Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Hlavně že ty jsi nejchytřejší.

:) (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Koukala jsem na Prostřeno,Miluna psala že je tam holka podobná Radce.Zrovna ta holka boduje ze všech nejmíň:)

hm (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

už to tady psala, Miluna jí naučila. Možná ale na nás hraje. Kdoví co má za sebou.

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

A ještě mě napadá jedna věc, než zaklapnu dveře. Jak se stane, že ženská, která má dítě a žije léta jako heterosexuál, najednou dostane chuť na ženu? Já to pořád nemůžu pochopit. Nikdy mě nic takového nenapadlo.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

tihle lidi to mají z nudy

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

tak nějak

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Lallo, já docela závidím těm, co si dovolí ten luxus nudit se, já se nenudila už asi 40 let a teď mám docela opačné problémy - nestíhám. Ale ať je to jak je, urážky a ponižování kohokoliv taky nemám ráda, to by měli všichni vynechat. Každý jsme, jaký jsme - a tady jsme jen diváci. Tím všechny zdravím a letím se psem. Jo, Radko, pořiď si psa! Za pár korun dostaneš spoustu lásky a budeš vzpomínat, jak bylo fajn se někdy nudit..

chudák (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

pes, ten by dopadl. Dovedeš si představit tu zhnilotinu, jaK několikrát venčí psa? Jak s ním jde na procházku? To nééé, to by ji nudilo.

a (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

máš to Lallo:)

Radka (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Jo Lallo já mám plán vypadnout ale až bude kluk zajetej na nějaký nový škole.Zatím je v devítce.Ale tovíže něco změnit chci.Já se takhle cítim kvůli manželovi.Jsem z něho nervozní jak jen na sebe čumíme a mluvíme blbosti,protože není o čem mluvit.Když tu jsem sama tak zase až takovouhle nudu nemám.Ale s ním mi to moc nebaví.A anonyme skvělej nápad jí jet pomoct.Jestli mi půjčí auto na zítra tak bych tam sjela ráda,hned by byl den lepší.

hm (St, 11. 9. 2019 - 19:09)

To jsi musela čekat na radu? Tohle tě mohlo napadnout samotnou jet Miluně pomáhat a ne jen do postele.

Pils (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Dobrý nápad, Radko! Milča to určitě potřebuje. A je pravda, že když pomine láska a starosti o potomstvo, tak je skoro nutné, aby se z manželů stali kamarádi, kteří spolu občas můžou spát. Když to nejde, nedopadá to dobře.

Radka (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Já si s Milčou hodně rozumím i lidsky a o tom to je.Sedly jsme si názorově.Nevím jak by to manžel zjistil aby hlídal kvůli tomu.Spíš sám nemá kamarády a závidí že bych je já měla mít.

a (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

co to u tebe znamená "názorově"?

Lalla (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Radko, ty máš spoustu volného času, co by za to jiní dali. nenapadlo tě někdy, že bys začala dělat nějakou náročnější práci? Nebo si udělala nějaký kurz, který by tě bavil? Něco nového se naučila? Možná bys tak poznala nové lidi...prostě změnila životní styl

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 17:09)

Dnes má Denis svátek Miluno. Co jsi mu dala?

Radka (St, 11. 9. 2019 - 17:09)

Tak já nevím no.Doma s mužem sedíme čumíme na sebe a není ani co říkat.Jak Milunka dřív psala o důchoďáku tak takhle se přesne cítim.Nejhorší že mi ješte začal hlídat.Zároveň tady to je maloměsto,není moc možmostí kam chodit.Aby mi půjčil auto to je keců,pak hned vymýšlí že pojede se mnou ale to já nepotřebuju když není stejně co říkat.Pro mě už je jediný smysl života Milunka a denně čekám až jí zase uvidím.A nemusí v tom být jen sex,můžeme jen povídat.Jde mi o ní jako o člověka a ne jen do postele.

jojo (St, 11. 9. 2019 - 17:09)

už má tušení, proto tě hlídá. Nenamlouvej nám tady, že ti nejde o postel a sex.

Radka (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Jestli mám přiznat tak například teď mi sex nechybí a nepotřebuju nic.Ale chybí mi si s Milčou někde sednout,dát někde něco dobrýho,popovídat,zasmát se.

hm (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Když se nudíš, tak jdi Miluně pomoc se stěhováním. Můžeš taky něco uvařit. Miluna asi nemá na vaření čas. Nuda tě přejde.

Reklama

Přidat komentář