Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

No (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Tak to je jasný, že jí nevěří. I když nechci to zakřiknout, ale pravděpodobnost, že nepotratí a porodí zdravé dítě není velká

? (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Kdepak Denis dlouho nevydrží tohle její pelešení, ještě, když bude dítě a Miluna pronese mi se nechce, nebo bude pořád bolestivá. K tomu ta její nestálost. Šije si na sebe pěknou boudu doktor, ale možná má už plány, jak tady psala Miluna, že se po porodu bude starat o dítě. Uvidíme, jestli se mu v tu dobu bude líbit i to Milunino pelešení.

No (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

ono je to složitější, doktor Vyjádřil pochopení s Miluniným pelešením se s Radkou. Asi už neví kudy kam a pomalu ztrácí hrdost jako Jirka. Pokud tohle Miluně vyjde, bude následovat nějaká varianta Fanouše, sice bez šlapání za peníze, zato s mohutným uspokojováním Denise Fanoušem a Milunou

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

houno víš, on ti něco říkal?
To tě uklidňuje Miluna že ano.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Dobře víš , že Miluna se setkává jen když chce sex. Jsi neskutečný odpad.

Radko (Čt, 12. 9. 2019 - 12:09)

Myslíš si, že jsi normální, když si Miluna zakládá vztah??? Myslíš si, že když za ní polezeš, nenarušíš tím vztah Miluny a Denise? Málokterý chlap se chce dělit s partnerkou a Denis určitě ne. Když mu Miluna řekla, že má kamarádku, bere tě jako kamarádku a né šoustalku. Jestli jsi normální stáhni se, tak jako Ota.

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Psala jsem že klidně s ní budu i bez sexu.To záleží na ní.A co vím tak Denis ví víc.A jak víš jestli se Ota stáhl? Psat jí může dál i na profil.

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 12:09)

To já bych se uměla rozepsat víc, ale nebaví mě psát s nikým kdo mi pak tady píše o odpadu.Chtělo by to lidi s kterýma jde popsat normálně.To co k Milče cítím stejně tady víte jen vy.V reálu nemám komu to říct a asi to nebudu vyprávět ostatním prodavačkám v práci.A určitě bych za ní dnes jela ale koukám že ještě nepíše a na profilu taky nebyla tak na ní čekám.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

žeby úchyl?

Důchode (Čt, 12. 9. 2019 - 12:09)

Ne, mýlíš se, předešlý příspěvek jsem psal taky já a zkusil jsem, zda by vůbec pochopili, o čem taková diskuze měla být

to (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

je strašný tahle jejich hloupost v kombinaci se zvrhlostí, leností a neschopností žít partnerský vztah bez výhrad. Jenže takovým lidem mohou lékaři pomoci pouze pokus mají dostatečně vysokou inteligenci, aby vůbec byli schopni nechat si pomoci

no (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

zato tvá inteligence to je síla

Důchodce (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

čau Radko nebo tvůj příznivče. Chceš pokecat o tomto problému?

aha (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

zase se nudíš, co kdyby jsi se zeptala Milči co potřebuje pomoci?

Pils (St, 11. 9. 2019 - 22:09)

Radko, já taky nechtěla psa. ale prostě jsem ho zdědila a nebylo co řešit, nikdy bych nedopustila, aby se dal do útulku. Tam už je dost nešťastných psů. A na ženu jsem nikdy nepomyslela, není to ve mně. K homosexuálům jsem ale naprosto a jednoznačně tolerantní, nevadí mi.

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

Já ale lesba nejsem.Jsem na chlapy a ženská je pro mě zpestření.Ale žádná mi nikdy ani nepřitahovala jako Milča.V Milče je něco ták přitažlivýho a zajímavýho že u ní to mám jako na úrovni s pěkným chlapem.Asi mi přitahuje i to co má za sebou.Že jak měla hodně chlapů.Tohle jsem nikdy necítila k ženskej.A to hubený tělo mě přitahuje a vyšší postava.Prostě super ženská.Tak když jsi psala zdědila,tak to se nedívím.Já nic nemám proti zvířatům ale doma je nepotřebuju.

Co to? (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Toto! Miluna už zase nešla do práce? Takže vše podle scenáře. A může za to zase budík :))))

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

nene, budík, bolí hlava a budou kramky

Radka (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Rozumím názorově,že máme s Milčou hodně podobné názory na cokoliv.Pilsnerko to mi nenapadlo najednou.To už bylo ve mě.Jen jsem nepotkala tu pravou.Najít ženskou není nic jednoduchýho.Tak to zkus taky Pilsnerko s nějakou,třeba se ti to zalíbí.A pes,to mi nic neříká.Já bych doma nechtěla žádný zvíře.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

bože, ty jsi fakt blbá

Reklama

Přidat komentář