Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 10:09)

Mauthausen a Gusen byly dočasně jediné tábory zařazené do kategorie „III,zemřelo 300 000 vězňů, z toho asi polovina v posledních čtyřech měsících před osvobozením.A osvobodili je američané až 5.5.1945!Kde se flákali, tam byla česká inteligence a levicový odboj, tedy ůhlavní i domělí nepřítelé nácků.
Já se ptám, proč jim to tak trvalo, když Aušvitz a tábory na východě byli likvidovány a už tam nešlo vozit plné vlaky rovnou do plynových komor od konce roku 1944 a sunuli je do Osvětimi a ta byla osvobozena v lednu 1945 jako jeden z posledních.

12.9. (Čt, 12. 9. 2019 - 07:09)

Buď v klidu,když jedu do města zajdu si na jídlo ve městě,řízky nevozím.

aladin (Čt, 12. 9. 2019 - 01:09)

"ČT1
Máte slovo s M. Jílkovou"........HLUBOKOU ORBU kreténi !!! Ale to neděláte, je dražší !!!

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 01:09)

Schwarzenberg stělesňuje to co Herman chce dotáhnout. Sudeťáckou drzost.Já rozhodně anti-zemana volit nebudu.Majoucta.

Tony (St, 11. 9. 2019 - 23:09)

Přece se nebudu živit Babišovými padělky párků. Vždyť on byl z předních bolševiků, jenže teď hamouní jenom pro sebe, jako mnozí z nich.

Tony (St, 11. 9. 2019 - 23:09)

Co máš proti Utrechtu, to je překrásné město, s největší kostelní věží v Holandku. Jenže ta katedrála je už pár století bez lodě, protože tu loď srovnal se zemí hurikán.

ShabbaTot-Jahoda (St, 11. 9. 2019 - 23:09)

a já ti opět říkám,jako euroskeptik to nežer a běž žrát neněmecké,euroskeptické a Babišovo!...Já jsem pro EU ,já bych se do Něměcka šel nažrat klidně...já teda ano,já nejsem pokrytec!Echt 98 % masité německé párky a klobásky namísto českých éčkových sraček,a víš proč? ,,,Je to tím,že nejsem pokrytec....No ale!...Vbrzku Babiše a jeho kostelecké neuzeniny převezu!....Koupím si v Mautfídu digitální udírnu a budu si udit doma a bude!

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 01:09)

Já se vždy šokuju v liedlu, kde mají to 100% máme rádi česko a je tam ten jogurt značky Megelle, nebo jak se to jmenuje, typicky český. To jako by se to jmenovalo sekaná Heydrich.No nekupt to, dobré české prase všechno spase, když dostane body na věrnostní kartu a pak dostane pánev z aušusu ve slevě za dvěstě.

Tony (St, 11. 9. 2019 - 23:09)

Ale pivo budeš lepat pouze petkové. Zaděláváš si z něj na recidivu té fimózy.

aladin (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

Hořké pivo je hnus !!!

aladin (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

Dnešní doba ponižuje celý národ a vám je to jedno !!! Lezete do zadku Amíkům a poškozujete naši republiku !!! Soch začal bourat Pompéjus a od té doby je kdejaký prospěchářský hajzl snaží na sebe upozornit a vytlouci z toho politická kapitál !!!

aladin (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Pane Tůma, buď jste hlupák a nebo farizej !!! Koněv plnil rozkaz !!!

aladin (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Zato dnes pane Tůma jsme opravdu rovnoprávní se západem a ne občané a stát druhé kategorie, že ???

aladin (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

V Maďarsku byl v 56 fašistický převrat podporovaný západem !!!

aladin (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Zaorálku a co když k nám přiletěk Americký ministr zahraničí s výhružkou, že jestli prodáme Tamaru Iránu, tak nám USFT zařídí, že od nikoho nedostaneme žádný úvěr !!!

aladin (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

To ti ty hajzle nevěřím, ty tabulky jsi tam dal jako další provokaci !!!

aladin (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Lidé v praze 6 jsou asi debilové, poněvadž si zvolili Koláře a Lacinu !!!!!!!!!

aladin (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Lacina je stejný FAŠOUN jako Kolář !!! K vaším plánům zneužíváte i bezbomovce, místo aby jste něco pro ně udělali !!!! Jste darebáci !!!

aladin (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Petříčku, ty vřede, co kdybys vypadl z naši republiky a vzal sebou ostatní vředy, stejně jen ničíte naši zem !!!

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

Lidi se přestali umět přitozeně bavit, jejich cíl je si pořádně zap*at a dojet si bavorákem v noci pro své oblíbené věci k doplnění ledničky. Ta tam je přirozený smích, jen strojený dětský úsměv a blbky v médiích zkouší cynický feministický anti-machistický humor přestárlých vyfešákovaných skoro-krasavic, kterými možný byli,než zblbly a než je nazaso*ložil leoš mareš a jeho tým jako groupies. Samozřejmě nám konzumentům a tv a mediálním čumilům nezbývá nic jiného než čemět na tyto blbky a jejich kecy a naplnit římská rčení, že slova dívek jsou lehčí než list a že nic pokleslejšího a drezejšího než žena není...

Reklama

Přidat komentář