Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

Anetka (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Co to tedy je ???

Anetka (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Já teda myslela ze předkožku mají jen kluci musím se podívat co tam teda mám a co vůbec jsem.

? (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Jak to myslíš - co vůbec jsi. Ty to nevíš? Bože, to jsou zase kecy.

Majka (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Ať dělám co dělám vem se mi ho nepodaří dostat v kapuci ho cítím prstem když po něm jezdím tak ztvrdne a v pohodě mám i orgasmy ale s kapuce ven to nejde. Zkoušela jsem kapuci stáhnout nahoru jako chlapům jde to s penisem a žalud je venku ale jenom to bolelo a ani kousek nevylezl tak už nevím co ještě mám zkusit.

Hela (Čt, 12. 9. 2019 - 21:09)

Já mám něco podobného, ale akorát kousek poštěváčku asi zahlédla. Když se to snažíš přetáhnout, je vidět aspoň dírka ze které má vykouknout?

Romana (Čt, 5. 9. 2019 - 15:09)

Nemám s poštěvákem problém od třinácti kdy se začal formovat mi moje mamka ukázala jak si ho masírovat ať mi tam nezaroste tak jsem to tak dělala , bylo to spojení užitečného s příjemným a teď ve dvaceti je v kapuci ale když je potřeba tak plní svou povinnost.

Eva (St, 11. 9. 2019 - 07:09)

Taky si poštěváška udržuji od mládi v čistotě a při sprchování přetahuji kapucku aˇse tam netvoří smegma.

Tereza (Čt, 29. 8. 2019 - 07:08)

Muj poštěváček je schovaný v kapuci ale při vzrušení je jak voják ihned v pozoru a cenťáček ven z kapuce . A jako bonus je když se potká mužův žalud ze špičkou poštěváčku to se můžu slastí zbláznit.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2019 - 16:08)

Manželka má citlivého postevaka když jí ho saju úplně šílí a mně se hned postaví a už leze z manzelky kalhotek a chce do její kundicky.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 23:08)

Pošťák vždycky zvoní dvakrát. Ale jsem hodně nenasytná tak raději aby zvonil třikrát a více

Hela (Ne, 25. 8. 2019 - 08:08)

Tak jsem to zkoušela stahovat v teplé vodě. Nejdřív se ukázalo trochu toho bílého mazu a pak vykouknul i poštěváček, jenom kousek a bylo to poprvé co jsem aspoň kousek svého poštěváčku viděla. Ale docela to bolí, můj poštěváček je hodně citlivý.

Kamila (Pá, 23. 8. 2019 - 07:08)

Já s poštěváčkem problém nemám , je schovaný v kapuci ale stačí si prsty potřít kapucku a ukáže se ven. Kalhotky nebo vložka ho nechavají v klidu .Při sexu je v plné parádě ,ztopořený a dva cenťáky ven s kapuce tak že funguje jak má pak se zase uklidí do úschovy kapuce.

Sandra (St, 21. 8. 2019 - 08:08)

Já od puberty mám frajtříka venku a vůbec mi nevadí že tře o kalhotky je to zvyk .Při sexu nebo masturbaci se ještě zvětší a pak to je jízda orgasmy si podávají ruce.

tmf (Út, 28. 1. 2020 - 20:01)

Vy to máte stejný jako my, prostě odkrytý je mnohem lepší. Já mám žalud pořád venku, a je to přesně jak říkáte. je to o zvyku a to že se tře o prádlo vůbec nevadí. A když se na to nemyslí tak to ani nevnímám že je obnažený. A vzrušení je tak lepší

Laura (St, 21. 8. 2019 - 08:08)

Taky ho mám venku a když na to přijde tak je joo vzrušivý .Když na to nemyslím tak ani nevnímám že je obnažený.Ale citlivost je pořád stejná.

Hela (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

A jaké to je když je frajtřík venku? Nedře to o kalhotky? Taky mám ráda jak mě pošťák pod kapuckou občas krásně svědí, vždycky mě to vzruší, to už asi pak nebude.

Klára (Út, 20. 8. 2019 - 10:08)

Trošku to štípalo ale dalo se to vydržet .Zkus to Helo tak jak to popsala Iveta je to celkem šetrné a funguje to. Sestra to měla taky tak a tím způsobem si pomohla a frajtr je uvolněný.

Hela (Út, 20. 8. 2019 - 08:08)

Ahoj, nebolí to první přetažení? Já to jednou zkusila přetáhnout silou a málem jsem bolestí vyskočila z kůže a už na to neměla odvahu.

Iveta (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

Já jsen to udělůala následovně. Vím že při masturbaci nebo milování se mi poštěváček zduří a nevystrčí ani trošku ven s kapuce, tak jsme s přítelem udělali na něj lov. Ve vaně jsem ho pořádně nahřála sprchou co jsem vydržela podonila ho ať se vzruší a zvětší a na posteli pak široce roztáhla pysky a přítel ho natřel lubrikantem. Pak pomalými krouživými pohyby skleněnou tyčinkou s kulatou špičkou kroužil kolem konce kapucky a strkal ji dovnitř já jsem zase kapucku takala prsty nahoru směrem k břichu vše při pořádném natírání lubtikantem . Najednou mu tyčinka vklouzla pod kapucku a byli jsme tam ja ji potáhla nahoru a hlavička a pak i kousek poštěváčku bylo venku. Když jsem se na nej sáhla tak jsem se málem udělala protože tím kroužením a třením jsem byla vzrušená až až. Teď každý den ráno i večer ho masírujeme a ať už se neschová. Mám to už tak týden a hlavička je stále ven s kapuce a při masturbaci nebo sexu vykoukne ještě více. Teď je ten sex uplně někde jinde než býval ze schovaným poštěváčkem. Už jsem to měla udělat před čryřmi roky jak jsem začala sexuálně žít.Holky která máte taky ten problém zkuste to co já a uvidíte že to pomůže.

Míša (Po, 24. 7. 2023 - 18:07)

Ahoj, moc mi zaujalo co píšeš. Mám taky tedy si myslím ne dost staženou kapucku. Myslím ze to nejde úplně dolu, tedy nahoru stahnout a obnažit poštěváček. Možná bych mohla zkusit ten tvůj způsob. Z kapucky mi kouká jen žalud neboli špička a to není asi cele. Myslíš ze to pomuze a půjde ho ještě trochu víc obnažit?

Reklama

Přidat komentář