Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

Dnes v TV ! (Pá, 13. 9. 2019 - 08:09)

KPVP České BUdějovice dostal zprávu, že Plamínek dnes bude v TV vysílání v pořadu Jasnovize na TV ABC od 21,30 hod. Nejedná se o bubínkovou show,ale o pořad, kde se odpovídá na dotazy diváků a pisatelů na otázky, týkající se zdravého života, mystiky , partnerských vztahů, kariéry atd.. Plamínek se vrací zpět! V sobotu pak zveme jeho příznivce od 19,00 hodin do Popovic do Hospůdky Pod Hrází na hudební a bubenickou produkci společně s B.Hochmanem. (Popovice u Blaníku, neplést si s V.Popovicemi...)

Ivana (Pá, 13. 9. 2019 - 10:09)

No to je cenná zoráva, ale já to asi nenaladím tu stanici. Jak se to najde? Díky.

Fany (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

Jenom by mně zajímalo jestli je u toho sjetej nebo dělá šaška jako podle scénáře. Buď patří do Bohnic nebo je geniální. Fakt hustej, byl na Stormu v Praze a šílenej výklop.

Mám! (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Ty vole,Plamínekna Ladronce hraje a nechal se se mnou vyfotit! Špica!

Anina (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

No moje bledá závist, že jsem tam nebyla. Mám to skoro 200 kilometrů. Kdyby vystupoval v Losinách a okolo....

Kamča (St, 11. 9. 2019 - 13:09)

Jo ,ale nam mel hrát na maturiťáku loni taky,ale ředitel nam to nepovolil a tak jsme si ho pozvali sólo,protože náš třídní ho může a byl neskutečnej vodvsz a nářez v místním kulturâku

Bobina (St, 11. 9. 2019 - 14:09)

A máš na něj nějakej kontakt?

Xfune (St, 11. 9. 2019 - 16:09)

Stačí google a tam se ti objeví i vebovky a kontakt. To neznáš????

xfune (Ne, 8. 9. 2019 - 18:09)

no díky za další info. Já radší ty jeho legrácky než přednášky....

Maki a Niki (Ne, 8. 9. 2019 - 14:09)

Na něco určitě vyrážíme. Pozdrav do Budějic. Asi do tý pyramidy a hospody.
M. N

Pozvánky (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

KPVP zve na tyto akce Vlastíka Plamínka:...................................................................................................
Středa 11.9 v 18,00 hod Praha Ladronka derniéra k výstavě jeho obrazů a dalších autoru. Vystoupí Ivan Hlas, Vlastík Plamínek, Bob Hochman a další , vstup přímo bez rezervace...................
Sobota 14.9 v 19,00 hod hraní na pohodu - loučení s létem Hospůdka Pod Hrází Popovice, vstupné dobrovolné Vlastní bubínky vítány...............................................................................................
Sobota 28.9. Pyramida Bohdalov (Žďár nad Sázavou) v 16,00 hodin Rituální zenová mystika - přednáška V.Plamínka o způsobech terapie a učincích na lidské tělo. Čerpá ze své devítileté duchovní cesty v Japonsku zakončené zasvěcením v Labyrintu křišťálových Budhů v oblasti Koyasan. Vstupné 100 Kč..............................................................................................................................
Sobota 26.10 Pyramida Bohdalov Večer mnoha živlů... Vlastík Plamínek a Bob Hochman šamanské bubny, japonské chrámové sútry a zpěvy, dynamická meditece a další. Vstup 100 Kč.....
Vlastík v pátek 13.9. od 20,00 hodin opět v TV na poradenske mystické lince !....................................
Zve KPVP České Budějovice

Markéta (Ne, 8. 9. 2019 - 16:09)

Nám hráli oba na maturiťáku v Hradci Králové před dvěma roky. Nejlepší bod večera! Kdyby zase hráli poblíž...

Fanynka (So, 7. 9. 2019 - 09:09)

Super! V sobotu přijedu s kámoškou. Jsme z Tábora, nemáme to daleko. Pecka! Vlastu jsme tady měly naposledy na fesŤáku Moughgty sounds v Táboře. Borec!

Jára (So, 7. 9. 2019 - 12:09)

Já to mám daleko. Nebude někdy.v Ostravě?

Ozzy (So, 7. 9. 2019 - 08:09)

Přečti si pozvánku zpět. V týdnu 11.září na Ladronce 18,00
a 14. září v Popovicích 19.00 tam si zajedu i na jejich pivo. Hustej úlet!

No (Čt, 5. 9. 2019 - 21:09)

on se zase zrestartoval? No špica! Kdy a kde bude vidět?

Pavlína (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

Potkala jsem Plamínka o prázdninách na Oravě v Námestovu. Nechal se se mnou vyfotit když tam byla i jeho žena,prohodili jsme pár slov,pohodář nic namyšlenýho. Měla jsem trému,ale mám ho společně na fotce!

xfune (Čt, 5. 9. 2019 - 20:09)

a proč by neměl bejt normální a měl bejt namyšlenej? Když hrál taydy v Praze v Rock kafé, normálně jsem ho pak oslovil a šli jsme spolu na panáka. Prostě týpek do nepohody co umí neskutečný věci!

Rett-Bull (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

No jestli nevíte tak Plamen natočil ještě dva Filmy. Zahrál si ve filmu "Ezopové" a ve filmu "Na hraně" a je o něm i několik dokumentů kratšího formátu,co jsme si promítali i na naší Filmové akademii.

ZZZEBRA (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Kde se ty filmy daj najít? Ezopové jsem našel a další???

Reklama

Přidat komentář