Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Kristýno, zůstaň doma a v teple, hodně pij urologický čaj a ono to někdy přejde,ale není to vždy tak snadný a já mám pipinku na to taky citlivou a někdy musím mít i prášky.

Ládík (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

Aha. Nejsem nikomu pro prdel. Tohle bohužel není korektni diskuze ale sraz úchylnejch buzerantů. Sbohem!

Jirka. (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

Jo, to je naše republika a takoví jsou tady někteří, kterým to nedá a musí a musí rýt.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

A ten předělanej má péro a nebo je předělaný komplet?

jo (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

ty jsou od Škaloudů, Pavlínka má Trichomoniazu, to je její věrná kamarádka a ta druhá je prej předělaný chlap. Ale roztomile čůrá

??? (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

???

To budou (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

...asi holky od Škaloudů co mají tady v Čepici chalupu. To jejich čůrání jsem viděl taky a Pavla opravdu močí jen trochu přikrčená.

Ládík (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

Jedna je o ro starší Hanka a má 18

Ládík (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

Sušice.

Host (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

No to bych si dal taky říct. Kde je ten čůrací ráj pro a jak jsou holky starý?

Host (Čt, 19. 9. 2019 - 10:09)

No to bych si dal taky říct. Kde je ten čůrací ráj pro a jak jsou holky starý?

Ládík (Čt, 19. 9. 2019 - 10:09)

U nás jsou dvě holky,sousedky a zjistil jsem,ze hlavně jedna z nich,Pavlína chodí venku často čůrat buď za uskladněné přepravky na konci dvora nebo za vrbu na zahradě v rohu. Vżdy čůrala z výšky jen trochu v podřepu a bylo i z dálky vidět její proud jak tekl na zem. Udělal jsem to tak,že jsem na obě místa se zaměřil a když jsem myslel,ze budou venku ,tipnul jsem si ,kam by mohla Pavlína jít čůrat a ukrytý jsem čekal. Dal jsem tomu skoro tři týdny a byl jsem úspěšný jen čtyřikrát. Jednou za vrbou a třikrát za přepravkami. Pokaždé musela hodně na záchod,vždycky jí to z pipiny teklo naplno a hned jak stáhla kalhotky, jen jednou chvilku čekala,ale stejně pak čůrala silně. Jednou s ní byla i Hanka a ta čůrala víc na bobečku a rychleji. Pavlíně ještě z pipiny šlo čůrání naplno a Hanka už byla hotová.Obě holky mají pipky moc hezký,u Pavlíny jsem dvakrát viděl skoro až dovnitř na čůrání,protože jí měla rozšířenou,dvakrát čůrala s pipinou spojenou pysky víc k sobě a na močovou trubici nebylo vidět,jak to teče. Natočil jsem si to na mobil a pak přibliżil detaily. Byl jsem z toho vzrušenej a pokazdý se okamžitě udělal,ale pak jsem to smazal.

Ondra (Čt, 19. 9. 2019 - 08:09)

Já si to přečtu a za chvilku jsem mokrej. Musím si to ze sebe udělat při tom.

Jarda (Čt, 19. 9. 2019 - 08:09)

Holky vaše čůrající pipinky jsou k zulíbání a nechal bych si od vás načůrat do dlaní nebo i do úst a pil bych ten váš pipinkový nápoj s velkou rozkoší každý den.

Klára (Čt, 19. 9. 2019 - 06:09)

Mazlíku, nevím co Miška ale já určitě ne, protože jsem zadaná. Čůrala jsem ráno sama na záchodě a hodně dlouho, protože jsem měla plný bříško po noci ale z pipinky to nešlo zpočátku moc rychle, protože jsem byla rozespalá, když jsem si čistila zuby tak sem vlezla Nikola co se mezitím taky vzbudila a mně to nevadí, protože jsme tady samý holky a tak se posadila kousek vedla na záchod a čůrala taky a slyšela jsem jak z ní to jde taky hodně A prý taky vydržela celou noc a tak se nedivím. Ona je malá o šest le než já a občas musí i v noci, protože má asi menší močák ještě. Půjdeme do školy a zase bude málo zajímavý den. Je tady dness chladno a tak si obě vezmeme radši kalhoty než sukni,aby nám pipinky nenachladly od nohou a od studenýho pod sukní.

Klára (St, 18. 9. 2019 - 18:09)

Dnes jsem potkala o něco mladší sousedku cestou ze školy,je jí 14 roků a tak jsme šly moji cestou kolem viaduktu a já se tam chtěla jako skoro vždy, vyčůrat. Ona ožila a hned že taky se jí chce a už mířila k pilíří a její kalhoty šly dolů ale nečůrala hned ale čekala na mne až si je taky svílknu a teprve pak jsme si dřeply na bobečky naproti sobě a pustily to rychle ven. Pipinky byly asi podobně plné,protože jsme udělaly skoro stejné loužičky a ty se spojily v jednu velkou. Teď jsem doma a ségra jela s mamčou něco koupit do školy a tak mám klid a mám takový program od Libora,že si můžu navrhovat podle plánku jeho domu, jak bych si třeba přála tam vytvořit zařízení a posíláme si to navzájem. Já to ale spíše nechávám na něm, protože mi to stále nějak neklaplo v hlavě a moc mi to nejde přijmout jeho velkorysý dar a nabídku. Libor to chce stejně řešit až po novém roce aby to bylo do jara k bydlení. To ale jestě Nikola nesmí vědět, ona by plakala, že nebudu doma a já to mám taky vnitřně nejistý. Tak uvidíme, jak to vše bude dál. Pipinka mi už chce trochu čůrat znova,ale ještě to vydržím . A nebo ne dojdu si,abych se mohla soustředit na tu prostorovou montáž nábytku. Tak jsem se vyčůrala na záchodě a celkem hodně. Jak se zaměřuju na jiný věci tak na to myslím méně a na pipinku zapomenu, že je plná nebo to tak nevnímám. Ale teď ji mám prázdnou a budu pít čaj a jdu si hrát s tím prostorem. Ještě musím dát něco Ťufíkovi.

Hm (St, 18. 9. 2019 - 09:09)

Ta tě asi nepřipustí ke své baculce a jejímu pramenu.

Návštěvník (St, 18. 9. 2019 - 18:09)

Ba ne, ta připustí každýho, stačí za ní přijet. I adresu sem dává, davajka. I když je to jen Liborova noční můra

Miška (St, 18. 9. 2019 - 19:09)

Nikoho si jen tak nepřipustím. Ten kamarád se mnou šel skutečně domů a zítra půjdeme spolu do města a pozval mně večer na pizzu. Šla jsem ze školy preventivně vyčuraná a tak to proběhlo v pohodě a chtělo se mi na malou jen málo když jsme došli k nám před barák a to jsem v pohodě vydržela. Jsem plna očekávání jak dopadne ten zítřejší den. Moc bych chtěla taky za Klárou a maminka mi slíbila,že za ní dojedeme až bude prodloužený víkend prázdnin. Tak na to se taky moc těším. Půjdu jak říkají holky z Mimoně - do pelíšku a moc toho už nebudu dělat. Jsem unavená. Asi po tom nastydnutí o víkendu je to ještě ve mně,ale teplotu nemám.

Mazlíček (St, 18. 9. 2019 - 21:09)

já bych s tebou čural strašně rád,ale z tvého dnešního povídání cítím, že jsi moc hodná holka a tomu kamarádovi zdravě závidím jestli budete spolu chodit a čurat.

Reklama

Přidat komentář