Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Pavlína (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Tak aspoň tvoje ségra už v tom svým věku ví, jak kluci reagují, co se u nich stane když se vzruší.

Rowley (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

Pavli a jak často se ty uspokojuješ? Používáš k tomu něco nebo ti stačí prsty? Řekl bych, že v 16 v 17 letech to holky, pokud nemají kluka, dělají snad pořád.

Pavlína (So, 26. 10. 2019 - 09:10)

Ještě tak zkraje roku jsem se uspokojovala snad každej den, ráno pravidelně o půl sedmé než vstávám a večer jen někdy. Teď si to však chci užít, ráda bývám nadržená takže snažím se aby to bylo jen tak dvakrát týdně. Nikdy jsem k tomu nic nepoužívala a i teďka mi stačí jenom moje prsty.

Lukáš (Ne, 20. 10. 2019 - 23:10)

Jak reagovala, když jsi utírala? A už jsi ji při tom před spaním viděla?

Pavlína (Po, 21. 10. 2019 - 19:10)

Při utírání jsem stála za ní a řekla bych, že si to užívala. A já taky. Natáčela se, rozkročila se, prostě spolupracovala. Teď máme jinak prestavěnej pokoj, postele u sebe jako do písmene L, takže jako ji vidím, ale večer ve tmě ani né. Navíc to dělá pod peřinou a velice tiše. Ale slyším ji a to mě stačí, ta představa, jak svýma prstíčkama se tam tře.

Lukáš (St, 23. 10. 2019 - 23:10)

A ty jsi byla taky nahá?

Pavlína (Čt, 24. 10. 2019 - 06:10)

Na sobě jsem měla jen kalhotky. I když mě už tak párkrát viděla, tak pořád pokukovala po mých prsách a po těle.

Lukáš (Čt, 24. 10. 2019 - 07:10)

Ségra taky občas produkuje, když s převlékám, nebo když mi vejde do koupelny.

Lukáš (Čt, 24. 10. 2019 - 07:10)

Pokukuje....

Evelína (So, 19. 10. 2019 - 18:10)

V jedenácti je na ten "pravý" orgasmus ještě brzo. Dívky sice mohou mít pocit uspokojení, avšak nedá se to srovnat s tím, co budou prožívat ve třinácti, ve čtrnácti. Ale, jak se říká, výjimky potvrzují pravidlo.

Jonas (Pá, 18. 10. 2019 - 11:10)

Pavli a když ji hubičkuješ tak i na pusu? Použiješ při tom i jazyk, aspoň trochu? A ségra ti to taky oplácí?

Pavlína (Pá, 18. 10. 2019 - 17:10)

Těch pár pus ode mě dostane hlavně na tváře a záleží mi na tom, aby můj jazyk pocítila. Zakončím to dvěma pusama na nos, vlastně olíznu ji po nosních dírkách tak, aby jí uvnitř zůstaly moje sliny. To je pak úplně hotová. Dívčí nosy to je můj fetiš. Líbání mi nic moc neříká, já jsem prostě ujetá na nose licking - ocucávání nosu.

Lukáš (St, 2. 10. 2019 - 20:10)

A zkusila jsi jí to naznačit? Moje ségra vypadá na svůj věk taky dobře .

Pavlína (St, 2. 10. 2019 - 21:10)

Druhý den jsme se tak trochu kočkovaly, přetahovaly a jak jsem ji držela zezadu, tak na tvář jsem ji dala jednu a po chvíli druhou pusu. Vůbec se nebránila, tak dostala ještě jednu. Bylo vidět, že je z toho jak omámená, ale raděj jsem přestala, aby byla pěkně nadržená.

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 06:10)

A to jste se kočkovaly v té koupelně, nahé nebo oblečené?

Pavlína (Čt, 3. 10. 2019 - 08:10)

V koupelně ne, ale v obýváku na sedačce. Oblečený jsme byly úplně, v tričkách a tak. Zezadu jsem ji sevřela a na tvář dala pusu. Bylo to pro ni nečekané, ale necukla a tak dostala další. Taky držela a po třetí už jsem zapojila i jazyk. Jen tak mírně, ale aby ho cítila. No nic, musím už do školy na devět.

Lukáš (Čt, 3. 10. 2019 - 14:10)

Pavli kolik ti je? Jak ségra reagovala na ten jazyk?

Pavlína (Čt, 3. 10. 2019 - 15:10)

Bude mi 16 a půl. Jak jsem psala, byla, hlavně po té poslední puse, jako omámená, jako v tranzu. Tak jsem ji ještě nepoznala. Kdybych pokračovala dál, tak jsme si s ní mohla dělat cokoliv. Tak byla načatá. Jen jsem ji pak pohladila po vlasech a to bylo všechno.

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 16:10)

A ty jsi z toho byla taky v transu? Šla sis to pak udělat nebo ona???

Pavlína (Čt, 3. 10. 2019 - 17:10)

Taky jsem byla fakt v tranzu. A to už za sebou těch vzrušení a onanií mám tolik, že to už nejde spočíst. Ale tentokrát stačily ty tři pusy a byla jsem úplně hotová z toho. Já jsem pak musela odejít a vrátila jsem se domů až před půlnocí. Ségra spala a já jsem si to v tichosti udělala. Ona jistě tu svou onanii už měla za sebou.

Reklama

Přidat komentář