Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (St, 11. 9. 2019 - 22:09)

Radko, já taky nechtěla psa. ale prostě jsem ho zdědila a nebylo co řešit, nikdy bych nedopustila, aby se dal do útulku. Tam už je dost nešťastných psů. A na ženu jsem nikdy nepomyslela, není to ve mně. K homosexuálům jsem ale naprosto a jednoznačně tolerantní, nevadí mi.

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

Já ale lesba nejsem.Jsem na chlapy a ženská je pro mě zpestření.Ale žádná mi nikdy ani nepřitahovala jako Milča.V Milče je něco ták přitažlivýho a zajímavýho že u ní to mám jako na úrovni s pěkným chlapem.Asi mi přitahuje i to co má za sebou.Že jak měla hodně chlapů.Tohle jsem nikdy necítila k ženskej.A to hubený tělo mě přitahuje a vyšší postava.Prostě super ženská.Tak když jsi psala zdědila,tak to se nedívím.Já nic nemám proti zvířatům ale doma je nepotřebuju.

Co to? (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Toto! Miluna už zase nešla do práce? Takže vše podle scenáře. A může za to zase budík :))))

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

nene, budík, bolí hlava a budou kramky

Radka (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Rozumím názorově,že máme s Milčou hodně podobné názory na cokoliv.Pilsnerko to mi nenapadlo najednou.To už bylo ve mě.Jen jsem nepotkala tu pravou.Najít ženskou není nic jednoduchýho.Tak to zkus taky Pilsnerko s nějakou,třeba se ti to zalíbí.A pes,to mi nic neříká.Já bych doma nechtěla žádný zvíře.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

bože, ty jsi fakt blbá

Radka (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Hlavně že ty jsi nejchytřejší.

:) (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Koukala jsem na Prostřeno,Miluna psala že je tam holka podobná Radce.Zrovna ta holka boduje ze všech nejmíň:)

hm (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

už to tady psala, Miluna jí naučila. Možná ale na nás hraje. Kdoví co má za sebou.

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

A ještě mě napadá jedna věc, než zaklapnu dveře. Jak se stane, že ženská, která má dítě a žije léta jako heterosexuál, najednou dostane chuť na ženu? Já to pořád nemůžu pochopit. Nikdy mě nic takového nenapadlo.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

tihle lidi to mají z nudy

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

tak nějak

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Lallo, já docela závidím těm, co si dovolí ten luxus nudit se, já se nenudila už asi 40 let a teď mám docela opačné problémy - nestíhám. Ale ať je to jak je, urážky a ponižování kohokoliv taky nemám ráda, to by měli všichni vynechat. Každý jsme, jaký jsme - a tady jsme jen diváci. Tím všechny zdravím a letím se psem. Jo, Radko, pořiď si psa! Za pár korun dostaneš spoustu lásky a budeš vzpomínat, jak bylo fajn se někdy nudit..

chudák (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

pes, ten by dopadl. Dovedeš si představit tu zhnilotinu, jaK několikrát venčí psa? Jak s ním jde na procházku? To nééé, to by ji nudilo.

a (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

máš to Lallo:)

Radka (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Jo Lallo já mám plán vypadnout ale až bude kluk zajetej na nějaký nový škole.Zatím je v devítce.Ale tovíže něco změnit chci.Já se takhle cítim kvůli manželovi.Jsem z něho nervozní jak jen na sebe čumíme a mluvíme blbosti,protože není o čem mluvit.Když tu jsem sama tak zase až takovouhle nudu nemám.Ale s ním mi to moc nebaví.A anonyme skvělej nápad jí jet pomoct.Jestli mi půjčí auto na zítra tak bych tam sjela ráda,hned by byl den lepší.

hm (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

To jsi musela čekat na radu? Tohle tě mohlo napadnout samotnou jet Miluně pomáhat a ne jen do postele.

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Dobrý nápad, Radko! Milča to určitě potřebuje. A je pravda, že když pomine láska a starosti o potomstvo, tak je skoro nutné, aby se z manželů stali kamarádi, kteří spolu občas můžou spát. Když to nejde, nedopadá to dobře.

Radka (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Já si s Milčou hodně rozumím i lidsky a o tom to je.Sedly jsme si názorově.Nevím jak by to manžel zjistil aby hlídal kvůli tomu.Spíš sám nemá kamarády a závidí že bych je já měla mít.

a (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

co to u tebe znamená "názorově"?

Reklama

Přidat komentář