Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 11:09)

Já ale lesba nejsem.Jsem na chlapy a ženská je pro mě zpestření.Ale žádná mi nikdy ani nepřitahovala jako Milča.V Milče je něco ták přitažlivýho a zajímavýho že u ní to mám jako na úrovni s pěkným chlapem.Asi mi přitahuje i to co má za sebou.Že jak měla hodně chlapů.Tohle jsem nikdy necítila k ženskej.A to hubený tělo mě přitahuje a vyšší postava.Prostě super ženská.Tak když jsi psala zdědila,tak to se nedívím.Já nic nemám proti zvířatům ale doma je nepotřebuju.

Co to? (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Toto! Miluna už zase nešla do práce? Takže vše podle scenáře. A může za to zase budík :))))

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

nene, budík, bolí hlava a budou kramky

Radka (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Rozumím názorově,že máme s Milčou hodně podobné názory na cokoliv.Pilsnerko to mi nenapadlo najednou.To už bylo ve mě.Jen jsem nepotkala tu pravou.Najít ženskou není nic jednoduchýho.Tak to zkus taky Pilsnerko s nějakou,třeba se ti to zalíbí.A pes,to mi nic neříká.Já bych doma nechtěla žádný zvíře.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

bože, ty jsi fakt blbá

Radka (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Hlavně že ty jsi nejchytřejší.

:) (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Koukala jsem na Prostřeno,Miluna psala že je tam holka podobná Radce.Zrovna ta holka boduje ze všech nejmíň:)

hm (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

už to tady psala, Miluna jí naučila. Možná ale na nás hraje. Kdoví co má za sebou.

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

A ještě mě napadá jedna věc, než zaklapnu dveře. Jak se stane, že ženská, která má dítě a žije léta jako heterosexuál, najednou dostane chuť na ženu? Já to pořád nemůžu pochopit. Nikdy mě nic takového nenapadlo.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

tihle lidi to mají z nudy

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

tak nějak

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Lallo, já docela závidím těm, co si dovolí ten luxus nudit se, já se nenudila už asi 40 let a teď mám docela opačné problémy - nestíhám. Ale ať je to jak je, urážky a ponižování kohokoliv taky nemám ráda, to by měli všichni vynechat. Každý jsme, jaký jsme - a tady jsme jen diváci. Tím všechny zdravím a letím se psem. Jo, Radko, pořiď si psa! Za pár korun dostaneš spoustu lásky a budeš vzpomínat, jak bylo fajn se někdy nudit..

chudák (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

pes, ten by dopadl. Dovedeš si představit tu zhnilotinu, jaK několikrát venčí psa? Jak s ním jde na procházku? To nééé, to by ji nudilo.

a (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

máš to Lallo:)

Radka (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Jo Lallo já mám plán vypadnout ale až bude kluk zajetej na nějaký nový škole.Zatím je v devítce.Ale tovíže něco změnit chci.Já se takhle cítim kvůli manželovi.Jsem z něho nervozní jak jen na sebe čumíme a mluvíme blbosti,protože není o čem mluvit.Když tu jsem sama tak zase až takovouhle nudu nemám.Ale s ním mi to moc nebaví.A anonyme skvělej nápad jí jet pomoct.Jestli mi půjčí auto na zítra tak bych tam sjela ráda,hned by byl den lepší.

hm (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

To jsi musela čekat na radu? Tohle tě mohlo napadnout samotnou jet Miluně pomáhat a ne jen do postele.

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Dobrý nápad, Radko! Milča to určitě potřebuje. A je pravda, že když pomine láska a starosti o potomstvo, tak je skoro nutné, aby se z manželů stali kamarádi, kteří spolu občas můžou spát. Když to nejde, nedopadá to dobře.

Radka (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Já si s Milčou hodně rozumím i lidsky a o tom to je.Sedly jsme si názorově.Nevím jak by to manžel zjistil aby hlídal kvůli tomu.Spíš sám nemá kamarády a závidí že bych je já měla mít.

a (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

co to u tebe znamená "názorově"?

Lalla (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Radko, ty máš spoustu volného času, co by za to jiní dali. nenapadlo tě někdy, že bys začala dělat nějakou náročnější práci? Nebo si udělala nějaký kurz, který by tě bavil? Něco nového se naučila? Možná bys tak poznala nové lidi...prostě změnila životní styl

Reklama

Přidat komentář