Nástup puberty je u kluků různý. Průměrné kolem 13, ale u někoho dřív a u někoho později. Je normální, že někteří kluci jsou v 15 už chlapi s knírkem a jiní ještě děcka s chmýřím na pindíku. Doktorka je zvyklá na obojí a rozhodně tě nebude nějak ztrapňovat.

Adam (St, 11. 9. 2019 - 06:09)

Taky jsem musel na prohlídce vytáhnout svého pimpase. Byl malý, koukla se, přetáhla a prohmatala kuličky. To bylo celé. A ještě jsem se musel vymočit do kelímku. Nic hrozného. Matka byla u toho. Chlupy mi už taky rostou, dole u pimpase mám křoví a v podpaží jsem měl taky a teď se holím. Kluci ze třídy to mají podobné. Když jsem močil u mušle ve škole, tak jsem se mrknul.

Vj (St, 11. 9. 2019 - 13:09)

To křoví mi tam právě chybí, a jsem asi jediný ve třídě.
Vážně mi s nim nic víc dělat nebude?

ivan (St, 11. 9. 2019 - 01:09)

Já když sem s matkou chodil ke prehrade tak lezela vedle me a opalovala se bez podprsenky , kdyz chtela namazat tak se jen otocila ja ji namazal zada , kdyz sem se sel koupat ona vetsinou zustala na dece kvuli vecem kdyz sem vylezl z vody tak sem se vedle ni prevlekl do sychych plavek a mokre dal schnout , pero sice scvrkli ale v te dobe mi to tak neprislo , dvakrat me chytla pri honeni ale to uz bylo v dospelosti ,vim ze si to nechala vzdy pro sebe

Reklama

Přidat komentář