Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 18:09)

Renčín jednou namaloval vtip se dvěma nakrucujícími se důchodci s hůlkami s popiskem: "Když se život bere jako muzikál, je to hned snesitelnější.

Jirka (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

Ježíšovi kopím propíchli bok. Ale možná byl v tom kostele pěknej průvan a to je na záda nejhorší, hexenšus, houser, ischias. Jakmile nastydne kříž, je člověk ze hry na nějakou dobu, dobře to znám. Chránit si záď a pozor na průvany a ohýbat se do dřepu, pokud slouží kolena. Ale pořád kolena lepší než ploténky.

D (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

: Ježíšovi kopím propíchli bok.

Nicméně co je to vlastně bok? Netáhne se od kýčelního kloubu až někam do podpaždí?

Tonda Vlas (So, 14. 9. 2019 - 00:09)

Milé Déčko, u tebe není problémem ten xexenšus, ty jsi vůbec nevzpomíníš, co jsi tu vyblil na politické téma, odkud jsi nakonec vypadl jako cukrář.

Nona (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Ale Tony, známe se tady roky i s D...N apolitická témata jsme psali všichni tři, jenže teď to tam je spíš jak ty Novinky na Seznamu. Zlaté časy ostrovtipných a zajímavých diskuzí s Mamutem, D, Tomem a zakladatelem No

Tonda Vlas (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

Jahodovej tam řádí pořád.

D (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Když někdo nemůže několik týdnů pořádně chodit, a ze samých bolestí se mu zdají i hrůzostrašné sny, tak to u tebe není problém? Teda já vím, že tvůj problém to není. Jsi celkem realistickou ukázkou toho, jak rozvinutou empatii v sobě nosí pámbíčkáři...

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

to tě potrestal bůh.

Nona (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Zato tebe bůh ta tu tvou anonymní zlou slinu pochválí :)

TEN (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

bůh to tak chce, jinak by tuhle doktorku už dávno zatrhl.

D (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

:‑,

Nona (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Ještě něco, D. Ty máš strašně divoké a barevné i takové to denní snění, témata, kterými se zabýváš a které dokážeš až neuvěřitelně barvitě a intenzivně vyjádřit. Jako obrazy...no a pak když jsi unavený, zesláblý třeba zdravotní indispozicí, tak se to pochopitelně stejně intenzivně může projevit i tvých snech

D (So, 14. 9. 2019 - 18:09)

To jsou holt ti démoni. Občas taky závidím osobám moudrým, mírumilovným, konsenzuálním, které sice v žádném případě nejsou bez fantazie, ale i tak mají dar laskavého oslovování světa i sebe sama ;)

Nona (So, 14. 9. 2019 - 18:09)

Jojo, každý máme své démony, nic není jak se zdá

Nona (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Ty jsi to myslel vážně ten sen? Já si tedy taky občas užiju hrůzy. Ale tohle vypadá, že to opravdu souvisí s tou bolestí. A navíc, jak by šamanky řekly, včera byl úplněk :)

D (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

Sny jsou dost nepředvídatelné. Ale párkrát jsem se už fakt přistihl, že více či méně zprostředkovaně reagují na moje relativně čerstvé zážitky. Když jsem třeba myslel v jisté souvislosti hodně na vězení, octnul jsem se ve spánku taky zrovna tam. Možná by se mi to bylo nestalo, kdybych se relativně nedávno z jakési kratochvíle nezúčastnil placené prohlídky v nedávno zrušené věznici ve svém městě.¶ Tvoje sny nikdy nereagují na čerstvé myšlenky, zážitky, vzpomínky či tělesné stavy?

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 18:09)

Ponuré zážitky = ponuré sny. Když do toho přidáš i ponuré denní představy, jsi v noci zákonitě v hajzlu. Ale někdo říká, že za to může satan.

Nona (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

Vždycky tak reagují. Stačí ten večer na něco víc myslet, i blbý zlý film, řešený problém v rodině...hned se mi to odrazí ve snu. To je totiž ten nejjednodušší způsob, jak vysvětlit fungování mozku, souvislost s prožívaným a odrazem toho ve snu.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Ježíš může být jen legenda. Jedna paní povídala, že viděla někoho vousatého chodit po vodě. Jiná paní povídala, že v té vodě viděla i Lochneskou ještěrku. Další paní povídala, že viděla sněžného muže.

Tonda Vlas (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

Jeho kocour dobře pokousal Zkoumala do zadele. Má mé sympatie. Pak u nich Zkoumal na to dostal flastr a na uklidnění kafe, panáka a štrůdl.

Reklama

Přidat komentář